Καλώς ήρθατε.

Dva Srca

Member
Μηνύματα
558
Likes
1.053
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Οπουδήποτε Πολυνησία
Γειά σας και από εμένα παιδιά, είμαι νέος στο forum αλλά διαβάζω τα topics εδώ και πάρα πολύ καιρό και ονειρεύομαι μακρινά ταξίδια όπως έχουν κάνει ορισμένα από τα υπόλοιπα μέλη, απλά δε το έπαιρνα απόφαση να γραφτώ. Να 'μαι όμως, εύχομαι να περάσω τέλεια εδώ, αν και απ' ότι βλέπω το κλίμα είναι τόσο ευχάριστο που δεν υπάρχει ούτε καν λόγος αμφιβολίας!
 
Μηνύματα
2.490
Likes
3.197
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
καλώς ήρθες!καλά ταξίδια σου εύχομαι και μακρυνά όπως επιθυμείς,αλλά και τα εδώ ...γύρω κοντά μας, μέχρι να πραγματοποιηθούν τα μακρυνά,μια χαρά είναι!
 

Dva Srca

Member
Μηνύματα
558
Likes
1.053
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Οπουδήποτε Πολυνησία
καλώς ήρθες!καλά ταξίδια σου εύχομαι και μακρυνά όπως επιθυμείς,αλλά και τα εδώ ...γύρω κοντά μας, μέχρι να πραγματοποιηθούν τα μακρυνά,μια χαρά είναι!
Δίκιο έχεις, ταξίδι να ναι κι όπου να ναι! Η ζωή μπροστά είναι για να ανακαλύψει κανείς τον κόσμο! =)
 

ggsf

Member
Μηνύματα
15
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ ΑΚΟΜΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΕΡΙΚΗ
Στο παρών topic θα μπορούν τα νέα μέλη να λένε ένα γεια στην παρέα μας και τα παλαιότερα να τους καλωσορίζουν.

Φυσικά είστε ευπρόσδεκτοι όλοι να ανοίξετε δικά σας τόπικ και να μας γράψετε δυο λόγια για τον εαυτό σας και τη σχέση που έχετε με τα ταξίδια. :)
Καλησπερα και απο εμενα.Φυσικα ΛΑΤΡΕΥΩ τα ταξιδια (αλλιως τι δουλεια θα ειχα εδω??? :) )
 

gioyli

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
india
Ταξίδι-Όνειρο
νοτια αμερική
γεία σας.λατρεύω τα ταξίδια και σχεδόν μισώ τους υπολογιστές , γι'αυτό λοιπόν παρακαλώ να κάνετε υπομονή γιά λίγο μιά και είναι η πρώτη φορά που γράφομαι σε forum.ελπίζω να τα καταφέρω.επόμενο ταξίδι Βερολίνο 6 μέρες τέλος σεπτεμβρη .ταξίδι ονειρο ζωης περου .
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.224
Likes
5.766
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
γεία σας.λατρεύω τα ταξίδια και σχεδόν μισώ τους υπολογιστές , γι'αυτό λοιπόν παρακαλώ να κάνετε υπομονή γιά λίγο μιά και είναι η πρώτη φορά που γράφομαι σε forum.ελπίζω να τα καταφέρω.επόμενο ταξίδι Βερολίνο 6 μέρες τέλος σεπτεμβρη .ταξίδι ονειρο ζωης περου .
Καλώς ήρθες gioylh που λατρεύεις τα ταξίδια :)
 

fayk

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Nέα Υόρκη
γεια σε όλους!!δεν έχω πολύ καιρό που ανακάλυψα το συγκεκριμένο forum και μιας και λατρεύω τα ταξίδια δεν έχασα χρόνο και έγινα αμέσως μέλος του!!
 
Μηνύματα
2.490
Likes
3.197
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
gioylh και fayk καλώς ήρθατε!!καλά ταξίδια να έχετε και να μοιράζεστε εντυπώσεις μαζί μας!
 

mitsos15

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Γειά σας παιδιά! Με λένε Δημήτρη για τους φίλους Μήτσος για της φίλες Μπραντ!:haha: Είμαι καινούργιος κι εγω στην παρέα απο οτι βλέπω το φόρουμ είναι τέζα:)

Καλως ηρθα!:D
 
Μηνύματα
2.490
Likes
3.197
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Γειά σας παιδιά! Με λένε Δημήτρη για τους φίλους Μήτσος για της φίλες Μπραντ!:haha: Είμαι καινούργιος κι εγω στην παρέα απο οτι βλέπω το φόρουμ είναι τέζα:)

Καλως ηρθα!:D
καλώς ήρθες Μπράντ:haha:!την ώρα που μπήκες πως να μην είναι τέζα το φόρουμ;:roll:αν και θα διαπιστώσεις σιγά σιγά πως όοοοολες τις ώρες βρίσκεται κόσμος στο πόδι απλά πέτυχες εποχή που ακόμα είμαστε σκορπισμένοι...
καλά ταξίδια να έχεις,απ ότι βλέπω θέλεις να πας στο Παρίσι!στο εύχομαι ολόψυχα;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.459
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom