Π.Γ.Δ.Μ. Κάρτα Σιμ στα Σκόπια

Mary Stardust

Member
Μηνύματα
86
Likes
575
Καλησπέρα. Όσοι έχετε ταξιδέψει στην Π.Γ.Δ.Μ πως λύσατε το θέμα με τα δεδομένα των κινητών και τις κλήσεις;
Η Κοσμοτέ έχει πακέτο με 7 ευρώ την ημέρα για να χρησιμοποιήσω τα Data μου αλλά δε νομίζω πως συμφέρει.
 
Μηνύματα
110
Likes
176
Καλησπέρα. Όσοι έχετε ταξιδέψει στην Π.Γ.Δ.Μ πως λύσατε το θέμα με τα δεδομένα των κινητών και τις κλήσεις;
Η Κοσμοτέ έχει πακέτο με 7 ευρώ την ημέρα για να χρησιμοποιήσω τα Data μου αλλά δε νομίζω πως συμφέρει.
Πηγαμε προσφατα,οπου βρισκαμε wifi,στο δωματιο,στο εστιατοριο,στον καφε, καναμε τις κλησεις μας μεσω Viber.
 

cosafiv

Member
Μηνύματα
224
Likes
475
Καλησπέρα. Όσοι έχετε ταξιδέψει στην Π.Γ.Δ.Μ πως λύσατε το θέμα με τα δεδομένα των κινητών και τις κλήσεις;
Η Κοσμοτέ έχει πακέτο με 7 ευρώ την ημέρα για να χρησιμοποιήσω τα Data μου αλλά δε νομίζω πως συμφέρει.
για τις κλησεις εχω βρει στην κοσμοκσρτα ενα προγραμμα με 6 ευρ για μια βδομαδα που σου δινει 30 λεπτα και 30 μηνυματα , στελνεις στο 1330 ΤΤΑ30, αλλα για δεδομενα βολευομαι σε ελευθερα wifi... παντως οταν πας εκει και ρωτησεις θα υπαρχει καποια καρτα για δεδομενα για τουριστες , οπως υπαρχει στην Σερβια
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.226
Μηνύματα
884.339
Μέλη
38.918
Νεότερο μέλος
Gvar

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom