Ιστορία του μήνα - Απρίλιος 2010

Ιστορία του μήνα - Απρίλιος 2010 (3 ψήφοι)

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
28.997
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Θες να εξηγησεις και σε εμας που δεν ξερουμε και συμμετεχουμε σε ανοιχτο φορουμ?Αν ειναι να μιλατε μονοι σας, εσυ ο taver η cocobill και δεν ξερω γω ποιος αλλος αν κλειδωθει αυτο το τοπικ και να σας δωσουν κωδικο να τ αλετε ωραια.
Πρόκειται για θέμα που έχει διαγραφεί από το forum, και δε θέλω να παραβώ τους κανονισμούς κάνοντας ευθεία αναφορά σ' αυτό.

Κάποιο μέλος απεδείχθη (σε μια άλλη ιστορία) ότι μας "πουλούσε παραμύθι", και δεν είχε κάνει το ταξίδι που περιέγραφε σε ιστορία του. Από τότε εξαφανίστηκε από το forum, χωρίς να απαντήσει, ούτε όμως και να έχει ειπωθεί ευθέως κάτι για άλλες ιστορίες του. Μια από τις άλλες ιστορίες που είχε αναρτήσει, συμμετείχε σ' αυτό το διαγωνισμό.
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Πρόκειται για θέμα που έχει διαγραφεί από το forum, και δε θέλω να παραβώ τους κανονισμούς κάνοντας ευθεία αναφορά σ' αυτό.

Κάποιο μέλος απεδείχθη (σε μια άλλη ιστορία) ότι μας "πουλούσε παραμύθι", και δεν είχε κάνει το ταξίδι που περιέγραφε σε ιστορία του. Από τότε εξαφανίστηκε από το forum, χωρίς να απαντήσει, ούτε όμως και να έχει ειπωθεί ευθέως κάτι για άλλες ιστορίες του. Μια από τις άλλες ιστορίες που είχε αναρτήσει, συμμετείχε σ' αυτό το διαγωνισμό.
κανονικα το κανεις ριπορτ και το εξεταζουμε, δεν γραφετε αινιγματα στο παρον τοπικ.
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
ρε παιδιά, mod δεν είμαι αλλά, εντάξει, το κατσιάσατε!
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Τελος παντων,αφου τοτε,δεν το ξεκαθαρισατε το θεμα,καλως και μπηκε σαν υποψηφια ταξιδιωτικη ιστορια.
Η αληθεια ειναι,οτι καμμια ιστορια δεν μπορουμε να την κρινουμε,αν γραφτηκε με την φυσικη παρουσια του συγγραφεα,η με την καλπαζουσα φαντασια του....
Τις θεωρουμε αληθινες μεχρι αποδειξεως του εναντιου....ετσι δεν ειναι?
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.676
Likes
50.530
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Εγώ πάντως όποιες ψηφίζω πατώνουν. JohnPro ετοιμάσου και μην το παρεις προσωπικά.
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
το ξεκανατε το τοπικ,κλειδωνει.
Οτι θα κλειδωναμε και ιστορια του μηνα....
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.234
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Θεωρητικα για καμια ιστορια σε ολοκληρο το φορουμ δεν μπορουμε να ειμαστε βεβαιοι οτι δεν ειναι μουφα...
Αυτό ακριβώς. Οπότε είμαι με τον taver σε αυτό - δε μπορεί να μη συμμετέχει η οποιαδήποτε ιστορία.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.760
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom