Καλά - στραβά - ανάποδα vol 2

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

fotast

Member
Μηνύματα
9.435
Likes
14.430
Κάτι ελάσσονες τραγουδιστές μωρέ, πολύ κατώτεροι. Εγώ γεμίζω μεγαλύτερα μαγαζιά. Πες μας τώρα ότι δεν ξέρεις που τραγουδάω κι εγω, να τρελαθούμε.
Δυστυχώς δεν...

Αλλά μόλις έκανα ταυτοποίηση.Είσαι η κοπελιά στην τελευταία φωτογραφία:)
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.576
Likes
8.276
Κάτι ελάσσονες τραγουδιστές μωρέ, πολύ κατώτεροι. Εγώ γεμίζω μεγαλύτερα μαγαζιά. Πες μας τώρα ότι δεν ξέρεις που τραγουδάω κι εγω, να τρελαθούμε.
Μας διαφευγει σε ποιο χιλιομετρο ακριβως… :p :p
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Πάντως μου κάνει εντύπωση που δικαιολογείτε τον υπουργό οικονομικών
Έι, ψιτ, πλήηζ (εσύ και μερικοί άλλοι) βγάλτε τα παραμορφωτικά γυαλιά γιατί αλλοιώνουν την όραση: Κανέναν δε δικαιολόγησα (εγώ, τουλάχιστον). Απλά προσπάθησα να εξηγήσω κάποια πράγματα που ήξερα ότι ισχύουν (και λόγω προηγούμενης επαγγελματικής εμπειρίας) και τίποτα παραπάνω. Τα όσα επικαλέστηκε ο κ. Γκίκας μπορεί να ήταν σωστά και να τα έλεγα κι εγώ. Άλλο Γκίκας όμως κι άλλο Baba. (ας ήμουν υπουργάρα εγώ και θα σού'λεγα! ) :bleh:
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.678
Likes
16.532
Είναι νόμιμος(όπως και ο Γκίκας που λέγαμε) είναι και ηθικά σωστός;

http://www.capital.gr/gmessages/showTopic.asp?id=4952062&nid=2249860

Ποιόν να πιάσεις και ποιόν να αφήσεις;
Τώρα πως ο Ανωμερίτης παίρνει και σύνταξη αλλά και παχυλό μισθό ως διευθύνων σύμβουλος του ΟΛΠ αυτό θα ήθελα κάποιος να μας το εξηγήσει αν γνωρίζει;;;
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Μα εγω δεν μιλησα προσωπικα σε εσενα!
Εντάξει, το ξέρω ότι δεν μίλησες προσωπικά σε μένα, αλλά επειδή αμέσως μετά τις εξηγήσεις που δόθηκαν για τις τραπεζικές διαδικασίες, ακολούθησαν μηνύματα από σένα και κάποιους άλλους για το ότι "καλύπτουμε, δικαιολογούμε, κλπ." τις ενέργειές του και επειδή καθόλου δε μ' αρέσουν κάποια λογικά άλματα που γίνονται από αρκετούς (όχι από σένα απαραίτητα) και δημιουργούν λαθεμένες εντυπώσεις, απάντησα (τυχαία) στο δικό σου μήνυμα, αναφέροντας και τα άλλα. Υπερευαισθησία θες να το πεις; ΟΚ. Ουδέν επί προσωπικού, πάντως και συγγνώμη αν δόθηκε αυτή η εντύπωση.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.302
Μηνύματα
887.249
Μέλη
38.969
Νεότερο μέλος
Angeloti55

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom