Καλώς ήρθατε.

miranta

Member
Μηνύματα
319
Likes
58
Επόμενο Ταξίδι
ΣΑΜΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΡΩΣΙΑ
Πράγματι Μαρία Έχουμε και άλλα κοινά Ταξίδι Όνειρο Ρωσία αλλά και θαυμάζουμε Καταλειφό !Εγώ δυστυχώς είχα τη χαρά να τον απολαύσω μια μονο φορά στο θέατρο αλλά αρκει για να ξέρω ποσο σημαντικός είναι !Και ειμαστε και νησώτισσες Αυτό που το πας;Κρήτη δεν εχω ερθει ποτε δυστυχώς !Και παντρεύεται και ενας φίλος μου τον Ιούνιο στην Κρήτη μια Μαρία (λες να είσαι εσύ; χα! χα!)αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να ερθω!
Ευχομαι να πραγματοποιησεις το φοβερο σου ταξιδι και να μας γραψεις μια φοβερή ταξιδιωτική εμπειρία!
 

g&p

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΜΠΑΝΣΚΟ, ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Με ιστιοπλοικό 1 μήνα
Χαιρετώ και εγώ τη πιο μεγάλη ταξιδιάρικη παρέα! Σας βρήκα ψάχνοντας πληροφορίες για το επόμενο ταξίδι μου με αυτοκίνητο στην Ευρώπη (Βρυξέλλες - Παρίσι - Γκρενομπλ - Νίκαια - Γένοβα - Ανκόνα). Τα τελευταία χρόνια (2006 και 07) επιχειρούμε τέτοιες περιπέτειες και δεν είμαι ακόμη καλά εξοικιομένος, είναι πάντως φανταστικές και χαίρομαι που υπάρχουν πολύ ακόμα που συμμερίζονται αυτή την άποψη.
 

marakixin

Member
Μηνύματα
148
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο
Ταξίδι-Όνειρο
αγια-πετρουπολη
Πράγματι Μαρία Έχουμε και άλλα κοινά Ταξίδι Όνειρο Ρωσία αλλά και θαυμάζουμε Καταλειφό !Εγώ δυστυχώς είχα τη χαρά να τον απολαύσω μια μονο φορά στο θέατρο αλλά αρκει για να ξέρω ποσο σημαντικός είναι !Και ειμαστε και νησώτισσες Αυτό που το πας;Κρήτη δεν εχω ερθει ποτε δυστυχώς !Και παντρεύεται και ενας φίλος μου τον Ιούνιο στην Κρήτη μια Μαρία (λες να είσαι εσύ; χα! χα!)αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να ερθω!
Ευχομαι να πραγματοποιησεις το φοβερο σου ταξιδι και να μας γραψεις μια φοβερή ταξιδιωτική εμπειρία!
οχι δεν ειμαι εγω. ειμαι ανυπαντρη και αυτη την στιγμη μονη αλλα περναω πολυ καλα με τον εαυτο μου.οσο για τον Καταλειφο εσυ θα τον ακουσεις να διδασκει υπαρχει τιποτα καλυτερο... αληθεια ποιο αλλοι ηθοποιοι σου αρεσουν. διαβασα οτι θες να πας Ρωμη θα περασεις χαρμα. εγω την ειδα πρωτη φορα πριν πεντε χρονια. ηταν το πρωτο μου ταξιδι στο εξωτερικο και το δωρο στον εαυτο μου για ενα χειρουργειο που ειχα κανει την λατρεψα..μπορω αν θες να σου πω εγω τι αγαπησα. θα χαρω να βοηθησω. σταματαω ωρα γιατι σου γραφω απο την δουλεια και μπηκε κοσμος. καλημερα:lol:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.973
Likes
9.401
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλως ηρθατε ολοι οι νεοφερμενοι :).
Ανοιξτε αν θελετε ο καθενας ξεχωριστο θεμα στα νεα μελη για να μας πειτε για σας και τα ταξιδια σας.
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.887
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Καλώς ήλθατε κι από μένα και ευτυχώς είσαστε πολλοί!!!
 

wiccky

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
καλησπέρα και απο μένα

Καλησπέρα, είπα να μπω κι εγω στην παρέα σας!
 

free3yourmind

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
NEW TOPIC

Γεια σας και απο μενα..πολυ ενδιαφερον το travestories.gr

Υπαρχει η δυνατοτητα σε ολους να ανοιγουν ενα Νεο θεμα? γιατι εγω προσπθησα αλλα δεν μπορεσα
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλώς ήρθες. Ναι όλοι μπορόυν να ανοίξουν νέο θέμα, τι πρόβλημα έχεις ακριβώς;
 

mobster21

Member
Μηνύματα
32
Likes
4
Ταξίδι-Όνειρο
Cuba
την καλημερα μου και απο μενα σε ολους και σε ολες...

σας βρηκα ψαχνωντας πληροοριες για το επομενο ταξιδι μας...

στην Ρωμη αυτη την φορα...

να ειστε ολοι καλα...

καλο καλοκαιρι...

καλα ταξιδια...
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
γειά σας παιδιά ----γειά σας παιδιά ......!!!!!!!!!
καλώς ορίσατε!!!
 

StellAnna

Member
Μηνύματα
921
Likes
362
Επόμενο Ταξίδι
Αίγυπτος επιτέλους!!!!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Μποτσουάνα? Γιατί όχι?
Καλώς ωρίσατε και από μένα.
Καλά ταξίδια και καλές περιπλανήσεις
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.054
Μέλη
38.933
Νεότερο μέλος
athgouletas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom