Καλώς ήρθατε.

Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
real traveler και sophia det:welcome:στην παρέα!
εύχομαι καλά ταξίδια να έχετε και καλή μας χρονιά!
 

sardela v.

Member
Μηνύματα
29
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ρωσία
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Καλησπέρα. Η αφορμή για να βρω το φόρουμ σας ήταν το ταξίδι που θα πάω στην Φινλανδία(για εράσμους)! Δεν μπορώ να πώ ότι έχω ιδιαίτερη σχέση με τα ταξίδια μιας και δεν έχω ταξιδέψει πολύ στην ζωή μου. Αλλά μακάρι στο μέλλον να μου παρουσιαστούν πολλές ευκαιρίες για εξορμήσεις σε όλο τον κόσμο!
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
sardela:)xmas_lol:αχ και μ΄αρέσουν οι ψητές σαρδέλες)καλώς ήρθες!καλά να περνάς,όμορφα ταξίδια εύχομαι και καλή προετοιμασία για Φινλανδία!!:xmas_smile:
 

dimivam

Member
Μηνύματα
24
Likes
2
Γειά σας φίλοι!

Χαίρομαι πολύ που μπορώ και επικοινωνώ μαζί σας, βρήκα αυτό το site ψάχνοντας για τις επόμενες μου διακοπές (θα ανοίξω νέο θέμα για αυτό) και μου κάνει εντύπωση το πόση πληροφορία περιέχει στις σελίδες του (που σημαίνει ότι πολλά μέλη θέλουν να μοιραστούν τις γνώσεις τους-σπάνιο!)!

Εύχομαι καλή Πρωτοχρονιά και να έχουμε όλοι ένα υπέροχο νέο έτος!

Καλά ταξίδια σε όλους!
:xmas_biggrin:
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.223
Likes
5.761
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Γεια σου dimivam. :welcome2:
Πες πού θα είναι το επόμενο ταξίδι σου και άνοιξε θέμα αν θέλεις οποιαδήποτε βοήθεια.
 

Kate237

Member
Μηνύματα
103
Likes
220
Ταξίδι-Όνειρο
Ντου από παντού!
Καλώς σας βρήκα όλους και χαίρομαι γι'αυτό!!:xmas_cheesygrin:

Μια φίλη μου έδειξε το "δρόμο" για το site και την ευχαριστώ πολύ πολύ!!

Μου αρέσουν οι ιστορίες που διαβάζω, το κέφι, η όρεξη και το μεράκι των μελών, ελπίζω να μπορέσω έστω και λίγο να βοηθήσω κάποιον εδώ πέρα!!

Να πω προς το παρόν, ότι είμαι κάτοικος εξωτερικού τα τελευταία 3 χρόνια και έχει αρχίσει να μου λείπει η Ελλάδα. Όσο όμως μένουμε οικογενειακώς εδώ, εκμεταλευόμαστε τις ευκαιρίες που έχουμε για να γνωρίσουμε κι άλλες γωνιές του κόσμου!

Θα προσπαθώ να τα λέμε συχνά...
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Kάλώς ήρθες και Χρόνια σου Πολλά.
Αν θες πες μας δυο λόγια για τη χώρα που μένεις και τη ζωή σου εκεί.
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
kate καλώς όρισες!καλή χρονιά,χρόνια πολλά όπου κι άν βρίσκεσαι!
Με την πρώτη ευκαιρία περιμένουμε να μας δώσεις κάποιες πληροφορίες για το που ζείς πως περνάς κλπ
Καλά ταξίδια σου εύχομαι και μάλλον (απ΄ότι καταλαβαίνω σου λείπει)καλά ταξίδια να πω στην Ελλαδίτσα μας!
 

Leon

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλώς σας βρήκα και Καλή Χρονιά!

Εντόπισα το forum σας, ψάχνοντας πληροφορίες για εκδρομή ώστε να δει κάποιος το Βόρειο Σέλας. Το ονειρεύομαι πολύ καιρό και θέλω να πιστεύω πως κάποια στιγμή θα το πραγματοποιήσω! Βέβαια, υπάρχουν και άλλοι ονειρεμένοι προορισμοί, όπως Ινδία, Ιαπωνία, Νησί του Πάσχα, Πάτσου Πίτσου, Ισλανδία και πολλά άλλα ...

Αλλά το Βόρειο Σέλας μου έχει καρφωθεί. Πιστεύω πως θα είναι τουλάχιστον μαγευτικό...
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Καλώς ήρθες Leon!Αν κρίνω από το χάρτη σου ...έχεις επισκεφθεί την Αυστραλία όπου πολύ λίγοι έχουν πάει..και από τα ταξίδια που θέλεις να πραγματοποιήσεις..συμπεραίνω ότι σε εξιτάρουν τα διαφορετικά και πιό δύσκολα ταξίδια εξ ού και το Βόρειο Σέλας!!
Στο εύχομαι ολόψυχα λοιπόν!Μια και λέμε ευχές για τη νέα χρονιά εγω σου εύχομαι γερός, δυνατός καί μακάρι να πραγματοποιήσεις το ταξίδι σου!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.053
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom