Καλώς ήρθατε.

Indigo Rigo

Member
Μηνύματα
7
Likes
1
Γεια σε όλους! Πολύ χρήσιμη και αναγκαία η σελίδα για όλους τους travellers!
Με λένε Στέλιο και τρέφω ιδιαίτερη αγάπη για ταξίδια.. λεφτά να έχουμε μόνο για να μην τα σταματάμε ;)
 

CELIA

Member
Μηνύματα
27
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
ΔΑΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Αμαζόνιος
...είμαι μέλος από το 2012 αλλά αποφάσισα πλέον να γίνω κι ενεργό....καλή χρονιά σε όλους εύχομαι...κι αν χαθώ λίγο,ευελπιστώ για την κατανόησή σας γιατί δεν είμαι και γκουρού της τεχνολογίας....
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
...είμαι μέλος από το 2012 αλλά αποφάσισα πλέον να γίνω κι ενεργό....καλή χρονιά σε όλους εύχομαι...κι αν χαθώ λίγο,ευελπιστώ για την κατανόησή σας γιατί δεν είμαι και γκουρού της τεχνολογίας....
Καλώς ήρθες στην παρέα μας...:)
 

buffon85

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.560
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή, Ιαπωνία, Αμερική
Καλησπέρα και από εμένα και καλώς σας βρήκα! Με λένε Νατάσα και είμαι 30 χρονών. Σας διαβάζω κι εγώ κατά καιρούς και αποφάσισα και να γραψω! Τα ταξίδια και ειδικά η θάλασσα (αν και δεν αποκλείω προορισμούς χωρίς θάλασσα) ειναι η ζωή μου! :icon_biggrin:
Το φόρουμ είναι πολύ χρήσιμο και με πολλές πληροφορίες!
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.099
Likes
23.957
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Καλησπέρα και από εμένα και καλώς σας βρήκα! Με λένε Νατάσα και είμαι 30 χρονών. Σας διαβάζω κι εγώ κατά καιρούς και αποφάσισα και να γραψω! Τα ταξίδια και ειδικά η θάλασσα (αν και δεν αποκλείω προορισμούς χωρίς θάλασσα) ειναι η ζωή μου! :icon_biggrin:
Το φόρουμ είναι πολύ χρήσιμο και με πολλές πληροφορίες!
Καλώς όρισες.
 

hlias_gan

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα.Με λένε Ηλία και είμαι 36 χρονών. Σας διαβάζω κατά καιρούς και αποφάσισα και να γραψω :)
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.725
Likes
14.864
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Ηλία καλώς όρισες.
 

Bugarini

Member
Μηνύματα
10
Likes
10
Ταξίδι-Όνειρο
Της επιστροφής.
Καλώς σας βρήκα συνταξιδιώτες,

λατρεύω τα ταξίδια με ότι αυτά συνοδεύουν. Μα πιο πολύ λατρεύω να γυρνώ σε μέρη με φυσική ομορφιά και χωριά, με το τρένο για αγαπημένο μεταφορικό μέσο.

Καλό ταξίδι..
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.099
Likes
23.957
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Καλώς σας βρήκα συνταξιδιώτες,

λατρεύω τα ταξίδια με ότι αυτά συνοδεύουν. Μα πιο πολύ λατρεύω να γυρνώ σε μέρη με φυσική ομορφιά και χωριά, με το τρένο για αγαπημένο μεταφορικό μέσο.

Καλό ταξίδι..
Καλώς όρισες και καλά ταξίδια
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.838
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom