Ουγγαρία Καλοκαίρι στη Βουδαπέστη

zoi chris

Member
Μηνύματα
38
Likes
8
Τελεια!!!η αλλη αφορα και μουσεια αξιοθεατα κλπ ε?η μετακινησεων πιστευω θα μου χρησιμευσει κ μενα!!
 

zoi chris

Member
Μηνύματα
38
Likes
8
Κατεβασα το αρχειο pdf που εχει ολα τα αξιοεθατα εστιατορεια μουσεια κλπ αλλα τα περισσοτερα ειναι μουσεια που εχει 100% εκπτωση η δωρεαν.στα υπολοιπα εχει 10% εκπτωση 70% αλλα σε μερη που δεν ειχα σκοπο να παω!για τα λουτρα τι εχετε να πειτε?πηγατε?
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
100% εκπτωση η δωρεαν
σιγουρα 100%εκπτωση,ειναι δωρεαν :D....θα κατσεις να κανεις μια λιστα με αυτα που θελεις να δεις,θα βρεις απο τις ιστοσελιδες τους ποσο κανει η εισοδος χωρις καρτα και μετα δες τι κερδιζεις με την καρτα...μπορει να σε συμφερει.:)
 

zoi chris

Member
Μηνύματα
38
Likes
8
αληθεια?σε ολα ειναι δωρεαν?κοιτα θελω να παω στο κοινοβουλιο,στηνα γιου στεφανου στην ματιας στηνα ποβαθρα των ψαραδων στο νησι της μαργαριταςστο τερορ χαουζ και σε καποια λουτρα!μπορω να παω και σε αλλη εριοχη με αυτην την καρτα?σε παραδουναβια χωρια?
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
αληθεια?σε ολα ειναι δωρεαν?
οχι,βεβαια...πλακιτσα σου εκανα,που ειπες οτι βρισκεις καποια δωρεαν...:)
Για ολα αυτα που θελεις,πρεπει να κανεις και μονη σου "αναζητηση"στο φορουμ,σε οτι εχει ηδη γραφτει,για να βρεις τις απαντησεις....
 

Menelaos83

Member
Μηνύματα
103
Likes
88
Τέλεια!!Ευχαριστω πολυ!!

Μενελαε το ξενοδοχειο που εμεινς το βρισκω σεπολλη καλη τιμη!κατω απο 200 ευρω για 4 βραδια!Απο θεμα τοποθεσιας πως ειναι?χρειαζομαι μεταφορικο για το κεντρο?το βραδυ δε θα εχω προβλημα στις μετακινησεις μου σωστα?

Nα ρωτησω και κατι αλλο βρε παιδια?Ξερει κανεις τιποτα για τα φυσικα λουτρα Egerzalock?(thermal park egerzalock).
Εγω κατεληξα εκει λογω της τιμης π ειναι εξαιρετικη και λογω του οτι ακριβως απεναντι ειναι ο σταθμος μετρο keleti και ο σιδηροδρομικος ωστε να φυγω κατευθειαν για Βιεννη και να μην τρεχω πρωινιατικα απο σταθμο σε σταθμο.Η περιοχη για να πω την αληθεια δεν αξιζει αλλα το ξενοδοχειο ειναι πιστευω αυτο π ψαχνει καθε τουριστας οταν παει εξω.Καλες υπηρεσιες φτηνο εξυπηρετηση καλο πρωινο και κοντα σε συγκοινωνιες.Νομιζω οτι το μετρο ειναι μεχρι τις 12 και κατι,
τα λεωφορεια δεν θυμαμαι να σ πω την αληθεια.
Επισης οπως ειχα γραψει εχει κοντα ενα μεγαλο εμπορικο οποτε θα πας και για ψωνια ;)
Κατεβασε αν εχεις κινητο smartphone την εφαρμογη trip advisor για την βουδαπεστη θα σε σωσει εχει τα παντα μεχρι και με βελακι και μετρα το που να πας για να βρεις αυτο π ψαχνεις ειναι τελειο.
 
Last edited:

Menelaos83

Member
Μηνύματα
103
Likes
88
Ειναι αρκετα κεντρικα οποτε προσωπικα εμενα θα μου αρκουσε.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.048
Likes
41.143
Έμεινα στην ίδια περιχή, κοντά στην Όπερα και είναι σούπερ.
Μη διανοηθείς να βγεις εκτός κέντρου, όταν βρίσκεις τόσο καλές τιμές σε κεντρικά καταλύματα. Δεν έχεις λόγο προβληματίζεσαι πώς να επιστρέψεις το βράδυ και να ψάχνεις βραδινές συγκοινωνίες ή ταξί
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.092
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom