Καλώς ήρθατε.

dora.dreamer

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΛΟΝΔΙΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΛΔΙΒΕΣ
.........

ωραιος ο επομενος προορισμος σας.για γραψτε μας μερικα πραγματα.
συγγνωμη αλλα επειδη ειναι η δευτερη φορα που μπαινω στο forum θελω να ρωτησω κατι......τα αδιαβαστα μηνυματα ( οχι τα προσωπικα) πως τα διαβαζω...?παταω επανω στο πεδιο αλλα δεν μπορω να τα διαβασω...ευχαριστω
 

nektaria

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Συρία
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ
Καλησπέρα σας και από εμένα χαίρομε που μπήκα στην γλυκιά σας παρέα
...
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλως ηρθατε οι νεοτεροι. Ανοιξτε νεο θεμα να μας πειτε για σας και τα ταξιδια σας :)
 

pasyvr6

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα!

Το όνομά μου είναι Άλκης και ότι ταξίδι δεν έκανα μέχρι τώρα, μάλλον θα ξεκινήσω να το κάνω από του χρόνου.

Να είστε όλοι καλά!
 

stathis

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΑΦΡΙΚΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΚΟΜΗ
Γεια σας παιδια,
καλώς σας βρήκα,
απο οτι εχω δει ειστε πολυταξιδεμένοι
η σχέση μου με τα ταξίδια είναι πλατωνική,
αν εξαιρέσω την θητεία μου στην Κύπρο, δεν μένει κανένα μέρος εκτός Ελλάδας που να έχω επισκεφθεί
 

xrysalida

New Member
Μηνύματα
3
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου τόσο μακριά ...
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Καλημέρα και απο μένα!
Αναμένωντας να γνωρίσω την μεγαλύτερη ελληνική ταξιδιάρα κοινότητα!
Keep on touch!
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Καλημέρα και απο μένα!
Αναμένωντας να γνωρίσω την μεγαλύτερη ελληνική ταξιδιάρα κοινότητα!
Keep on touch!
καλημερα :welcome2: βλεπω ωραια πραγματα.εκανες ταξιδακι με τραινο στην ευρωπη? περιμενουμε πληροφοριες και εντυπωσεις;);)
 

marinna

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Το γύρο της Ελλάδας
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Στο παρών topic θα μπορούν τα νέα μέλη να λένε ένα γεια στην παρέα μας και τα παλαιότερα να τους καλωσορίζουν.

Φυσικά είστε ευπρόσδεκτοι όλοι να ανοίξετε δικά σας τόπικ και να μας γράψετε δυο λόγια για τον εαυτό σας και τη σχέση που έχετε με τα ταξίδια. :)
Γεια, είμαι η Μαρίννα, είμαι 46 χρονών με τρια μεγάλα παιδιά, χωρισμένη εδώ και πολλά χρόνια. Η μεγάλη μου αγάπη είναι φυσικά τα ταξίδια. Λόγω των υποχρεώσεων (βλπ μεγάλωμα παιδιών) δεν έχω ταξιδέψει πάρα πάρα πολύ, αλλά έχω γνωρίσει τη μαγεία του ελεύθερου κάμπινγκ και του ταξιδιού χωρίς προορισμό (όπου μας αρέσει κατασκηνώνουμε). Τα τελευταία πέντε χρόνια κάνω μια παραδοσιακή πολεμική τέχνη που έχει κρατήσει την παράδοση της φιλοξενβίας ξπενων μαθητών στις σχολές της σε όλο τον κόσμο. Αυτό μου έχει ανοίξει οικονομικά τη δυνατότητα να ταξιδέψω (προς το παρόν έχω πάει με αυτόν τον τρόπο μόνο στην Γαλλία) σε πολλές χώρες έχοντας εξασφαλίσει στέγη, τροφή, την άσκηση της αγαπημένης μου ασχολείας και το σημαντικότερο: Μια κοινότητα ντόπιων φίλων που αν και δεν με ξέρουν με αντιμετωπίζουν σαν μέλος της οικογένειας τους, ή ας πούμε της "φυλής" τους. Στην ιστοσελίδα σας ταξιδεύω πολύ ευχάριστα μέσα από τα δικά σας ταξίδια και σας ευχαριστώ πολύ γι αυτό.
 

mary_athens

Member
Μηνύματα
45
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο επιτελους!
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος της Νοτιας Αμερικης
Γειας σας!Με λενε Μαρια και ανακαλυψα εντελως τυχαια το φορουμ αυτο και ξετρελαθηκα,γιατι ηταν οτι εψαχνα για τα ταξιδια.Ειμαι 24 χρονων και ταξιδευω απο πολυ μικρη.Εχω παει σε πολλα μερη στο κοσμο και θα ηθελα πολυ να μοιραστω τις εμπειριες μου μαζι σας.
 

mary_athens

Member
Μηνύματα
45
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο επιτελους!
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος της Νοτιας Αμερικης
Μεχρι στιγμης εχω ταξιδεψει στην Ευρωπη περισσοτερο και στις ΗΠΑ(Λος ατζελες και Νεα Υορκη).Φυσικα μεσα στα επομενα σχεδια μου ειναι να ταξιδεψω σχεδον σε ολο τον κοσμο.
 

melu

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΜΑΛΑΙΣΙΑ- ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΑΛΛΙΚΗ ΠΟΛΥΝΗΣΙΑ
γεια σας και απο εμένα...

Στο παρών topic θα μπορούν τα νέα μέλη να λένε ένα γεια στην παρέα μας και τα παλαιότερα να τους καλωσορίζουν.

Φυσικά είστε ευπρόσδεκτοι όλοι να ανοίξετε δικά σας τόπικ και να μας γράψετε δυο λόγια για τον εαυτό σας και τη σχέση που έχετε με τα ταξίδια. :)

Ανακάλυψα πριν λίγες ημέρες την παρέα σας εδω και με έχετε ενθουσιάσει...
Πριν σας πω οτιδήποτε για τα ταξίδια μου ,προέχει να με ετοιμάσετε (όπως και όσο μπορείτε) ...για Μαλαισια και Ινδονησία ,με προτεραιότητα και τη σημείωση "κατεπείγον" , διότι φεύγω σε τρείς ημέρες! Σκεφτείτε ότι μπορείτε, γιατι η απόφαση ήταν βιαστική και δεν έχω προλάβει να ψάξω σχεδόν τίποτα! έχω αγχωθεί πολύ πλέον και η χαρά της ετοιμασίας σε αυτή την περίπτωση έχει μετατραπέι σε αγώνα δρόμου...κάθε βοήθεια είναι ευπρόσδεκτη με χαρά.
(Που να πάω , τι να δώ , τι να δοκιμάσω και όποιες άλλες πληροφορίες αφορούν το ταξίδι με διαμονή kuala lumpur και bali σε πρώτη φάση , σίγουρα)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.837
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom