Καλώς ήρθατε.

Vivianaki

Member
Μηνύματα
292
Likes
45
Ταξίδι-Όνειρο
Πραγματοποιήθηκε :D
Παιδιά γεια σας και απο μένα. Δεν ξέρετε πόσο χάρηκα που βρήκα αυτό το site όπου τα πάντα και οι πάντες μιλάνε για ταξίδια. Είμαι πορωμένη πραγματικά, και θέλω κάποτε (πρώτα ο Θεός) να γυρίσω όλο τον κόσμο, να γνωρίζω νεους ανθρώπους και νέους πολιτισμούς.

Καλώς σας βρήκα!!
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.224
Likes
5.766
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Καλώς ήρθες Βιβιανάκι. Η χαρά είναι και δική μας που όλο και περισσότερος κόσμος μοιράζεται την αγάπη του για τα ταξίδια με όλους εμάς.
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Γειά και απο μένα! Σήμερα γράφτηκα και όπως όλοι φαντάζομαι, μπορώ να μιλάω μόοοοοοοονο για ταξίδια.... Τη Δευτέρα που πέρασε επέστρεψα απο το πιο πρόσφατο που έκανα. Καλώς σας βρήκα!!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλώς ήρθες. Με επόμενο ταξίδι Τόκυο και ταξίδι όνειρο Παταγωνία, σχεδόν τρέμω να ρωτήσω από πού μόλις γύρισες. :D
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
:) Μπα...όχι, αν δεις τον χάρτη μου θα καταλάβεις ότι δεν ήταν και πολύ μακρυα... Μιά Δανία πήγα να δώ πως είναι... ;)
 
Μηνύματα
2.490
Likes
3.197
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
καλώς όρισες Αντώνη!καλά ταξίδια εύχομαι και εννοείται ότι ζηλεύω με την Ιαπωνία που βλέπω εκεί πέρα....
καλά να είσαι και καλή προετοιμασία για Τόκυο!
 
Μηνύματα
2.490
Likes
3.197
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Παιδιά γεια σας και απο μένα. Δεν ξέρετε πόσο χάρηκα που βρήκα αυτό το site όπου τα πάντα και οι πάντες μιλάνε για ταξίδια. Είμαι πορωμένη πραγματικά, και θέλω κάποτε (πρώτα ο Θεός) να γυρίσω όλο τον κόσμο, να γνωρίζω νεους ανθρώπους και νέους πολιτισμούς.

Καλώς σας βρήκα!!
καλώς ήρθες στην παρέα:)σου εύχομαι πολλά και καλά ταξίδια!
 

varis81

Member
Μηνύματα
345
Likes
79
Επόμενο Ταξίδι
California
Ταξίδι-Όνειρο
Africa overland!!
Παιδια γεια σας και απο εμενα!
Η χαρα μου με το που ανακαλυψα αυτο το site δεν περιγραφεται!Εψαχνα πληροφοριες για το Μαροκο και ενω εβαζα συνεχεια αγγλικα στο internet,λεω δεν βαζω και ελληνικα μπας και βγει τιποτα??(Μεταξυ μας δεν το πολυπιστευα!)
Διαβαζω εδω και δυο χρονια το travelpod.com το οποιο θεωρω κορυφη στο ειδος του , αλλα απο τη στιγμη που ανακαλυψα τουτο το site δεν το εχω ξανανοιξει!
Παντα ταξιδια ευχομαι!Τοσα που στο τελος να το μετανοιωσετε!
 

Yasmin

Member
Μηνύματα
39
Likes
14
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία, Γη του πυρός
Βοήθεια

Σας παρακαλώ μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος όταν θέλει να μοιραστεί μια ταξιδιωτική του εμπειρία που ακριβώς πρέπει να παει για να γράψει, στα νέα μέλη; Είμαι καινούργια κ δεν ξέρω πως να κινηθώ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.459
Μέλη
38.940
Νεότερο μέλος
then8

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom