Ινδία Ινδία με Gap adventures

ioannisp

Member
Μηνύματα
242
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
το σκέφτομαι ...
Γεια χαρά,

Σκέφτομαι το Πάσχα να πάω Ινδία και επέλεξα το "Golden Triangle 8 days" με κόστος 529 ευρώ (χωρίς αεροπορικά και διατροφή) από τη Gap Advaentures.

Έχει κάνει κανείς το συγκεκριμένο tour; Γενικά πως σας φαίνεται; Έχει αρκετό ελεύθερο χρόνο και δεν μου πολυαρέσει αυτό. Καμιά άλλη πρόταση;

Trip Summary: Golden Triangle - Gap Adventures
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
Η κορη μου εκανε το χρυσό τρίγωνο τα χριστουγεννα με το icontours..εμεινε πάρα πολυ ευχαριστημένη απο το πρακτορείο.πηγε βεβαια για 12 διανυκτερευσεις και τα χρηματα ηταν τριπλάσια...
κάπου αν ψαξεις εχω βάλει το προγραμμα του πρακτορείου....δεν θυμαμαι πως λεγόταν το θέμα...ι
 

ioannisp

Member
Μηνύματα
242
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
το σκέφτομαι ...
Έκλεισα τα αεροπορικά πριν από λίγο γιατί ποτέ δεν ξέρεις και μένει μόνο το tour.

Ελπίζω να ταιριάξουμε ως ομάδα και να τα περάσουμε καλά.

Σ' ευχαριστώ Ιωάννα.
 

efi

Member
Μηνύματα
66
Likes
4
Θα παω και εγω Ινδια με Gap το Μαρτιο θα κανω το Roam India που ειναι 20 μερες .:clap:
 

ioannisp

Member
Μηνύματα
242
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
το σκέφτομαι ...
Γεια σου Έφη.

Εγώ δεν είχα πολύ χρόνο και επέλεξα το μικρής διάρκειας πακέτο. Έχεις ξαναπάει με Gap;
 

ioannisp

Member
Μηνύματα
242
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
το σκέφτομαι ...
Φυσικά δεν ήξερα ότι χρειαζόταν Visa για την Ινδία με όλη αυτή τη διαδικασία. Νόμιζα ότι στο αεροδρόμιο πληρώνεις ένα ποσό και τέλος. Άντε να αγγαρεύουμε τους φίλους τώρα.
 

efi

Member
Μηνύματα
66
Likes
4
Οχι δεν εχω ξαναταξιδεψει με Gap Για εμενα ειναι η ιδανικη λυση καποιος να φροντισει τις μετεκινησεις μου και σε περιπτωση προβληματος να μπορει να δωσει λυση Τα υπολοιπα προτιμω να τα κανω μονη δεν μου αρεσουν τα γκρουπ
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Μια χαρα!! Γενικα με την airarabia βρίσκεις τρομερές τιμές για πολλούς προορισμούς..
ακριβώς vito!!
μιά περιήγηση στο site της και την έχεις κάνει για οπου θέλεις ανατολικά!!
μακάρι να παραμείνει..έχω και κάτι άλλα στα σκαριά!!:D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.231
Μηνύματα
884.390
Μέλη
38.919
Νεότερο μέλος
ArgiroPappa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom