Ιστορία του μήνα - Απρίλιος 2010

Ιστορία του μήνα - Απρίλιος 2010 (3 ψήφοι)

makisg

Member
Μηνύματα
4.724
Likes
14.839
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
συγχαρητήρια σε όλους....
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Συγχαρητήρια σε όλους!Και ευχαριστώ πάρα πολύ όσους ψήσισαν την ιστορία του Αμστερνταμ που με πολύ κέφι και χαρά μοιραστήκαμε με την"tita".
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
28.999
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Το εντυπωσιακό για μένα είναι πως μια ιστορία που είχε γνωστά προβλήματα, πήρε 6 ψήφους...
 

coccobill

Member
Μηνύματα
326
Likes
347
Ταξίδι-Όνειρο
Σανγκρι-Λα
Το εντυπωσιακό για μένα είναι πως μια ιστορία που είχε γνωστά προβλήματα, πήρε 6 ψήφους...
Εντυπωσιακοτερο ειναι μαλλον το οτι υπαρχει ακομα αυτη η ιστορια εδω μεσα και διαγωνιζεται κιολας!
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Το εντυπωσιακό για μένα είναι πως μια ιστορία που είχε γνωστά προβλήματα, πήρε 6 ψήφους...
Εντυπωσιακοτερο ειναι μαλλον το οτι υπαρχει ακομα αυτη η ιστορια εδω μεσα και διαγωνιζεται κιολας!
όλες οι ιστορίες μελών διαγωνιζονται και βραβεύονται χωρίς εξαίρεση.
Ωστόσο δεν είναι το μόνο παράδοξο σε ψηφοφορίες.
 

galat

Member
Μηνύματα
851
Likes
2.118
Επόμενο Ταξίδι
...
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Να ευχαριστήσω θερμά όσους ψήφισαν την ιστορία μου. Αυτή ήταν η πρώτη μου ταξιδιωτική ιστορία λίγες μέρες μόνο μετά την εγγραφή μου, τρία χρόνια πριν, στο travelstories. Με την ευκαιρία λοιπόν αυτή θέλω να ευχαριστήσω, για άλλη μια φορά, όλα τα μέλη και τους υπεύθυνους του site, που δημιούργησαν και αποτελούν αυτόν τον υπέροχο κόσμο του travelstories, μέσα από τον οποίο ανέπτυξα σημαντικό αριθμό φιλικών σχέσεων.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
όλες οι ιστορίες μελών διαγωνιζονται και βραβεύονται χωρίς εξαίρεση.
Ωστόσο δεν είναι το μόνο παράδοξο σε ψηφοφορίες.
Μου κινήσατε την περιέργεια.
ποιά είναι τα γνωστά προβλήματα και γιατί δεν θα πρεπε να διαγωνίζεται η συγκεκριμένη ιστορία (δεν εντόπισα σε ποιά αναφέρεστε).
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Μου κινήσατε την περιέργεια.
ποιά είναι τα γνωστά προβλήματα και γιατί δεν θα πρεπε να διαγωνίζεται η συγκεκριμένη ιστορία (δεν εντόπισα σε ποιά αναφέρεστε).
Εντάξει έμαθα!
Προσωπικά συμφωνώ με taver και coccobill.

Συγχαρητήρια σε όλους και κυρίως στους νικητές.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
28.999
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Εντάξει έμαθα!
Προσωπικά συμφωνώ με taver και coccobill.

Συγχαρητήρια σε όλους και κυρίως στους νικητές.
Μα εγώ δε συμφωνώ ακριβώς με την cocobill. Θεωρώ κι εγώ πως το κείμενο πρέπει να είναι διαθέσιμο, έστω και ως μυθιστόρημα (δεν ήταν άλλωστε το μόνο σ' αυτόν το διαγωνισμό), και έστω κι έτσι να συμμετέχει και στους διαγωνισμούς. Απλώς εντυπωσιάστηκα με το γεγονός ότι ψηφίστηκε, πιθανώς από ανθρώπους που θεώρησαν πως το κείμενο είναι κάτι διαφορετικό από αυτό που είναι στην πραγματικότητα.
Για το λόγο αυτό (αποφυγή παρερμηνειών από νεότερα μέλη), ίσως θα ήταν καλό να προστεθεί σε κείνη την ιστορία μια διευκρινιστική παρατήρηση (π.χ. ότι σε άλλη ιστορία του ίδιου συγγραφέα συνέβη αυτό και εκείνο).
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Μα εγώ δε συμφωνώ ακριβώς με την cocobill. Θεωρώ κι εγώ πως το κείμενο πρέπει να είναι διαθέσιμο, έστω και ως μυθιστόρημα (δεν ήταν άλλωστε το μόνο σ' αυτόν το διαγωνισμό), και έστω κι έτσι να συμμετέχει και στους διαγωνισμούς. Απλώς εντυπωσιάστηκα με το γεγονός ότι ψηφίστηκε, πιθανώς από ανθρώπους που θεώρησαν πως το κείμενο είναι κάτι διαφορετικό από αυτό που είναι στην πραγματικότητα.
Για το λόγο αυτό (αποφυγή παρερμηνειών από νεότερα μέλη), ίσως θα ήταν καλό να προστεθεί σε κείνη την ιστορία μια διευκρινιστική παρατήρηση (π.χ. ότι σε άλλη ιστορία του ίδιου συγγραφέα συνέβη αυτό και εκείνο).
Ναι δεν το κατάλαβα ακριβώς.Θεώρησα πως οι απόψεις σας έλεγαν το ίδιο.

Το τελευταίο που λες θα ήταν το πιο σωστό νομίζω.Σε ανάλογες ιστορίες καλό θα ήταν ο ίδιος ο συγγραφέας να το δηλώνει ώστε ο αναγνώστης να γνωρίζει.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Εντάξει έμαθα!
Προσωπικά συμφωνώ με taver και coccobill.

Συγχαρητήρια σε όλους και κυρίως στους νικητές.
Θες να εξηγησεις και σε εμας που δεν ξερουμε και συμμετεχουμε σε ανοιχτο φορουμ?Αν ειναι να μιλατε μονοι σας, εσυ ο taver η cocobill και δεν ξερω γω ποιος αλλος αν κλειδωθει αυτο το τοπικ και να σας δωσουν κωδικο να τ αλετε ωραια.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.785
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom