Ουγγαρία Καλοκαίρι στη Βουδαπέστη

zoi chris

Member
Μηνύματα
38
Likes
8
Τέλεια!!Ευχαριστω πολυ!!

Μενελαε το ξενοδοχειο που εμεινς το βρισκω σεπολλη καλη τιμη!κατω απο 200 ευρω για 4 βραδια!Απο θεμα τοποθεσιας πως ειναι?χρειαζομαι μεταφορικο για το κεντρο?το βραδυ δε θα εχω προβλημα στις μετακινησεις μου σωστα?

Nα ρωτησω και κατι αλλο βρε παιδια?Ξερει κανεις τιποτα για τα φυσικα λουτρα Egerzalock?(thermal park egerzalock).
 
Last edited by a moderator:

kimigaz

Member
Μηνύματα
55
Likes
5
Ημασταν εκει τον Ιανουαριο!! Ειναι πανεμορφα! Οι 7 μερες προσωπικα δε μου εφτασαν και ηθελα και αλλο, με την πρωτη ευκαιρια θα ξανα παω.
Συναλλαγμα ΜΗΝ κανεις στο αεροδρομιο! Επισης μου φανηκε φτηνη η Βουδαπεστη. Εχει και καποια εστιατορια με απιστευτο φαγητο, αν θες στα στελνω πμ (δεν ξερω αν επιτρεπεται να τα γραψω)
 

zoi chris

Member
Μηνύματα
38
Likes
8
Θα παω για 5 ημερες τον Αυγουστο!!πως πηγες στα λουτρα?με τρενο?ειναι μακρυα?ποσο κοστιζει το εισητηριο?φτιαχνω ενα πλανο και καταλαβαινεις!ναι στειλε μου οτι θελεις!!
 

zoi chris

Member
Μηνύματα
38
Likes
8
:) :) !!!Ναι θα βγαλω αυτην την 7ημερη!!ελεγαμια μερα να γυρισω τα παραδουναβια χωρια και μια μερα το πρωι να παω στα λουτρα!!!διαβασ αοτι συγκαταλεγονται στα αναμεσα καλυτερα φυσικα λουτρα του κοσμου!

Πολυ ομορφα και πολυ καλες τιμες το μενου!!!
 
Last edited by a moderator:

zoi chris

Member
Μηνύματα
38
Likes
8
Παιδια η budapest card τι ειναι?εχει 40 ΕΥΡΩ!! ΠΑΝΑΚΡΙΒΗ!Σε τι με καλυπτει?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.060
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom