Καλώς ήρθατε.

gnene

Member
Μηνύματα
74
Likes
355
Επόμενο Ταξίδι
Άμστερνταμ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Παιδιά καλησπέρα είμαι καινουριος σχετικά εδω και θα ήθελα να ρωτήσω που μπορώ να γραψω και να ανεβάσω κάποια ταξιδιωτική μου ιστορία...
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.730
Likes
14.973
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Καλώς όρισες.
Για γράψεις την ιστορία σου, πατάς εκεί που λέει ταξιδιωτικές ιστορίες, μετά πατάς εκεί που λέει ταξιδιωτικές ιστορίες σε εξέλιξη και μετά πατάς δεξιά στο μπλε φόντο που λέει Νέο θέμα.
 

gnene

Member
Μηνύματα
74
Likes
355
Επόμενο Ταξίδι
Άμστερνταμ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Καλώς όρισες.
Για γράψεις την ιστορία σου, πατάς εκεί που λέει ταξιδιωτικές ιστορίες, μετά πατάς εκεί που λέει ταξιδιωτικές ιστορίες σε εξέλιξη και μετά πατάς δεξιά στο μπλε φόντο που λέει Νέο θέμα.
Ευχαριστώ πολύ!!!
 

gnene

Member
Μηνύματα
74
Likes
355
Επόμενο Ταξίδι
Άμστερνταμ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Και κάτι ακόμα αν είναι εύκολο,έγραψα την ιστορία μου,πατάω το σημα με την φωτογραφικη αλλά δεν μπορω να βάλω φωτογραφία!!Κάνω κάτι λάθος?
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Και κάτι ακόμα αν είναι εύκολο,έγραψα την ιστορία μου,πατάω το σημα με την φωτογραφικη αλλά δεν μπορω να βάλω φωτογραφία!!Κάνω κάτι λάθος?
Εφόσον θες να ανεβάσεις φωτογραφίες από τον υπολογιστή σου θα πατήσεις κάτω στο μήνυμα το κουμπί ''Ανέβασμα Αρχείου'' και θα επιλέξεις όποιες θες από φάκελό στον υπολογιστή σου.
 

deppi

Member
Μηνύματα
37
Likes
11
Ταξίδι-Όνειρο
USA road trip
Καλησπέρα σε όλους και σε όλες!! Νέο μέλος και εγώ, παρακολουθώντας το σάιτ αποφάσισα να μπω στη παρέα σας.
 

greco

Member
Μηνύματα
1.148
Likes
3.322
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος Τουρκιας
Welcome on board και καλα ταξιδια μαζι μας:)
 

Sofi*.*

New Member
Μηνύματα
3
Likes
2
Γεια σας!! Ειμαι καινουρια και ανεβασα ενα θεμα με ερωτησεις για την Παρο. Οποιος μπορει να βοηθησει ας το τσεκαρει... ;)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.030
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom