Καλώς ήρθατε.

Μηνύματα
2.491
Likes
3.199
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Γειά σε όλους! Πριν λίγε μέρες κέρδισα ένα ταξίδι για 2 στη Χαβάη! Πολύ μακριά ρε παιδιά... Θα πάω φυσικά απλά έχω τους φόβους μου.
καλώς όρισες!Χαβάη:clap:,ποιός στη χάρη σου!τι φόβους:rolleyes:;άλλωστε θάσαι και με παρέα...
καλή προετοιμασία!
 

tkdreamer5

Member
Μηνύματα
19
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ουαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
καλησπερα και απο μενα τρελοι ταξιδιωτες του κοσμου!
ειμαι 22 χρονων, φοιτητης, απο Καρδιτσα και φοιτητης στη Αθηνα...δεν εχω ταξιδεψει πολυ στο εξωτερικο! Στην Αγκονα και στη Ρωμη πηγα φετος και ετοιμαζουμε ενα ταξιδι με το interail...ελπιζω να το κανουμε αλλα θα ειναι δυσκολο γιατι εχουμε πτυχιακες κ.α. τετοια! οπως και να χεις αυτο δε θα μου ξεφυγει...συντομα θα το κανω!

αυτα προς το παρων,
καλα και ομορφα ταξιδια να χουμε!
 
Μηνύματα
2.491
Likes
3.199
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
καλησπερα και απο μενα τρελοι ταξιδιωτες του κοσμου!
ειμαι 22 χρονων, φοιτητης, απο Καρδιτσα και φοιτητης στη Αθηνα...δεν εχω ταξιδεψει πολυ στο εξωτερικο! Στην Αγκονα και στη Ρωμη πηγα φετος και ετοιμαζουμε ενα ταξιδι με το interail...ελπιζω να το κανουμε αλλα θα ειναι δυσκολο γιατι εχουμε πτυχιακες κ.α. τετοια! οπως και να χεις αυτο δε θα μου ξεφυγει...συντομα θα το κανω!

αυτα προς το παρων,
καλα και ομορφα ταξιδια να χουμε!
καλώς όρισες!νομίζω πως τα ταξίδια των φοιτητικών χρόνων μας στιγματίζουν γιατί είναι τα πιο ανέμελα και κάνουμε και απολαμβάνουμε πράγματα πάνω στην τρέλλα μας που αργότερα ...δύσκολα ξαναγίνονται:)
εύχομαι λοιπόν να πραγματοποιήσεις και το επόμενο παράλληλα με την πτυχιακή!
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Καλώς ήρθες στη παρές tkdreamer5 (λίγο δύσκολο αυτό το όνομα...). Καλά ταξίδια όπως είπες και.........πολλά!!! :D
 

tkdreamer5

Member
Μηνύματα
19
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ουαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
σας ετχαριστω!
θα συμφωνσω με τη romantic woman .... αυτα τα ταξιδια ειναι τα καλυτερα!
οσον αφορα το tkdreamer5 χαχαχα .... φιλε antonis μπορει να ειναι καπως δυσκολο αλλα αυτο χρησημοποιω σχεδον σε ολα τα φορουμ! χαχαχα
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
σας ετχαριστω!
θα συμφωνσω με τη romantic woman .... αυτα τα ταξιδια ειναι τα καλυτερα!
οσον αφορα το tkdreamer5 χαχαχα .... φιλε antonis μπορει να ειναι καπως δυσκολο αλλα αυτο χρησημοποιω σχεδον σε ολα τα φορουμ! χαχαχα
Κατάλαβα...δυσκολεύεις τον κόσμο σε πολλά φόρουμ δηλαδή... :bleh:
 

tkdreamer5

Member
Μηνύματα
19
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ουαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
χαχαχα αυτο προσπαθω, δε ξερω αν τα καταφερνω καλα! χαχαχα
εσεις μπορειτε να με λετε και Θωμα, αν ειναι ποιο ευκολο ... αντε επειδη ειστε τρελοι ταξιδιωτες του κοσμου! χαχα
 

YiannisM

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΓΑΛΛΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΕΥΡΩΠΗ
Καλώς ήρθα και καλώς σας βρήκα!!!!

Αφού έχω/έχουμε οικογενειακώς καλύψει την Ελλάδα (κάλυψη 99%, που λένε και οι τηλεφωνικές εταιρίες:D), αποφάσισαμε να γυρίσουμε με το αυτοκίνητο σιγά σιγά και την Ευρώπη για αρχή. Έτσι έχουμε επισκευτεί Αυστρία πριν 2 χρόνια και φέτος το καλοκαίρι Β. Ιταλία - Ελβετία.

Ελπίζω μέσα από το φορουμ να βρω οδηγίες και συμβουλές για τα ταξίδια εντός και εκτός Ελλάδας.
 

svouritsa

Member
Μηνύματα
33
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ΜΑΡΟΚΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΕΡΙΚΗ
καλως ήρθες! να είσαι σίγουρος οτι εδώ θα βρείς τα πάντα μα ακόμη σημαντικότερο θα ανακαλύψεις οτι όλοι είμαι πολύ πρόθυμοι να σε βοηθήσουν για όποια απορία έχεις!! τα λέμε λοιπόν!!
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Καλώς ήρθες, καλά ταξίδια! Μόλισ γυρίσετε Ευρώπη-Ασία με τ'αμάξι θ'αρχίσετε τις άλλες ηπείρους με αεροπλάνο... :D δε γλιτώνετε! :D
 
Μηνύματα
21
Likes
0
γεια σας!!!!

Καλώς ήρθες, καλά ταξίδια! Μόλισ γυρίσετε Ευρώπη-Ασία με τ'αμάξι θ'αρχίσετε τις άλλες ηπείρους με αεροπλάνο... :D δε γλιτώνετε! :D
γεια σε ολους εγω ειμαι ο παναγιωτης ειμαι 12 χρονων και λατρευω τα ταξιδια αλα δυτυχως οι γονεις μου δεν με εχουν παει ακομη εκτος ελλαδας:roll: μπηκα σε αυτο το φορουμ γιατι μου αρεσει να μου λενε τις εμπειριες τους οι πολυταξιδεμενοι:)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.297
Μηνύματα
887.107
Μέλη
38.964
Νεότερο μέλος
Sandofer

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom