Καλώς ήρθατε.

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα.Με λένε Ηλία
Καλώς σας βρήκα συνταξιδιώτες.
Ουπς...αφήσαμε την πόρτα ανοιχτή και μπήκατε αρκετοι :)
Παιδιά καλώς ήρθατε στην καλύτερη ταξιδιωτική παρέα:welcome:
 

Δανάη_Δ

Member
Μηνύματα
7
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Πελοποννήσου
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία
Καλώς σας βρήκα! Καλημέρα και καλή χρονιά σε όλους! :)
 

dreams159

Member
Μηνύματα
17
Likes
1
Καλημέρα σας. Να 'μαι κι εγώ στην παρέα σας. Μετά από πολλές βδομάδες που διαβάζω διάφορα θέματα στη σελίδα σας, αποφάσισα κι εγώ να κάνω εγγραφή. Είμαι κι εγώ μια ταξιδιάρα ψυχή, αλλά μέχρι στιγμής εντός συνόρων. Φέτος όμως και για πρώτη φορά θα πετάξω και εκτός, μαζί με την οικογένεια μου.
 

demos

New Member
Μηνύματα
1
Likes
2
Επισκέφτηκα φέτος τα Χριστούγεννα τα Ζαγοροχώρια και πιο συγκεκριμένα τις περιοχές Μονοδένδρι και Αρίστη, θα ήθελα να καταγγείλω ότι στην πρώτη παρήγγειλα 2 τυρόπιτες και 1 καφέ σε συνοικιακό καφενείο και χρεώθηκα 15 ευρώ ενώ στη δεύτερη ένα τσάι και ένα καφέ 7 ευρώ. Εννοείται ότι σε καμία από τις δύο περιπτώσεις δεν μου δόθηκε απόδειξη. Ο λόγος που το αναφέρω, πέραν του ότι εξαγριώθηκα από την αισχροκέρδεια που χαρακτηρίζει τους συγκεκριμένους επιχειρηματίες και φυσικά την προσωπική μου εξαπάτηση, είναι ότι φυσικά αυτοί οι άνθρωποι δεν αντιλαμβάνονται το πλήγμα που οι ίδιοι αποτελούν για τον τουρισμό της χώρας μας. Δεν είναι τυχαίο που όχι μόνο οι αλλοδαποί τουρίστες αλλά και εμείς οι ίδιοι πλέον κατατρέχουμε σε προορισμούς του εξωτερικού όπως η Βουλγαρία διότι μας συμφέρει πολύ περισσότερο οικονομικά. Ελπίζω ο επόμενος που θα υποστεί την ίδια αισχροκέρδεια να έχει ταχύτερα αντανακλαστικά και εκτός του να αρνηθεί να πληρώσει να τους καταγγείλει ώστε να τεθεί ένα τέλος σε αυτόν τον διασυρμό της χώρας και του τουρισμού μας.
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.428
Καλώς ορίσατε όλοι και καλά ταξίδια....

υγ. οι επίσημοι καλωςοριστές @ANNA-PANOS που είναι ρε παιδιά ...κάνουν απεργία η πήραν άδεια ανευ αποδοχών;;;
 

Δανάη_Δ

Member
Μηνύματα
7
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Πελοποννήσου
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία
Καλώς ήρθες, αγαπητή φίλη!
Καλά ταξίδια και στο εξωτερικό, και, αν έχεις διάθεση, μοιράσου καμιά εμπειρία μαζί μας :)
Ευχαρίστως! Όχι ότι έχω τις φοβερές εμπειρίες πρόσφατα, αλλά στα εντός, όλο και κάτι γίνεται. :)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.214
Μηνύματα
883.819
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom