Καλώς ήρθατε.

Evilial

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ!!!
Γειά σε όλους! Σκέφτηκα ότι εδώ μπορώ να βρω ανθρώπους που θέλουν να ξεφεύγουν από τον μικρόκοσμο της καθημερινότητάς μας!
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Γεια σας παιδια,με λενε Ορεστη απο Ηρακλειο Κρητης και την Μεγαλη Πεμπτη γυρισα απο ενα χορταστικο 2βδομαδο eurotrip με την σχολη μου .. Το site αυτο το βρηκα τελειως τυχαια και πραγματικα ευχομαι εδω να βρω οσες πιο πολλες και χρησιμες πληροφοριες μπορω για τα μελλοντικα μου ταξιδια .. Sky is the limit :D
Καλως ηρθες Ορεστη :welcome: καλησπερα απο το γειτονικο Ρεθυμνο και καλη παραμονη στο φορουμ !!!

Καλως μας βρηκαν και τα αλλα παιδια !!!!!! περιμενουμε τις ιστοριες σας
 

kliton78

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
καλησπερα σας.καλω σας βρηκα.ελπιζω οτι θα μαθω χρησιμες πληροφοριες απο σας τους παλιους και πολυταξιδους.ευχαριστω.
 

octy5

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Νέο Μέλος

Γεια σας και από μένα
Καλώς σας βρήκα και καλά διαβάσματα
Δημήτρης
:clap::clap::clap::clap:
 

alexis_88

Member
Μηνύματα
11
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Βέλγιο, Ινδία, Βιετνάμ
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Γεια σας παιδιά!!!!! :cool:
Πολύ ωραίο φόρουμ!!!! Λοιπόν... είμαι ο Αλέξανδρος από τη Θεσσαλονίκη και τρελαίνομαι για τα ταξίδια! Έχω κάνει κάμποσα.. παράπονο δεν έχω...αλλά ποτέ δεν είναι αρκετά!!!!!!!! :clap:
 

gauguin

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΓΛΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΧΑΒΑΗ
Καλησπέρα.

Μόλις γράφτηκα στο travelstories κι ήδη το μετάνιωσα. Διαβάζω για ταξίδια που έχουν κάνει τα μέλη του φόρουμ και σκάω από ζήλια! Μακάρι να μπορέσω να επισκεφτώ τα μισά από τα μέρη που θέλω να δω. Μακάρι να συνεχίσετε όλοι να γυρνάτε τον κόσμο και να μεταφέρετε τις εμπειρίες σας.
Κeep walking - flying, driving, sailing, whatever.

Καλά ταξίδια.
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
καλως ήρθατε παιδια :welcome2: καλη παραμονή στο φορουμ..γράψτε μας και καμμια ιστορια !!!
 

clooby_doo

Member
Μηνύματα
22
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
Μάλλον πάλι Λισσαβώνα!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Όπου δεν έχω πάει!
Χαιρετώ όλη την παρέα του travel stories.Είμαι σχετικα καινούριο μέλος.Λέγομαι Μαριλένα,είμαι από Αθήνα και λατρεύω τα ταξίδια και μάλιστα τρελαίνομαι να τα διοργανώνω!!!Κάποια στιγμή όταν βρω χρόνο θα ξεκινήσω να ανεβάζω φωτογραφίες και να γράφω ιστορίες για τα ταξίδια που έχω κάνει.Προς το παρόν μ αρέσει να διαβάζω τις δικές σας!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.240
Μηνύματα
884.595
Μέλη
38.927
Νεότερο μέλος
Vagkouk

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom