Ισοθερμικά εσώρουχα

Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Το ξαναλέω τα ισοθερμικά δεν τα φοράμε για να μην κρυώνουμε τα φοράμε την ώρα της άσκησης για να αποροφούν τον ιδρώτα
Ετσι ειναι Μαρια οπως τα λες!!!! Απλα εχει μεινει στο μυαλο ολων οτι ζεσταινουν το σωμα οταν εχει πολυ κρυο !!
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.378
Likes
6.910
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
αν θες, μπορείς να τα αγοράσεις και στην πόλη της Πράγας.
Από που;
απο την γνωστή γερμανική πολυεθνική ένδυσης C&A


Εδώ, Welcome to C&A | 04 Pobo?ky
δίνοντας τη λέξη Praha θα σου βγάλει διευθύνσεις και τηλέφωνα των καταστημάτων.!
Ξέχασα να αναφέρω πως υπάρχει ενας μικρός κίνδυνος ενδεχόμενη επίσκεψη στο εν λόγω κατάστημα!:cool:
Να μην αγοράσεις μόνο ισοθερμικά εσώρουχα!:haha: αλλά και άλλα ωραία και σχετικά φτηνά ενδύματα και όχι μόνο!:bleh:
 

maria30

Member
Μηνύματα
238
Likes
734
Επόμενο Ταξίδι
??????
Έτσι ακριβώς φέτος τα φορούσα στο Βίτσι, το χιονοδρομικό της Καστοριάς, με -17 και αέρα και δεν μου πρόσφεραν καμία ζεστασιά την ώρα που παρακολουθούσα τους αγώνες α! και σημειωτέον έχω ακριβά καλά ισοθερμικά...
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Το ξαναλέω τα ισοθερμικά δεν τα φοράμε για να μην κρυώνουμε τα φοράμε την ώρα της άσκησης για να αποροφούν τον ιδρώτα
Άρα αφού δεν κάνουν τη δουλειά μας, τα αφήνουμε σπίτι και παίρνουμε κάτι πιο.. σέξι από το σάιτ που προανέφερα, για να ζεστάνουμε τουλάχιστον τις ώρες του ξενοδοχείου μας! Συνδυάζουμε έτσι το τερπνό με το ωφέλιμο! :cool:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Άρα αφού δεν κάνουν τη δουλειά μας, τα αφήνουμε σπίτι και παίρνουμε κάτι πιο.. σέξι από το σάιτ που προανέφερα, για να ζεστάνουμε τουλάχιστον τις ώρες του ξενοδοχείου μας! Συνδυάζουμε έτσι το τερπνό με το ωφέλιμο! :cool:
Χμμμμμ τελικα κατι ξερεις εσυ!!!!!!!!
Αν και δεν νομιζω οτι ολοι πανε διακοπες εχοντας ΜΟΝΟ αυτο στο μυαλο τους!!!
Ασε που οι περισσοτεροι απο μας δεν σπαταλουν το χρονο τους μεσα στο ξενοδοχειο παρα εξω στην γνωριμια με το μερος! Ελεος Dorotijia
 

maria30

Member
Μηνύματα
238
Likes
734
Επόμενο Ταξίδι
??????
Άρα αφού δεν κάνουν τη δουλειά μας, τα αφήνουμε σπίτι και παίρνουμε κάτι πιο.. σέξι από το σάιτ που προανέφερα, για να ζεστάνουμε τουλάχιστον τις ώρες του ξενοδοχείου μας! Συνδυάζουμε έτσι το τερπνό με το ωφέλιμο! :cool:
Σε βρίσκω πολύ σωστή έτσι να κάνεις;) γιατί τα ρημάδια τα ισοθερμικά είναι πολύ αντιερωτικά
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Χμμμμμ τελικα κατι ξερεις εσυ!!!!!!!!
Αν και δεν νομιζω οτι ολοι πανε διακοπες εχοντας ΜΟΝΟ αυτο στο μυαλο τους!!!
Ασε που οι περισσοτεροι απο μας δεν σπαταλουν το χρονο τους μεσα στο ξενοδοχειο παρα εξω στην γνωριμια με το μερος! Ελεος Dorotijia
Δεν φταίει κανείς άλλος, εγώ φταίω που προσπαθώ να δώσω λύσεις στο πως να μην κρυώνουν οι συμφορουμίτες στις ατέλειωτες παγωμένες νύχτες του χειμώνα της Πράγας! :mad:
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.818
Likes
18.760
Δεν φταίει κανείς άλλος, εγώ φταίω που προσπαθώ να δώσω λύσεις στο πως να μην κρυώνουν οι συμφορουμίτες στις ατέλειωτες παγωμένες νύχτες του χειμώνα της Πράγας! :mad:
Υπάρχουν και καλύτερες λύσεις για το κρύο....
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Υπάρχουν και καλύτερες λύσεις για το κρύο....
Οι δικές μου υπαινίσσονται...

Για δώσε και τις δικές σου προτάσεις!

Θα φτιάξουμε έναν πλήρη οδηγό "Προστασία από το κρύο" χρήσιμο για όλους τους συμφορουμίτες! :clap:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Υπάρχουν και καλύτερες λύσεις για το κρύο....
Τι δηλαδη; Να πινουμε διπλα στο τζακι, αγκαλια στην πολυθρονα, ενα κονιακ Napoleon δεκαπεντε ετων, ακουγοντας τη θυελα να μαινεται, τα ξυλα να τριζουν και τη γατα να ρουθουνιζει στα ποδια μας; :haha:
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.818
Likes
18.760
Ούτε υπαινιγμοί, ούτε τζάκια της πολιτικής.....απλό παρθένο μαλλί...και αντίο κρύο

 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Μαλλον την θερμοφορα εννοει ο GTS!!! ή την ηλεκτρικη κουβερτα!!:haha:
εγω παντως πιστευω οτι δεν υπαρχει λογος αγορας τετοιων εσωρουχων!!
Φροντισε απλα να εχει παντα προσβαση σε ενα ποτηρι αλκοολ!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.259
Μηνύματα
885.361
Μέλη
38.935
Νεότερο μέλος
Vis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom