Γενικά Ιδέες για ταξίδι το Πάσχα...

DRAKFIREMAN

Member
Μηνύματα
272
Likes
243
Επόμενο Ταξίδι
θα δούμε
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη-Ιαπωνία
Βουκουρέστι θα σε ενδιέφερε?Δεν έχω πάει αλλά τα εισητήρια είναι γύρω στα 168Ε με ετζίαν το άτομο εκείνη την περίοδο και ξενοδοχεία θα βρεις οικονομικά!
 

serifosF

Member
Μηνύματα
14
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Ναι απο εκει κοιταζω παντα αλλα οι τιμες που λενε εχουν αρκετα προβληματακια πολυ ωρα αναμονη περιεργες ωρες κλπ
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
βουδαπεστη!!!!
γυρισα πριν δυο εβδομαδες!!!μου το προτεινε ο καλος μου που ειχε ξαναπαει κ διαπιστωσαμε ποσο φθηνη διαμονη κ φαγητο εχει αυτη η πολη!!!κ εισιτηρια νορμαλ.120 ευρω τα βρηκαμε!
Μόνο που ο άνθρωπος θέλει να πάει μέσα στο Πάσχα και όχι μέσα στο Φλεβάρη που είναι η off-season της off-season.

ρωμη πηγα οκτωβρη κ ηταν παμφθηνα τα εισιτηρια λογω ραιαναιρ απο θεσκη(τωρα εχει κι απο αθηνα!!!)
Το ίδιο... άλλη εποχή ο Οκτώβρης και άλλη το Πάσχα. Επίσης τζάμπα η διαφήμιση της Ryanair αφού δεν πετά Ρώμη.
 
Last edited:

sourloulou

Member
Μηνύματα
103
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Λος Αντζελες-Λας Βεγκας
Ταξίδι-Όνειρο
Κινα
Μόνο που ο άνθρωπος θέλει να πάει μέσα στο Πάσχα και όχι μέσα στο Φλεβάρη που είναι η off-season της off-season.


Το ίδιο... άλλη εποχή ο Οκτώβρης και άλλη το Πάσχα. Επίσης τζάμπα η διαφήμιση της Ryanair αφού δεν πετά Ρώμη.
εκλεισαν το ιδιο φθηνα φιλες μου σε διαμερισμα σαν το δικο μας για πασχα στην hollo utca που πιο κεντρικα δε γινεται γιαυτο το προτεινα!το φαγητο δε θα αλλαξει τιμη επειδη ειναι Πασχα νομιζω!κ οσο για τα εισιτηρια εαν διαθετει μεχρι 250 ευρω οπως δηλωσε δε θα εχει κανενα προβλημα ακομη κ Πασχα!

Δεν πεταει Ρωμη απο Αθηνα αλλα αν εχει θεμα με τα εισιτηρια μπορει καλλιστα να παει Θεσ/κη!βεβαια εγω μεταξυ σοβαρου κι αστειου της ειπα οτι τωρα εχει κι απο Αθηνα γτ δημοσιευθηκε οτι θα ανοιξουν κι αλλα δρομολογια της απο Αθηνα!γι'αυτο κ τα θαυμαστικα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.829
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom