Καλώς ήρθατε.

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.532
Likes
8.107
Καλησπέρα και από εμένα... σας ανακάλυψα τυχαία, διότι ψάχνω να πάω γιορτές (ή Χριστούγεννα ή 1η εβδομάδα του Γενάρη) Λονδίνο... Μπορώ να πω ότι τρελάθηκα με τις τόσες πληροφορίες!! Να είστε καλά!! :D
Καλωσόρισες Vally!!! :)
Ωραία εποχή διάλεξες για Λονδίνο! Αν και το Λονδίνο είναι τέλειο όλες τις εποχές...:roll:
Θα βρείς πολλές πληροφορίες εδώ και μέχρι να πάς θα έχεις γίνει ειδήμων!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.532
Likes
8.107
Είμαι και γω νέο μέλος και το site το βρήκα τυχαία αναζητώντας πληροφοριές για την πόλη της Βαρκελώνης την οποία θα επισκεφθώ σε 20 μέρες...Ήταν πάρα πολλές και σημαντικές οι πληροφορίες που διάβασα (μιλάμε για 1 ώρα ανάγνωση:lol:) και μπορώ να πω ότι κατατοπίστηκα πλήρως για το που θα πάω και τι πρέπει να δω σε μια άγνωστη σε εμένα πόλη.

Να στε καλά όλοι...
Καλωσόρισες evangelos!!! :)
Mε τόσες πληροφορίες από τους βαρκελωνόπληκτους του φόρουμ απορώ πώς σου πήρε μόνο μία ώρα η ανάγνωση...! :lol:
Με το καλό το ταξίδι σου!!!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.532
Likes
8.107
Συγχαρητήρια στο site σας, εξαιρετική ιδέα στην ολότητα της και χαίρομαι που search engines σαν το google σας βάζουν πρώτους πρώτους σε αναζητήσεις. Κάνατε καλή δουλειά, έ? Εγώ προσωπικά σας βρήκα από την αναζήτηση «Πήγα στο Περού» γιατί το έχω σκοπό και ενδιαφερόμουν για απόψεις. Κάποιο Μάιο. Στο μέλλον!

...εύχομαι τον αμέσως επόμενο Μάϊο!!!
Καλωσόρισες kalspiros!!! :)
 

bzakos

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Αλπεις
Ταξίδι-Όνειρο
κίνα
Καλησπέρα . Σε 2 εβδομάδες ξεκινάει το ταξίδι - διακοπές για 15 μέρες στις Αλπεις .
2 μηχανές με 1 αναβάτη σε κάθε μηχανή , χωρίς συγκεκριμένους σταθμούς στάθμευσης , όπου ειναι ωραία θα καθόμαστε , με ημερήσια οδήγηση 4-5 ωρών κάθε μέρα θα γυρίσουμε όσο πιο πολλα μέρη μπορούμε στην Αυστρία - Ιταλία- Ελβετία - Γαλλία .
Ελπίζω να πάνε όλα καλά , όπως και οι προηγούμενες αποδράσεις που έχω κα΄νει στο εξωτερικό με την μηχανή .
Φωτογραφίες και λεπτομέρειες θα αναρτηθούν λίγες μέρες μετα την ολοκλήρωση της περιπέτειας στιν Αλπεις .

Φίλιππος .
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.223
Likes
5.764
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
:welcome2: Φίλιππε! Σούπερ το ταξίδι που ετοιμάζετε. Θα περιμένουμε φωτογραφίες και λεπτομέρειες αφού επιστρέψετε (είναι να μην μας τάξεις :))
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.973
Likes
9.401
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλως ηρθες Φιλιππε. Ευχομαι ολα να πανε κατ'ευχην με το σουπερ ταξιδι σου και περιμενουμε εντυπωσεις :)
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.532
Likes
8.107
Καλωσόρισες Φίλιππε!!! :)
Με το καλό το ταξίδι σου! Ακούγεται πολύ ωραία εμπειρία!
Περιμένουμε με την επιστροφή σου εντυπώσεις και φωτο!
 

vamvakoolas

Member
Μηνύματα
27
Likes
2
Ρουμανια πηγα Βουκουρεστι και απο εκει πραγματοποιησα ενα απο τα πιο ριψοκινδυνα ταξιδια οδικως με dacia Brasov, Bran κοκ
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.372
Likes
9.300
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ρουμανια πηγα Βουκουρεστι και απο εκει πραγματοποιησα ενα απο τα πιο ριψοκινδυνα ταξιδια οδικως με dacia Brasov, Bran κοκ
αν πήγες πριν πολλά χρόνια να το λες. γιατί πήγα ιούνιο και ο δρόμος ήταν με άψογο οδόστρωμα και πολύ πιο ασφαλής από Πάτρα-Κόρινθος.
 

vamvakoolas

Member
Μηνύματα
27
Likes
2
Πηγα με ενα αυτοκινητο που δεν ηξερα τι βλαβες θα βγαλει μετα απο πολλα χλμ (δεν ηταν δικο μου) ,δεν ηξερα καθολου τη γλωσσα, πηγα με 1 μετρο χιονι στους δρομους (χωρις αλυσιδες) και μετα χαρη σε φιλους ρουμανους πηγα απο ενα αυτοκινητοδρομο (ο θεος να τον κανει) που ηταν υπο κατασκευη αλλα ακρως επικινδυνος..
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.064
Μέλη
38.933
Νεότερο μέλος
athgouletas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom