Καλώς ήρθατε.

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
χαίρομαι να ακούω για επιβεβαίωση χασίματος χρόνου και χρήματος με τα πρακτορεία ...σε αυτό το site μπαίνουν πολλα έξυπνα παιδιά ...
παντού μπορουμε να πηγαίνομε μόνοι .....το ξαναλέω !!! vagelis .....
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
χαίρομαι να ακούω για επιβεβαίωση χασίματος χρόνου και χρήματος με τα πρακτορεία ...σε αυτό το site μπαίνουν πολλα έξυπνα παιδιά ...
παντού μπορουμε να πηγαίνομε μόνοι .....το ξαναλέω !!! vagelis .....
Χαίρεσαι να ακούς ότι κάποιοι άνθρωποι είχαν κάποια κακή εμπειρία; :roll:

Σε κάθε περίπτωση, αυτό εδώ το θέμα αφορά καλωσορίσματα. Κάθε άλλη κουβέντα σας παρακαλώ θερμά να γίνεται στο αντίστοιχο θέμα. ;)
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
:welcome: σε ολα τα νεα μελη!!! να ειστε σιγουροι οτι εδω θα βρειτε καθε βοηθεια απο ολους μας!!!!:clap::clap:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.973
Likes
9.401
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλως ηρθατε ολοι :D.
Περιμενουμε να ανοιξετε θεμα να μας πειτε λεπτομερειες για τα ταξιδια που εχετε κανει και για αυτα που προγραμματιζετε!
 

despina

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
καλησπερα

καλησπερα σε ολους σας επεσα τυχαια πανω στο φορουμ ψαχνωντας να βρω πληροφοριες για τη φλωρεντια.Μου αρεσε πολυ και ειπα να γινω κι εγω μελος τηα παρεας σας.:D
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Χαίρεσαι να ακούς ότι κάποιοι άνθρωποι είχαν κάποια κακή εμπειρία; :roll:

Σε κάθε περίπτωση, αυτό εδώ το θέμα αφορά καλωσορίσματα. Κάθε άλλη κουβέντα σας παρακαλώ θερμά να γίνεται στο α;)ντίστοιχο θέμα.
μάλλον παρεξηγήθηκα πολύ !!!!!!:(
πρός θεού !!!! ενοούσα οτι χαίρομαι που μετά απο δυσκολίες ανθρώπων σε ταξίδια ακριβοπληρωμένα ,καταταλήγουν οτι την επόμενη φορά θα ειναι προσεκτικοι ....
οτι δηλαδή έμαθαν απο αυτό και δεν την ξαναπατάνε !!!!

κακό συντακτικό !!!!
sorry .
 

Margi

Member
Μηνύματα
36
Likes
4
Γειά σας κι από μένα! Δεν είμαι από τις "πολυταξιδεμένες", είναι όμως ο επόμενος στόχος-ζωής! Για την ώρα είμαι "καθηλωμένη" από διάφορες υποχρεώσεις (που ευελπιστώ είναι και οι τελευταίες), σε μερικούς μήνες ελπίζω κι εγώ να μπορώ να μοιράζομαι τις ταξιδιωτικές εμπειρίες μου μαζί σας!:)

Χαίρομαι που βρίσκομαι στην παρέα σας:)
 

cliff_ac

Member
Μηνύματα
27
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος της Αφρικής
εγω σε αντίθεση με τη Μάρτζι έχω πολλές υποχρεώσεις.. ευελπιστώ όμως να ξεφεύγω συχνά και να μοιραστώ μαζί σας κυρίως φωτογραφίες γιατί είμαι λάτρης του είδους . Ίσως γνωριστούμε και σε κάποια συνάντηση ή σε ένα ταξίδι που θα οργανώσουμε οι ίδιοι !! χάρηκα που σας βρήκα επίσης!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλώς ήρθατε όλοι. Εσύ ο από πάνω :LOL: μοιραζόμαστε το ίδιο βίτσιο για τη φωτογραφία δηλαδή. Ρίξε μια ματιά εδώθε.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.551
Μέλη
38.944
Νεότερο μέλος
ΑγγελοςΑθ.

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom