Καλώς ήρθατε.

Koan

Member
Μηνύματα
65
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Βιλνους-Καουνας-Βαρσωβία
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινίκή Αμερική - αφρική
+1 εγω .. ΚοΑν μου αρεσουν πολυ τα ταξιδια και οι νεοι τοποι.. τουλαχιστον 1 σε εξωτερικο καθε χρονο! χαρηκα για την γνωριμία!
 

DAVID

Member
Μηνύματα
75
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΣΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία
RTW καρώς όρισες. Καλό καλοκαίρι και καλά ταξίδια.Μην παραλείψεις από Σεπτέμβρη να κλείσεις θέση στον υπολογιστή σου, προβλέπω πανικό από εντυπώσεις...
 
Μηνύματα
2.491
Likes
3.199
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Καλησπέρα και από εμένα... σας ανακάλυψα τυχαία, διότι ψάχνω να πάω γιορτές (ή Χριστούγεννα ή 1η εβδομάδα του Γενάρη) Λονδίνο... Μπορώ να πω ότι τρελάθηκα με τις τόσες πληροφορίες!! Να είστε καλά!! :D
καλώς όρισες στην παρέα μας!νάσαι καλά κι εσύ,βλέπω ότι κάνεις σχέδια για χριστούγεννα πολύ καιρό πριν,:)το απολαμβάνεις!καλό καλοκαίρι να ευχηθώ και καλή προετοιμασία για τα ταξίδια σου!
 

evangelos30

Member
Μηνύματα
23
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ταξίδι-Όνειρο
Ταυλάνδη
Γεια σας...

Είμαι και γω νέο μέλος και το site το βρήκα τυχαία αναζητώντας πληροφοριές για την πόλη της Βαρκελώνης την οποία θα επισκεφθώ σε 20 μέρες...Ήταν πάρα πολλές και σημαντικές οι πληροφορίες που διάβασα (μιλάμε για 1 ώρα ανάγνωση:lol:) και μπορώ να πω ότι κατατοπίστηκα πλήρως για το που θα πάω και τι πρέπει να δω σε μια άγνωστη σε εμένα πόλη.

Να στε καλά όλοι...
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
Είμαι και γω νέο μέλος και το site το βρήκα τυχαία αναζητώντας πληροφοριές για την πόλη της Βαρκελώνης την οποία θα επισκεφθώ σε 20 μέρες...Ήταν πάρα πολλές και σημαντικές οι πληροφορίες που διάβασα (μιλάμε για 1 ώρα ανάγνωση:lol:) και μπορώ να πω ότι κατατοπίστηκα πλήρως για το που θα πάω και τι πρέπει να δω σε μια άγνωστη σε εμένα πόλη.

Να στε καλά όλοι...
καλως ηρθες Ευαγγελε.. :)
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.988
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Hola!

Συγχαρητήρια στο site σας, εξαιρετική ιδέα στην ολότητα της και χαίρομαι που search engines σαν το google σας βάζουν πρώτους πρώτους σε αναζητήσεις. Κάνατε καλή δουλειά, έ? Εγώ προσωπικά σας βρήκα από την αναζήτηση «Πήγα στο Περού» γιατί το έχω σκοπό και ενδιαφερόμουν για απόψεις. Κάποιο Μάιο. Στο μέλλον!
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.224
Likes
5.771
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Συγχαρητήρια στο site σας, εξαιρετική ιδέα στην ολότητα της και χαίρομαι που search engines σαν το google σας βάζουν πρώτους πρώτους σε αναζητήσεις. Κάνατε καλή δουλειά, έ? Εγώ προσωπικά σας βρήκα από την αναζήτηση «Πήγα στο Περού» γιατί το έχω σκοπό και ενδιαφερόμουν για απόψεις. Κάποιο Μάιο. Στο μέλλον!
Εύχομαι να γίνει σύντομα το ταξίδι - όνειρο που έχεις. Καλώς μας ήρθες!
 
Μηνύματα
2.491
Likes
3.199
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
καλώς όρισες Μάνο απο την όμορφη Κρήτη!καλό καλοκαίρι και καλά ταξίδια εύχομαι!
 

DAVID

Member
Μηνύματα
75
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΣΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία
γειά σου Μάνο και καλό καλοκαίρι.Πάρε φόρα και συ σαν πολλούς συντοπίτες σου και καλά ταξίδια.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.289
Μηνύματα
886.766
Μέλη
38.955
Νεότερο μέλος
alex_07

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom