Ισοθερμικά εσώρουχα

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Το αλκοολ σε καμια περιπτωση δεν βοηθαει στο κρυο, το ακριβως αντιθετο αποτελεσμα εχει, το πολυ - πολυ να αφυδατωθει το σωμα σου
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Βρε GTS μου, καλό χρυσό αλλά πως θα κυκλοφορήσεις έτσι? τελείως άβολο ακόμα και για άντρα.. το παν είναι να βρεις τη χρυσή τομή ανάμεσα στο κομψό και το χρηστικό (δλδ ζεστο στην προκειμένη περίπτωση). Εγώ ας πουμε στο Λονδίνο, τώρα που είχε βροχές και χαμηλές θερμοκρασίες, όταν ήθελα να βγω βόλτα στο Σόχο το βράδυ, έβαζα κάτι τέτοιο


Sexy Dorothy Costume



Πολύ καλή αγορά! μου το πρότεινε πριν φύγω ο XRISTOS71
 

Attachments

GTS

Member
Μηνύματα
6.849
Likes
19.072
Βρε GTS μου, καλό χρυσό αλλά πως θα κυκλοφορήσεις έτσι? τελείως άβολο ακόμα και για άντρα.. το παν είναι να βρεις τη χρυσή τομή ανάμεσα στο κομψό και το χρηστικό (δλδ ζεστο στην προκειμένη περίπτωση). Εγώ ας πουμε στο Λονδίνο, τώρα που είχε βροχές και χαμηλές θερμοκρασίες, όταν ήθελα να βγω βόλτα στο Σόχο το βράδυ, έβαζα κάτι τέτοιο


Sexy Dorothy Costume



Πολύ καλή αγορά! μου το πρότεινε πριν φύγω ο XRISTOS71
Μα εγώ δε κρυώνω Ντόροθυ....οπότε γλυτώνω και το άβολο του πράγματος...άσε που δε μπορώ τα ολόμαλα, τσιμπάνε....

Ωραίο το outfit, εύγε στο Χρήστο....στο κάνω δώρο αρκεί να το φοράς όμως...
 

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Το αλκοολ σε καμια περιπτωση δεν βοηθαει στο κρυο, το ακριβως αντιθετο αποτελεσμα εχει, το πολυ - πολυ να αφυδατωθει το σωμα σου.
Η αισθηση της ζεστης προκαλειτε επειδη η ροη του αιματος αντιστρεφετε προς το δερμα και οχι προς τα εσωτερικα οργανα, ετσι η πραγματικη - εσωτερικη θερμοκρασια του σωματος πεφτει.
Μελέτη που διεξήχθη από το Στρατιωτικό Ερευνητικό Ίδρυμα Περιβαλλοντικής Ιατρικής (ΑRΙΕΜ) των ΗΠΑ, έδειξε πως το αλκοόλ αμβλύνει και την ικανότητα του ρίγους- και τα ρίγη αποτελούν τον τρόπο που έχει το σώμα για να παράγει θερμότητα!
Αποτελεσμα αυτο ειναι η υποθερμια που πολλες φορες οδηγει ακομα και στον θανατο
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Οπωσδηποτε! Γιατι απο το κεφαλι φευγει το μεγαλυτερο μερος της θερμοτητας! Οποτε τα υπολοιπα σημεια του σωματος μπορουν να παραμεινουν ακαλυπτα, εφοσον εχει εξασφαλισθει η κεφαλη.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.409
Likes
9.340
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
το θέμα κρύο αντιμετωπίστε το με τη Himalayan της North Face και τις Glacier μποτες της Sorel. θα είναι και άνετες στα στενά της Πράγας. ή στα βερολινέζικα ρεστοράν..
 

Zeta

Member
Μηνύματα
470
Likes
121
Βλέπω η παρέα απόψε είναι σε πολύ μεγάλη φόρμα :D:D:D

το θέμα κρύο αντιμετωπίστε το με τη Himalayan της North Face και τις Glacier μποτες της Sorel. θα είναι και άνετες στα στενά της Πράγας. ή στα βερολινέζικα ρεστοράν..
Άρα συμφωνούμε και καταλήγουμε σ'αυτό που είπαμε και στην αρχή: καλό μπουφάν και καλά παπούτσια

Υ.Γ. μια μποτούλα ugg δεν θα ήταν άσχημη.... και θα την φοράς και όπου θέλεις!!!
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Οπωσδηποτε! Γιατι απο το κεφαλι φευγει το μεγαλυτερο μερος της θερμοτητας! Οποτε τα υπολοιπα σημεια του σωματος μπορουν να παραμεινουν ακαλυπτα, εφοσον εχει εξασφαλισθει η κεφαλη.
Βρε παιδιά, μπερδεύτηκα τώρα...
Δε λένε "έχε τα πόδια σου ζεστά, την κεφαλή σου κρύα και μη φοβάσαι κρύο" ?:bleh:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Αυτο ειναι αλλο Πανδωρα μου: Αφορα τον καλο υπνο. Αλλα εκει η Δωροθεα προτεινε αλλες λυσεις πιο απολαυστικες!:haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.329
Μηνύματα
888.449
Μέλη
38.995
Νεότερο μέλος
ntinio

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom