Κάρπαθος Κάρπαθος: Ακριτική και Μοναδική

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Εκείνο το εκκλησάκι του Αη Γιάννη, υπέροχο και οι βουτιές από τα ψηλά βράχια, θεαματικές...

Αντώνη, παραμένω συντονισμένη για αύριο...νοιώθω ότι τα καλύτερα έρχονται !:D
Το εκκλησάκι είναι αυτό που έλεγε η φίλη astral που θέλει να πάει και έχω και γω να πάω χρόνια! Φυσικά συντονισμένοι για αύριο-σήμερα ήταν μια μικρή εισαγωγή στην ουσία απ'οτι είδα και γώ... Τα ξαναλέμε αύριο!!! Περιμένω εντυπώσεις παιδιά!!!
 

astral

Member
Μηνύματα
776
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Αργεντινή
Το εκκλησάκι είναι αυτό που έλεγε η φίλη astral που θέλει να πάει και έχω και γω να πάω χρόνια! Φυσικά συντονισμένοι για αύριο-σήμερα ήταν μια μικρή εισαγωγή στην ουσία απ'οτι είδα και γώ... Τα ξαναλέμε αύριο!!! Περιμένω εντυπώσεις παιδιά!!!
Για την ακρίβεια, στο εκκλησάκι έχω πάει και είναι υπέροχο!! Στο πανηγύρι δεν έχω πάει ακόμα :D








Ελπίζω μόνο αύριο να δείξει περισσότερο Κάρπαθο, γιατί σήμερα δεν έδειξε ουσιαστικά τίποτα :mad:
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Μας κρατούσε σε αγωνία.........

Καλά πολύ ωραίες οι φωτογραφίες σου, φοβερές!! Άντε, του χρόνου και στο πανηγύρι!!!!!!! ;)
 

astral

Member
Μηνύματα
776
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Αργεντινή
Μας κρατούσε σε αγωνία.........

Καλά πολύ ωραίες οι φωτογραφίες σου, φοβερές!! Άντε, του χρόνου και στο πανηγύρι!!!!!!! ;)
Αχ μακάρι!!
Αντώνη το πανηγύρι στις 29 Αυγούστου δε γίνεται? Θυμάμαι καλά?
 

astral

Member
Μηνύματα
776
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Αργεντινή
Αντώνη σε είδα. Σούπερ! Ήσουν πολύ καλός!!! :D
Περιττό να σου πω, για άλλη μία φορά, πόσο σε ζηλεύω που μένεις σε αυτό το υπέροχο νησί...πριν λίγο κατάλαβα πόσο πολύ μου έχει λείψει η Κάρπαθος κι ας έχω μόνο ένα χρόνο να έρθω...:(
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Αντώνη σε είδα. Σούπερ! Ήσουν πολύ καλός!!! :D
Περιττό να σου πω, για άλλη μία φορά, πόσο σε ζηλεύω που μένεις σε αυτό το υπέροχο νησί...πριν λίγο κατάλαβα πόσο πολύ μου έχει λείψει η Κάρπαθος κι ας έχω μόνο ένα χρόνο να έρθω...:(
Να σαι καλά!! :D Αν και όπως είδες ο ήλιος βαρούσε αλύπητα και γω λέω απο ευγένεια ας μή βάλω γυαλιά ηλίου...τέλος πάντων! Είσες τις παραλίες; Τα αγαπημένα μου Άπελλα........Θα δείξει αύριο Όλυμπο και δεν ξέρω τι άλλο και μεθαύριο το πανηγύρι της Λαρνιώτισσας που ήταν στις 7 Σεπτεμβρίου, αυτό που λέμε και εδώ, ξέρεις...Περιμένω κι άλλες εντυπώσεις και απο άλλους και να σας δούμε εδώ του χρόνου!!! :D
 

astral

Member
Μηνύματα
776
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Αργεντινή
Περιμένω κι άλλες εντυπώσεις και απο άλλους και να σας δούμε εδώ του χρόνου!!! :D
Ε ναι, εδώ που τα λέμε, ας πει και κανένας άλλος, γιατί εγώ δεν είμαι ποτέ αντικειμενική όταν μιλάω για την Κάρπαθο :D
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Να πω λοιπόν εγώ, που δεν έχω πάει στην Κάρπαθο και τη γνωρίζω τώρα...

Πολύ ωραία η εκπομπή, εντυπωσιακές παραλίες, άγρια φύση...μου άρεσε, που είδα και πολλούς νέους ανθρώπους!

Αντώνη, ωραίος ! (Ευτυχώς δεν γυάλιζες :lol:)
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.887
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Μεγάλε έγραψες (παρά το τρακ) :clap::clap:
Αυτό όμως που πραγματικά με μάγεψε ήταν το χρώμα των νερών.Έμεινα ξερός:shock::shock: Μπήκε στη λίστα η Κάρπαθος. Νάσαι καλά που μας ταρακούνησες λίγο με το νησί σου. Πάντα τέτοια!!!
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Επιτέλους, έγραψε κι άλλος εκτός τις ώς τώρα οπαδούς!!! :clap:

Ναι, σας το είπα ότι οι παραλίες δε παίζονται!!! Το κακό είναι οτι δεν πρόλαβαν αυτοί που ανέλαβαν να δείξουν και της δυτικής πλευράς που είναι οι παραλίες με άμμο, ξέρετε άλλο στύλ.

Που να σας τα λέω, ήμουν κάτω απο τον ήλιο ντάλα, 40 βαθμούς, να μή μπορώ να σκουπιστώ, δεν έβαλα γυαλιά ηλίου να μην είμαι αγενής και μου λέει θα σε ρωτάω αλλα εσύ θα κάνεις ολοκληρωμένες προτάσεις. Η συνέντευξη είναι εύκολη (όπως στους άλλους δηλάδή) αλλά εμενα, ξέρετε, με έκοψε έξυπνο και με εκμεταλλεύτηκε!!!!!! Και να μη προλαβαίνω να σκεφτώ και πάλι καλά! Είπα χίλια δυο και έβαλαν μόνο 2-3 πράγματα (να γλιτώσω τις ντομάτες...χαχαχαχα).

Άυριο όμως είναι το επόμενο καλό! Όπως είδατε τις παραλίες, ε, ετοιμαστείτε για τα χειρότερα..............Όλυμποοοοοοοοοοοοος!!!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
καλώς ήρθες αντώνη!!
τι μου θύμισες τώρα!!!
κάρπαθος πρίν πολλα χρόνια με την μοτοσυκλέτα μου..απίστευτη ομορφιά.
ανεβήκαμε στο χωριό όλυμπος με τρακτέρ,και φάγαμε μακαρόνια που τα έφτιαχνε μπροστά μας μιά γιαγιά με παραδοσιακή φορεσιά!!
τραχύς ,αυστηρός, και μεγαλοπρεπής τόπος!!
πρέπει να ξαναπάω οπωσδήποτε..τέτοια νησιά ειναι λίγα ..παραμένει ακόμα αδιάφθορο?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.470
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom