Θεσσαλονίκη - Ξεσσαλονίκη....καφές travelstories?

fenia42

Member
Μηνύματα
3.888
Likes
14.500
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Ισως ;) :)
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.888
Likes
14.500
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Να πώ τώρα κάτι ; Εδώ η κοπέλα είχε πριν λίγο καιρό την ιδέα να οργανώσει μια συνάντηση στη Θεσσαλονίκη. Η συμμετοχή θα είναι πιο μεγάλη αν το εν λόγω θέμα εμφανίζεται στα αδιάβαστα μηνύματα. Σίγουρα θα βρεθούν πολλοί που θα πουν πως δε το είδαν.
Μήπως τις συναντήσεις να μην τις εντάσσουμε στην ενότητα του social ???
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Να πώ τώρα κάτι ; Εδώ η κοπέλα είχε πριν λίγο καιρό την ιδέα να οργανώσει μια συνάντηση στη Θεσσαλονίκη. Η συμμετοχή θα είναι πιο μεγάλη αν το εν λόγω θέμα εμφανίζεται στα αδιάβαστα μηνύματα. Σίγουρα θα βρεθούν πολλοί που θα πουν πως δε το είδαν.
Μήπως τις συναντήσεις να μην τις εντάσσουμε στην ενότητα του social ???
Ναι ίσως πρέπει να είναι κάτω από το "περί" του travelstories, θα το δω μήπως το μεταφέρω κείθε.
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Να πώ τώρα κάτι ; Εδώ η κοπέλα είχε πριν λίγο καιρό την ιδέα να οργανώσει μια συνάντηση στη Θεσσαλονίκη. Η συμμετοχή θα είναι πιο μεγάλη αν το εν λόγω θέμα εμφανίζεται στα αδιάβαστα μηνύματα. Σίγουρα θα βρεθούν πολλοί που θα πουν πως δε το είδαν.
Μήπως τις συναντήσεις να μην τις εντάσσουμε στην ενότητα του social ???
Μα οι "συναντήσεις" βγαίνουν στα αδιάβαστα μηνύματα, παρόλο που είναι στο social.
 

LIDA

Member
Μηνύματα
449
Likes
229
Να σας μπερδέψω λίγο??Μήπως να πηγαίναμε κάπου αλλου???Όπως στο place mignon απέναντι από το cafe del arte ή ακόμη και στο cardhu??Να κάναμε και καμια αλλαγή!

Γιατί στο cafe del arte θα πρέπει να κάτσουμε μέσα, θα έχει βραδιάσει και είναι και λίγο σκοτεινά...
Λέω εγώ τώρα...
 

alexstef2

Member
Μηνύματα
307
Likes
166
Ναι συμφωνώ με LIDA! Θα μπορούσαμε επίσης να πάμε στο καφέ κάστρα στην άνω πόλη! Έχει εξαιρετική θέα! Φυσικά αν έχει καλό καιρό!
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.888
Likes
14.500
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Ναι συμφωνώ με LIDA! Θα μπορούσαμε επίσης να πάμε στο καφέ κάστρα στην άνω πόλη! Έχει εξαιρετική θέα! Φυσικά αν έχει καλό καιρό!
Ναι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
'Οπου θένε τα κορίτσα.
Το καρντού μ'αρέσει και μένα, τα άλλα δεν τα ξέρω. Αποφασίστε μεταξύ σας οι Θεσσαλονικιές και πείτε μου εδώ ή σε πμ για να αλλάξω το ημερολόγιο. Άντε γιατί η πολύ δημοκρατία κάνει κακό.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.888
Likes
14.500
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Καλά, εγώ είπα κάστρα για να'ναι δίπλα στο σπίτι μου :(
Το καρντού δε μου πολυαρέσει
 

Elenik

Member
Μηνύματα
295
Likes
97
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΗΣΙΑ ΚΟΥΚ - ΑΛΑΣΚΑ
Εγώ θα προτιμούσα κάπου στο κέντρο για να έχουν όλοι ευκολότερη πρόσβαση. Εμένα το καρντού μου αρέσει πάντως.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.399
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom