Καλώς ήρθατε.

Μηνύματα
1.992
Likes
6.323
Hellooo σε όλους!! Μπράβο στο site και μπράβο σε όλους του ταξιδιώτες που παραθέτουν τις ιστορίες τους και μας κάνουν να ζηλεύουμε και να πιάνουμε και δεύτερη δουλειά για να βγαίνουν τα αεροπορικά :bleh::bleh::bleh::haha::haha:.
Καλώς ήρθες βρε, travelοκόριτσο :)
 

MCD

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπερα κι απο μενα!εχω ανακαλυψει καιρο το site και εχω διαβασει αρκετες ιστοριες και μ'αρεσετε παρα πολυ!!!!!Τρελενομαι για ταξιδια,εξωτερικο εχω παει ελαχιστα,εσωτερικο σχεδον παντου!!θα ηθελα να πηγαινα συχνα ταξιδια αλλα τωρα με την οικογενεια δυσκολα!Διαβαζω ομως διαφορες ιστοριες και ταξιδευω μαζι τους,ιδιαιτερα ιστοριες για το λατρεμενο μου Παρισι...πηγα γαμηλιο εκει και περασα ΤΕΛΕΙΑ!!!:love0071:
 
Μηνύματα
1.992
Likes
6.323
Καλησπερα κι απο μενα!εχω ανακαλυψει καιρο το site και εχω διαβασει αρκετες ιστοριες και μ'αρεσετε παρα πολυ!!!!!Τρελενομαι για ταξιδια,εξωτερικο εχω παει ελαχιστα,εσωτερικο σχεδον παντου!!θα ηθελα να πηγαινα συχνα ταξιδια αλλα τωρα με την οικογενεια δυσκολα!Διαβαζω ομως διαφορες ιστοριες και ταξιδευω μαζι τους,ιδιαιτερα ιστοριες για το λατρεμενο μου Παρισι...πηγα γαμηλιο εκει και περασα ΤΕΛΕΙΑ!!!:love0071:
:welcome2: !!! Να ταξιδεύεις και να περνάς όμορφα με την οικογένεια :)
 

_angie_

Member
Μηνύματα
48
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Miami
Γεια σε όλους και από μένα! Είμαι λίγο στα χαμένα στο φορουμ,έχει άπειρες πληροφορίες!Που θα μου πάει, θα βρω βοήθεια σίγουρα πιστεύω. Προγραμματίζουμε για το Μάιο το ετεροχρονισμένο μας honeymoon για Νέα Υόρκη και είμαστε ενθουσιασμένοι... Παρ'όλα αυτά θέλουν πολλά πράγματα ψάξιμο... Καλώς σας βρήκα!:)
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.730
Likes
14.977
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Γεια σε όλους και από μένα! Είμαι λίγο στα χαμένα στο φορουμ,έχει άπειρες πληροφορίες!Που θα μου πάει, θα βρω βοήθεια σίγουρα πιστεύω. Προγραμματίζουμε για το Μάιο το ετεροχρονισμένο μας honeymoon για Νέα Υόρκη και είμαστε ενθουσιασμένοι... Παρ'όλα αυτά θέλουν πολλά πράγματα ψάξιμο... Καλώς σας βρήκα!:)

:welcome2:
 

aspa

Member
Μηνύματα
580
Likes
1.562
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος του κοσμου
Καλησπέρα και από μας!Νέοι στο forum, νέοι και στις ταξιδιωτικές εμπειρίες!Όλα ξεκίνησαν όταν επισκεφθήκαμε τα κουμπαράκια μας στην Αγγλία και γνωρίσαμε την αγγλική εξοχή..Ήταν αρκετό για να εντυπωσιαστούμε και να μας κερδίσει η χώρα!Πήγαμε 2 φορές και σίγουρα θα ξαναπάμε!Το επόμενο μας ταξίδι θα είναι Βουδαπέστη το Πάσχα!Επειδή όπως προείπα όμως είμαστε παιδιά της εξοχής πιο πολύ και λιγότερο της πόλης, εάν έχει κάποιος να μας προτείνει κάτι σε ουγγρική εξοχή, γραφικά χωριουδάκια στη μέση του πουθενά και τέτοια, οι πληροφορίες σας θα είναι πολύ πολύ ευπρόσδεκτες...!Εύχομαι σε όλους καλά ταξίδια!!
Πολύ όμορφη είναι η περιοχή του Έστεργκομ.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Καλησπέρα και από μας!Νέοι στο forum, νέοι και στις ταξιδιωτικές εμπειρίες!
Καλησπέρα και απο εμενα!
Καλησπερα κι απο μενα!
Γεια σε όλους και από μένα!
Καλησπέρα σε όλο το forum!
Καλώς ήρθατε όλοι και καλά ταξίδια!:)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.032
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom