Καλησπερα!

ganlayer3

Member
Μηνύματα
165
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ
Ταξίδι-Όνειρο
MANADO - INDONESIA
Πραγματιι εισαι μικρη ακομαα..και εχεις να κανεις ταξιδια στη ζωη σου!!:) οποτε ορεξη να εχεις...>:):)
Καλως ορισες....εγω θα προσθεσω εκτος απο ορεξη και χρηματα...λιγο πεζος αλλα και ρεαλιστης
 

despina33

Member
Μηνύματα
23
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδια
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ
Καλως ορισες....εγω θα προσθεσω εκτος απο ορεξη και χρηματα...λιγο πεζος αλλα και ρεαλιστης
Εννοειται αυτο, τα χρηματα ειναι βασικος παραγοντας χωρις να σημαινει οτι δεν μπορεις να κανεις φοβερα ταξιδια με μικρο budget !Ευχαριστω!! :)

Καλωσόρισες Δεσποινα, κι από μενα :) εισαι μικρη ακόμη και μπράβο που το'χεις πάρει τόσο ζεστα το θέμα... Βλέπω έχεις και μεγάλους στόχους...Αντε με το καλό, καλά ταξίδια ;-)
ευχαριστω πολυ!! ηδη κανω σχεδια για το πρωτο interrail :D

καλωσορισες Δεσποιναα!!και γωω καινουργια ειμαι στην παρεαα :)
ευχαριστωωω καλωσορισες και εσυ λοιπον! χιχι :D
 

EnjoySilence

Member
Μηνύματα
55
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Eurotrip
Ταξίδι-Όνειρο
Κουβα
Κι εγω μολις τελειωσα το λυκειο εκανα ονειρα για ιντερειλ,αλλα εμεινα στα ονειρα..ελπιζω να το καταφερεις κι οταν πας ολλανδια φαε ενα μανιταρι και για μας :p
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.889
Likes
14.539
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Κι εγω μολις τελειωσα το λυκειο εκανα ονειρα για ιντερειλ,αλλα εμεινα στα ονειρα..ελπιζω να το καταφερεις κι οταν πας ολλανδια φαε ενα μανιταρι και για μας :p
Νομίζω πως έχουν απαγορευτεί !
Αν έχεις όνειρό σου το ιντερέιλ δε πρέπει να σε σταματά η ηλικία. Μπορείς να το κάνεις ανά πάσα στιγμή.
 

despina33

Member
Μηνύματα
23
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδια
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ
Κι εγω μολις τελειωσα το λυκειο εκανα ονειρα για ιντερειλ,αλλα εμεινα στα ονειρα..ελπιζω να το καταφερεις κι οταν πας ολλανδια φαε ενα μανιταρι και για μας :p
γιατι καλε;;; και εγω το ελπιζω αν και δεν με σταματαει τιποτα :p

Νομίζω πως έχουν απαγορευτεί !
Αν έχεις όνειρό σου το ιντερέιλ δε πρέπει να σε σταματά η ηλικία. Μπορείς να το κάνεις ανά πάσα στιγμή.
Συμφωνω!
;)
 

EnjoySilence

Member
Μηνύματα
55
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Eurotrip
Ταξίδι-Όνειρο
Κουβα
Νομίζω πως έχουν απαγορευτεί !
Αν έχεις όνειρό σου το ιντερέιλ δε πρέπει να σε σταματά η ηλικία. Μπορείς να το κάνεις ανά πάσα στιγμή.
Απ'οσο ξερω για τους τουριστες εχει απαγορευτει,αλλα εστω και απαγορευμενο σιγουρα το βρισκεις
 

NoFX182

Member
Μηνύματα
115
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη,Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Backpacking over Europe
Καλως ηρθες Δεσποινα! Καλη τυχη με το interrail, και εγω ειμαι 17 κ εχω ξεκινησει να μαζευω για παρομοιο ταξιδι....;)
 

despina33

Member
Μηνύματα
23
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδια
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ
γιατι τα λεφτα ηταν πολλα και ο φθηνος πειρασμος να παμε σε ελληνικα νησια,μεγαλος :ρ
χαχαχα καταλαβα! :)

Καλως ηρθες Δεσποινα! Καλη τυχη με το interrail, και εγω ειμαι 17 κ εχω ξεκινησει να μαζευω για παρομοιο ταξιδι....;)
ευχαριστω!! ωω τελεια! για ποια μερη σκεφτεσαι??
 

NoFX182

Member
Μηνύματα
115
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη,Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Backpacking over Europe
χαχαχα καταλαβα! :)



ευχαριστω!! ωω τελεια! για ποια μερη σκεφτεσαι??
θα σου φανει λιγο περιεργο, αλλα δεν μαζευω για φετος......το καλοκαιρι εχω κλεισει εισητηρια για μια εβδομαδα στην Ρωμη (με το που τελειωσω το λυκειο δηλαδη). Αργοτερα σκοπευω να μαζεψω 3-4 χιλιαδες για να γυρισω την ευρωπη ολη μεσα σε 2 μηνες....μεχρι τοτε υπομονη και travelstories! :p
 

despina33

Member
Μηνύματα
23
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδια
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ
θα σου φανει λιγο περιεργο, αλλα δεν μαζευω για φετος......το καλοκαιρι εχω κλεισει εισητηρια για μια εβδομαδα στην Ρωμη (με το που τελειωσω το λυκειο δηλαδη). Αργοτερα σκοπευω να μαζεψω 3-4 χιλιαδες για να γυρισω την ευρωπη ολη μεσα σε 2 μηνες....μεχρι τοτε υπομονη και travelstories! :p
χαχαχ μια χαρα! καλα ουτε κ εγω για φετος.. το επομενο καλοκαιρι σκεφτομαι!:p
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.535
Μέλη
38.943
Νεότερο μέλος
MelinaK

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom