Καλώς ήρθατε.

Spirosssss

Member
Μηνύματα
17
Likes
5
Ταξίδι-Όνειρο
French Polynesia
Καλως σας βρηκα!!! Πραγματικα μαγικο το portal σας.. Μονο με αυτη τη λεξη μπορω να το περιγραψω! Ευχομαι να μοιραστουμε πολλες ιστοριες στο μελλον!!
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.542
Likes
7.950
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
..εχω κατα οπως φιανεται να χαιρετησω καμια διακοσαρια νεα μελη .. ε τωρα τα καλοσωριζω ολα μαζι ...και ευχομαι πολλα και ενδιαφεροντα ταξιδια και εμπειριες :clap:
 

sorinjuan

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
amsterdam
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Γεια σας και απο εμενα ονομαζομαι θοδωρης λατρευω τα ταξιδια και προς το παρον εχω παει μονο στο λονδινο...εχω ανεβασει και 2 φωτογραφιες απο το λονδινο...ευχομαι σε αυτη την σελιδα να βρω πληροφοριες για τα μελλοντικα μου ταξιδια και οτι αλλο μπορει να χρειαστω....ευχαριστω εκ τον προτερων!!:lol:
 
Μηνύματα
2.492
Likes
3.199
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Καλώς ήρθατε όλοι οι καινούργιοι!Καλά ταξίδια!
Θοδωρή στο Λονδίνο πήγες,βλέπω το επόμενο ταξίδι σου είναι το Παρίσι:clap:!!έτσι μπράβο,μα επιτρέπεται να έχεις πάει Λονδίνο και όχι Παρίσι;:haha::haha:
Καλά να περνάτε,καλό Πάσχα!
 

sorinjuan

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
amsterdam
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
ετυχε μαλλον...σιγουρα δεν το εκανα επιτηδες:bleh:...σιγουρα το παρισι ηταν στις επιλογες μου αλλα και το λονδινο παντα με γοητευε...τωρα το παρισι ειναι η επομενη μου επιλογη και πιστευω μεχρι τα χριστουγεννα να εχω παει:haha:...καλες γιορτες σε ολους:clap:
 

darkgian

New Member
Μηνύματα
3
Likes
1
Καλως σας βρηκα!!

αφου χρησιμοποιησα αρκετα αυτη τη σελιδα αποφασισα και εγω να γινω μελος της παρεας σας!:clap::clap::clap:
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.224
Likes
5.772
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Καλώς ήρθατε όλοι οι καινούργιοι και καλά σας ταξίδια :clap:
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.620
Likes
9.955
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Γεια σας παιδια,με λενε Ορεστη απο Ηρακλειο Κρητης και την Μεγαλη Πεμπτη γυρισα απο ενα χορταστικο 2βδομαδο eurotrip με την σχολη μου .. Το site αυτο το βρηκα τελειως τυχαια και πραγματικα ευχομαι εδω να βρω οσες πιο πολλες και χρησιμες πληροφοριες μπορω για τα μελλοντικα μου ταξιδια .. Sky is the limit :D
 

eleanna

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα και χρόνια πολλά!
Δε μπορώ να περιγράψω τη χαρά μου για αυτό το forum μιας και εδώ θα μπορέσω να βρω τις πληροφορίες που θέλω για το ταξίδι μου αλλά και να καταθέσω τις εικόνες και τις εμπειρίες μου από τα όσα ταξίδια μέχρι στιγμής έχω κάνει. Ενα μεγάλο μπράβο από καρδιάς.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.903
Likes
27.052
Καλησπέρα και χρόνια πολλά!
Δε μπορώ να περιγράψω τη χαρά μου για αυτό το forum μιας και εδώ θα μπορέσω να βρω τις πληροφορίες που θέλω για το ταξίδι μου αλλά και να καταθέσω τις εικόνες και τις εμπειρίες μου από τα όσα ταξίδια μέχρι στιγμής έχω κάνει. Ενα μεγάλο μπράβο από καρδιάς.
καλως μας ηρθες ελεαννα και καλα σου ταξιδια:clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.305
Μηνύματα
887.464
Μέλη
38.975
Νεότερο μέλος
NICK TZANETAKIS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom