Καθήλωση αεροσκάφους στο έδαφος λόγω χρεών!

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

black mamba

Member
Μηνύματα
297
Likes
84
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα (!!!)
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ
Πιστεύω ότι όλοι μας θα ταξιδέψουμε χωρίς πρόβλημα και αυτό θα γίνει. Πρέπει να σκεφτόμαστε θετικά!
 

pitboz

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
κρητη
Ταξίδι-Όνειρο
αμερικη
Ηθελα να παω Βιέννη για 28 Οκτ. και ευτυχός δεν πρόλαβα να κλείσω.
 

trapper

Member
Μηνύματα
355
Likes
54
εφτυχός για σένα. Γιατί η Skyeurope πετάει μόνο μέχρι τις 24 Οκτ. Δεν ανακοίνωσε πρόγραμμα γι αργότερα, ακόμη. Οπότε και να ήθελες να κλείσεις σήμερα για 28 Οκτ. ...αδύνατον.

Οσοι έχουν εισιτήρια Skyeurope θα πετάξουν οπωσδήποτε. Οσοι δεν έχουν δεν θα πετάξουν. Θα μείνουν σπίτι, που λέει και το τραγούδι.
 

Kate7

Member
Μηνύματα
122
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
Europe roadtrip by moto
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Εχω κλείσει από τον Μάρτιο, με skyeurope για Πράγα στις 9 Οκτώβρη.
Θα στενοχωρηθώ αν ακυρωθεί η πτήση, αλλά με 72 ευρώ σύνολικά που πλήρωσα (πήγαινε-έλα και με φόρους) δεν θα κάτσω και να σκάσω...
εδώ γίνονται ακυρώσεις ή πολύωρες καθυστερήσεις σε πτήσεις μεγάλων εταιρειών που πληρώνεις σοβαρα ποσα για να ταξιδέψεις ...
 

pinelopi

Member
Μηνύματα
265
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Βρεττάνη , Λίγηρας
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού..αρκεί να φεύγω
Εχω κλείσει από τον Μάρτιο, με skyeurope για Πράγα στις 9 Οκτώβρη.
Θα στενοχωρηθώ αν ακυρωθεί η πτήση, αλλά με 72 ευρώ σύνολικά που πλήρωσα (πήγαινε-έλα και με φόρους) δεν θα κάτσω και να σκάσω...
εδώ γίνονται ακυρώσεις ή πολύωρες καθυστερήσεις σε πτήσεις μεγάλων εταιρειών που πληρώνεις σοβαρα ποσα για να ταξιδέψεις ...

Μάλλον αν είμαστε τυχερές , θα συνταξιδέψουμε. Κι εγώ έχω κλείσει για Πράγα στις 9 Οκτωβρίου. Φυσικά και δεν σκάει κανείς για τα χρήματα , αλλά αυτό που εμένα με στενοχωρεί είναι ότι κάνεις τόσα σχέδια που τελευταία στιγμή σου ακυρώνονται . Το σχεδιάζουμε τόσο καιρό με τις φίλες που θα πάμε (χωρίς συζύγους, παιδιά κ.λ.π.) που πραγματικά θα στενοχωρηθούμε αν δεν γίνει. Επλίζω πάντως να έρθουν έτσι τα πράγματα που να μπορέσουμε να γνωριστούμε από κοντά , στην πτήση αυτή.
 

Kate7

Member
Μηνύματα
122
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
Europe roadtrip by moto
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Μάλλον αν είμαστε τυχερές , θα συνταξιδέψουμε. Κι εγώ έχω κλείσει για Πράγα στις 9 Οκτωβρίου. Φυσικά και δεν σκάει κανείς για τα χρήματα , αλλά αυτό που εμένα με στενοχωρεί είναι ότι κάνεις τόσα σχέδια που τελευταία στιγμή σου ακυρώνονται . Το σχεδιάζουμε τόσο καιρό με τις φίλες που θα πάμε (χωρίς συζύγους, παιδιά κ.λ.π.) που πραγματικά θα στενοχωρηθούμε αν δεν γίνει. Επλίζω πάντως να έρθουν έτσι τα πράγματα που να μπορέσουμε να γνωριστούμε από κοντά , στην πτήση αυτή.
Ναι πραγματικά ειναι πολύ καλή η ιδέα σου!!
Εγώ θα ταξιδέψω με το έτερον ήμισι και δεν ξέρει τίποτε για το ταξίδι!! Είναι έκπληξη!! Θα ενημερωθεί στο αεροδρόμιο!!!
 

pinelopi

Member
Μηνύματα
265
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Βρεττάνη , Λίγηρας
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού..αρκεί να φεύγω
Ελπίζω ότι ο καλός θεούλης θα σε λυπηθεί και δεν θα σου χαλάσει τη ρομαντική σου έκπληξη , οπότε θα επωφεληθώ κι εγώ ( βλέπεις εμάς που θα εγκαταλείψουμε τους υπόλοιπους να τρέχουμε να διασκεδάζουμε στην Πράγα μόνες μας , δεν βλέπω να μας λυπάται με τίποτα
 

pinelopi

Member
Μηνύματα
265
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Βρεττάνη , Λίγηρας
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού..αρκεί να φεύγω
Ραντεβού στο αεροδρόμιο λοιπόν.....................
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Εγώ θα ταξιδέψω με το έτερον ήμισι και δεν ξέρει τίποτε για το ταξίδι!! Είναι έκπληξη!! Θα ενημερωθεί στο αεροδρόμιο!!!
Αααα! Εσυ πολυ σκληροπυρηνικη βγηκες! Εγω το ομολογησα καθοδον! Ελπιζω και εμεις στις 9/10 να πεταξουμε για Βιεννη, απο Θεσσαλονικη!
 

pinelopi

Member
Μηνύματα
265
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Βρεττάνη , Λίγηρας
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού..αρκεί να φεύγω
Αααα! Εσυ πολυ σκληροπυρηνικη βγηκες! Εγω το ομολογησα καθοδον! Ελπιζω και εμεις στις 9/10 να πεταξουμε για Βιεννη, απο Θεσσαλονικη!

Kαλά , είμαστε τελικά πολλοί για 9/10 με Skyeurope...Τι θα γίνει στο τέλος...κάποιος απ΄όλους μας δεν θα είναι ο τυχερός.....
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Προς pinelopi, kate7 και όσους φίλους έχουν κλείσει για Πράγα 9 Οκτωβρίου:
Έχετε υπόψη σας πως...

...'Βουλευτικές εκλογές για τις 9-10 Οκτωβρίου προκήρυξε ο Τσέχος πρόεδρος Βάτσλαβ Κλάους βάσει της πολιτικής συμφωνίας που επετεύχθη στην Τσεχία για την προκήρυξη εκλογών πριν την αναμενόμενη ημερομηνία διεξαγωγής τους στα μέσα του 2010.

Η κεντροδεξιά κυβέρνηση μειοψηφίας του Μίρεκ Τοπολάνεκ υπέβαλε τον Μάρτιο την παραίτησή της, μετά την καταψήφισή της από το κοινοβούλιο.

Η παραίτησή της έγινε εν μέσω της τσεχικής προεδρίας της ΕΕ.

Στη συνέχεια διορίστηκε προσωρινή κυβέρνηση υπό τον ανεξάρτητο Γιαν Φίσερ για να κυβερνήσει τη χώρα ως τις εκλογές
.'
 
Last edited by a moderator:

pinelopi

Member
Μηνύματα
265
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Βρεττάνη , Λίγηρας
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού..αρκεί να φεύγω
Προς pinelopi, kate7 και όσους φίλους έχουν κλείσει για Πράγα 9 Οκτωβρίου:
Έχετε υπόψη σας πως...

...'Βουλευτικές εκλογές για τις 9-10 Οκτωβρίου προκήρυξε ο Τσέχος πρόεδρος Βάτσλαβ Κλάους βάσει της πολιτικής συμφωνίας που επετεύχθη στην Τσεχία για την προκήρυξη εκλογών πριν την αναμενόμενη ημερομηνία διεξαγωγής τους στα μέσα του 2010.

Η κεντροδεξιά κυβέρνηση μειοψηφίας του Μίρεκ Τοπολάνεκ υπέβαλε τον Μάρτιο την παραίτησή της, μετά την καταψήφισή της από το κοινοβούλιο.

Η παραίτησή της έγινε εν μέσω της τσεχικής προεδρίας της ΕΕ.

Στη συνέχεια διορίστηκε προσωρινή κυβέρνηση υπό τον ανεξάρτητο Γιαν Φίσερ για να κυβερνήσει τη χώρα ως τις εκλογές.'
Τώρα πάλι αυτό τι είναι.... Όλα του γάμου δύσκολα πια...
 
Last edited by a moderator:
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.226
Μηνύματα
884.339
Μέλη
38.918
Νεότερο μέλος
Gvar

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom