Καλοκαίρι στην Ιταλία με Air One από 50Ε..

Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
εσενα δεν βολευει, βολευει αλλους. αυτό είναι το θέμα?

Προσφορές Αεροπορικών Εισιτηρίων
Εδώ γράφετε αποκλειστικά για τις προσφορές που κάνουν κατά καιρούς οι αεροπορικές εταιρείες στις τιμές εισιτηρίων.
Για πες μου ποιον βολεύει να κλείσει ένα σουκου στη Βενετία όταν πρεπει να επιστρέψει στις 08:00 το πρωι της Κυριακής ;
Όσον αφορά στο άλλο σκέλος της απάντησης σου ,δε θα μας φιμωσεις εσυ !!:bleh:
Πολυ καλές οι προσφορές ,δε λέω, τις έχω τιμήσει στο παρελθόν και θα συνεχίσω να τις τιμώ και στο μέλλον , αλλα πρεπει να λέμε και του στραβού το δίκιο :bleh:
 
Last edited by a moderator:

Samion

Member
Μηνύματα
10.384
Likes
9.307
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Για πες μου ποιον βολεύει να κλείσει ένα σουκου στη Βενετία όταν πρεπει να επιστρέψει στις 08:00 το πρωι της Κυριακής ;
Όσον αφορά στο άλλο σκέλος της απάντησης σου ,δε θα μας φιμωσεις εσυ !!
η προσφορά βολεύει φίλους συμφορουμιτες-τισσες με έδρα Ιταλία. δεν κατοικεί όλο το φορουμ στην Αθήνα ξέρεις..:bleh:
υπάρχει θέμα που αφορά την εταιρεία στην κατάλληλη κατηγορία. φαντάζεσαι σε ένα θέμα που αφορά μια προσφορά να αρχισουν ολα τα μελη να λένε για τις βαλίτσες, το τσεκ ιν, το φαγητό, τα ψωνια και ξέρω εγω τι αλλο? το παρόν θέμα αφορά την προσφορά της εταιρείας. που ενδεχομένως να ανανεωθεί. οταν συμβεί αυτό και το ξαναγράψουμε εδώ θα χαθεί ανάμεσα σε μνμ για ωραρια, ακυρώσεις, βαλίτσες κλπ κλπ. ας μείνουμε ον τόπικ.
(να διορθώσετε και την αντίστροφη μέτρησή σας...)
 

PPhanny

Member
Μηνύματα
67
Likes
36
Για όσους ανησυχούν:Tα χρήματα από την πτήση (του Μαϊου) που ακυρώθηκε έχουν ήδη μπεί στην κάρτα.
 

iopa22

Member
Μηνύματα
209
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Λας Βεγκας-Νορβηγια
Και σε εμας τα χρηματα της ακυρωμενης πτησης τα εβαλαν στη καρτα .
 

edima

New Member
Μηνύματα
2
Likes
4
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Αλλαγή ώρας πτήσης με Air One

Καλησπέρα!
Έκλεισα κι εγώ με airone για Βενετία, και μου άλλαξαν ώρα στην πτήση της επιστροφής. Θα ήθελα να ακυρώσω την πτήση επιστρφης αλλά σε επικοινωνία μου με την ALitalia μου ζητουν έναν πολυάριθμο reservation code. Ωστόσο, στο Mail που μου έστειλαν από την airone ο κωδικός είναι με λατινικούς χαρακτήρες και δεν τους κάνει. Όσο και αν προσπάθησα δεν κατάφερα να βγάλω άκρη ούτε και να επικοινωνήσω με κάποιον από την airone στην Ελλάδα. Γνωρίζει κανείς κάποιο τηλέφωνο για την airone στην Ελλλάδα ή μήπως πρέπει να καλέσω Ιταλία; Please Help!
 

σαιτας

Member
Μηνύματα
696
Likes
372
Καλησπέρα!
Έκλεισα κι εγώ με airone για Βενετία, και μου άλλαξαν ώρα στην πτήση της επιστροφής. Θα ήθελα να ακυρώσω την πτήση επιστρφης αλλά σε επικοινωνία μου με την ALitalia μου ζητουν έναν πολυάριθμο reservation code. Ωστόσο, στο Mail που μου έστειλαν από την airone ο κωδικός είναι με λατινικούς χαρακτήρες και δεν τους κάνει. Όσο και αν προσπάθησα δεν κατάφερα να βγάλω άκρη ούτε και να επικοινωνήσω με κάποιον από την airone στην Ελλάδα. Γνωρίζει κανείς κάποιο τηλέφωνο για την airone στην Ελλλάδα ή μήπως πρέπει να καλέσω Ιταλία; Please Help!
Μονο Ιταλια μπορεις να μιλησεις με airone. Δυστυχως και μενα μου ακυρωσαν τις πτησεις και περιμενω την επιστροφη των χρηματων στην καρτα. Ειπαν 6 βδομαδες θα παρει για να τα στειλουν. Στην αναμονη λοιπον.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.496
Likes
29.130
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Για πες μου ποιον βολεύει να κλείσει ένα σουκου στη Βενετία όταν πρεπει να επιστρέψει στις 08:00 το πρωι της Κυριακής ;
Όσον αφορά στο άλλο σκέλος της απάντησης σου ,δε θα μας φιμωσεις εσυ !!:bleh:
Πολυ καλές οι προσφορές ,δε λέω, τις έχω τιμήσει στο παρελθόν και θα συνεχίσω να τις τιμώ και στο μέλλον , αλλα πρεπει να λέμε και του στραβού το δίκιο :bleh:
Εγώ πάντως σκέφτομαι σοβαρά να δώσω ?109.00 και να πετάξω στις 17:15 το απόγευμα της ίδιας μέρας με την A3...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.259
Μηνύματα
885.343
Μέλη
38.934
Νεότερο μέλος
msayath

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom