Καλώς ήρθατε.

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Kαλως ηρθες Ευα....:welcome2: καλη παραμονη στο φορουμ....περιμενουμε τις ιστοριες σου...:clap::clap::clap:
 

Runaway

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Γεια σας παιδιά! Είμαι κι εγώ από εκείνους τους ανθρώπους που εάν είχα την δυνατότητα θα ήθελα να επισκευθώ ακόμα και τα πιο απόμερα σημεία του πλανήτη!
 

pecora nera

Member
Μηνύματα
55
Likes
12
Ταξίδι-Όνειρο
σιγκαπουρη-πουκετ
καλως σας βρηκαα!!!!!!!!!!!!!ειμαι φοιτητρια κ δε βλεπω την ωρα να γυρισω ολο τον κοσμο!!!!απο μικρη ταξιδευω μιας κ ο πατερας μου ειναι ναυτικος...πρωτο μου ταξιδι ηταν στην αμερικη στην φοβερη ηλικια των 6 μηνων!χιχι
για πολλα χρονια πηγαινα στο ισραηλ καθε χρονο,στην κυπρο,εχω παει τουρκια στην αλανια,παρισσι-ντισνευλαντ,βενετια και αυστρια(βιεννη,τιρολο,ινσμπρουκ,σαλσμπουργκ)
 

Pinky

Member
Μηνύματα
11
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Σαρδηνια
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Γεια σε ολους!!!!
Χθες σας ανακαλυχα και καθομαι και διαβαζω τις τελειες ιστοριες σας.
Υπαρχουν τοσο ομορφες χωρες...τοσα πραγματα να δεις!!!

Δεν εχω παει σε πολλες χωρες ακομα αλλα το εχω σκοπο να παω σε οσες μπορω.
Προς το παρον Ολλανδια...Γαλλια...Ιταλια

Εχω κολλημα με την Ιταλια...σε 20 μερες φευγω για Βενετια!
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.889
Likes
26.901
Γεια σε ολους!!!!
Χθες σας ανακαλυχα και καθομαι και διαβαζω τις τελειες ιστοριες σας.
Υπαρχουν τοσο ομορφες χωρες...τοσα πραγματα να δεις!!!

Δεν εχω παει σε πολλες χωρες ακομα αλλα το εχω σκοπο να παω σε οσες μπορω.
Προς το παρον Ολλανδια...Γαλλια...Ιταλια

Εχω κολλημα με την Ιταλια...σε 20 μερες φευγω για Βενετια!
καταρχη καλως μας ηρθες και καλα ταξιδια
ειμαι σιγουρος οτι η βενετια θα σ αρεση
 

YBONNH

Member
Μηνύματα
234
Likes
115
Ταξίδι-Όνειρο
γυρος του κοσμου
καλως σας βρηκαα!!!!!!!!!!!!!ειμαι φοιτητρια κ δε βλεπω την ωρα να γυρισω ολο τον κοσμο!!!!απο μικρη ταξιδευω μιας κ ο πατερας μου ειναι ναυτικος...πρωτο μου ταξιδι ηταν στην αμερικη στην φοβερη ηλικια των 6 μηνων!χιχι
για πολλα χρονια πηγαινα στο ισραηλ καθε χρονο,στην κυπρο,εχω παει τουρκια στην αλανια,παρισσι-ντισνευλαντ,βενετια και αυστρια(βιεννη,τιρολο,ινσμπρουκ,σαλσμπουργκ)
pecora nera, αυτη τη χωρα την αλανία ποσο πολυ την αγαπησα στα νιατα μου:xalara:.Τωρα που μεγαλωσα ειπα να γυρισω και τον υπολοιπο κοσμο:innocent:
 

Jane8

Member
Μηνύματα
49
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Mετανάστευση
Xαιρετώ κι εγώ!
Η αλήθεια είναι ό,τι σας ανακάλυψα μόλις χθές και δεν έχω σκοπό να μου ξεφύγετε απο εδω και πέρα...!
Δυστυχώς δεν έχω ταξιδέψει ποτέ στο εξωτερικό μέχρι τώρα(αν και ταξιδεύω καθημερινά με το μυαλό μου).
Αποφάσισα όμως ό,τι μόλις τελειώσω την φοιτητική μου ''θητεία'',θα προσπαθήσω να πηγαίνω ένα μακρινό ταξίδι κάθε 1-2 χρόνια...
Προς το παρόν σκέφτομαι,αν τα καταφέρω,να παω Αμερική προς το καλοκαίρι...Μακρινό όνειρο,αρκετά χρήματα και τρέξιμο,αλλά αξίζει να το προσπαθήσω...
Καλά Ταξίδια σε όλους και να συνεχίσετε να μας γράφετε τις συναρπαστικές σας ιστορίες,απ' όλες τις γωνιές του κόσμου...
 

joela

Member
Μηνύματα
351
Likes
149
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου!!!!!
Ενα θερμό καλώσορισμα σε όλους τους καινουριους.Καλά ταξίδια!!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.508
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom