Θιβέτ Θιβέτ Ταξίδι σε μια ανύπαρκτη χώρα

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Δηλαδη φτανουμε στο τελος?..(φτου! )
Φάε την γλώσσα σου καλε! Εχουμε και Νεπάλ , το ξέχασες?

Αλητάμπουρα σου έλεγε καλλυντικά και ήταν φάρμακα. Πόσα ακόμα δείγματα κοροιδίας θα δεχθείς επιτέλους απο την μαντάμ? Εχει καταντήσει πιο αναξιοπιστη και απο Ελληνα πολιτικο!!!
Το απόγευμα θα έρθω να σε πάρω. Να είσαι έτοιμος.
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Φάε την γλώσσα σου καλε! Εχουμε και Νεπάλ , το ξέχασες?

Αλητάμπουρα σου έλεγε καλλυντικά και ήταν φάρμακα. Πόσα ακόμα δείγματα κοροιδίας θα δεχθείς επιτέλους απο την μαντάμ? Εχει καταντήσει πιο αναξιοπιστη και απο Ελληνα πολιτικο!!!
Το απόγευμα θα έρθω να σε πάρω. Να είσαι έτοιμος.
:clap:Σε περιμένω, έκανα και μπάνιο.:bleh:
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Δηλαδη φτανουμε στο τελος?..(φτου! )
Φάε την γλώσσα σου καλε! Εχουμε και Νεπάλ , το ξέχασες?
Ναι γλυκιά μου φτάσαμε στο τέλος (φτου). Αρκετά κράτησε, μην παίρνεις παράδειγμα από την άλλη την από κάτω σου που ξεκινάει να πάει στο Λαός και ακόμα στα ΚΤΕΛ μας έχει. Η ιστορία ήταν για το Θιβέτ και τελειώνει όταν μας τελειώσει και το Θιβέτ. Το Νεπάλ είναι άλλη ιστορία, ήδη γραμμένη.
 

coccobill

Member
Μηνύματα
326
Likes
347
Ταξίδι-Όνειρο
Σανγκρι-Λα
Α, ενταξει...αν εχει κι αλλη ιστορια το δεχομαι. Κι αυτην την απο πανω μην την κακοκαρδιζεις- δεν εχουν ολοι τη δικη σου ανεση να επιλεγουν πολυτελη και γρηγορα μεσα μεταφορας!
(Οσο για την ταχυτητα της τελευταια μαλλον τα χαραζει πρωτα στην πετρα και μετα τα μεταφερει εδω..! )
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Α, ενταξει...αν εχει κι αλλη ιστορια το δεχομαι.
Πάμε για τίτλους τέλους λέμε όχι "έχει κι άλλη ιστορία", το ξέρω πως είναι σκληρό και εγώ λυπήθηκα αλλά η ζωή συνεχίζεται. :bleh:
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Εγω θέλω και Νεπάλ.-
Αλλά ποιός ξέρει σε τι αίσχη επιδόθηκε η γράφουσα και δεν θέλει να μάθουμε τις πομπές της....
Οσο για εμένα δεν φταίω για την καθυστέρηση, αλλά τι να κάνω εγώ που -όπως σωστά επισήμανε η coco- πρέπει να τα χαράζω πρώτα σε πέτρα πριν τα μεταφέρω?
Θυμάμαι μια δουλειά που είχα πάρει πριν κάποιους αιώνες με εντολέα κάποιον Μωυσή, που έπρεπε να του χαράξω 15 εντολές πάνω σε κάτι κοτρώνες. Τελικά πρόλαβα 10 γιατί έσπασε το καλέμι μου. Αν και μου είχε βάλει ποινική ρήτρα να του τελειώσω γρήγορα την δουλεία, τελικά συμβιβαστήκαμε. Ετσι η ανθρωπότητα φορτώθηκε μόνο 10 εντολές.
Αντε ... γράφε Νεπάλ τώρα και πες μας πόσο ακριβώς χρόνο σας πήρε απο το Θιβέτ στην γέφυρα της φιλίας.

Vario, μην ξελογιάζεις τον κόσμο
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Δεν μπορείς μια φορά να φερθείς ώριμα όπως η eftichia μας ,για παράδειγμα, και να παραδεχθείς ότι με αγαπάς και θα σου λείψει η ιστορία μας;:bleh:

Όσο για τις εντολές ούτε τις 10 δεν μπορούμε να τηρήσουμε πόσο μάλλον τις 15

δεν περιμέναμε την Vario για να σε μάθουμε
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Ειδικα υπαρχει ενα παγκοσμιο θεματακι με αυτο το ου μοιχευσεις. Ειμαι απλυτως σιγουρη οτι η εντολη ηταν αλλιως διατυπωμενη, αλλα η Dim Kyr βαρεθηκε να γραψει εκεινο το κατεβατο (εκτος εαν:1ον .....2ον.....3ον.....107ον.....) με αποτελεσμα τα γνωστα φαινομενα ανυπακοης στην συγκεκριμενη επιταγη!
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Υπάρχει τέτοια εντολή; πλάκα κάνεις:shock:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.723
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom