Καλώς ήρθατε.

vicky_pl

Member
Μηνύματα
175
Likes
466
Επόμενο Ταξίδι
Ζαγοροχώρια
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
:welcome2: σε ολα τα νεα μελη.

Το σαιτ σας το υπεδειξαν η το βρηκατε μονοι σας???

(κανω γκαλοπ εκ μερους του Δευκαλιωνα):D
Το βρηκα εντελως τυχαια στο google καθως εψαχνα πληροφοριες για αεροπορικες προσφορες....Ημουν πολυ τυχερη! Εδω και καποιες βδομαδες ειμαι ολη τη μερα πανω απο το pc (παει η καημενη η εξεταστικη :bleh:) και ρουφαω τις πληροφοριες σας !!!!!!!
 
Μηνύματα
2.491
Likes
3.199
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
καλωσορίζω όοολα τα νέα μέλη των τελευταίων ημερών,εύχομαι να έχουμε υγεία,να ταξιδεύουμε και ν΄ανταλλάσουμε χρήσιμες πληροφορίες!
και καλό καλοκαίρι σε όλους σας!
 

cheesed

Member
Μηνύματα
11
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ΕΛΒΕΤΙΚΕΣ ΑΛΠΕΙΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΛΔΙΒΕΣ
Γεια σας και απο μένα!! Σας βρήκα εντελώς τυχαία μέσω google...Είμαι φανατικός των ταξιδιών με κατά μέσο όρο 3 ταξίδια τον χρόνο στο εξωτερικό.. Από μια πρώτη ματιά που έριξα στο site είδα ότι έχει γίνει και γίνεται φοβερή δουλειά..Καλά ταξίδια σε όλους μας!!!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.550
Likes
8.221
Γεια σας και απο μένα!! Σας βρήκα εντελώς τυχαία μέσω google...Είμαι φανατικός των ταξιδιών με κατά μέσο όρο 3 ταξίδια τον χρόνο στο εξωτερικό.. Από μια πρώτη ματιά που έριξα στο site είδα ότι έχει γίνει και γίνεται φοβερή δουλειά..Καλά ταξίδια σε όλους μας!!!
Kαλωσόρισες cheesed!!! :)
Καλά ταξίδια να έχουμε!!!
 
Μηνύματα
2.491
Likes
3.199
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Γεια σας και απο μένα!! Σας βρήκα εντελώς τυχαία μέσω google...Είμαι φανατικός των ταξιδιών με κατά μέσο όρο 3 ταξίδια τον χρόνο στο εξωτερικό.. Από μια πρώτη ματιά που έριξα στο site είδα ότι έχει γίνει και γίνεται φοβερή δουλειά..Καλά ταξίδια σε όλους μας!!!
καλώς όρισες!οι περισσότεροι τυχαία το βρήκαμε :haha: και μετά κολλήσαμε:clap:,καλή συνέχεια στα ταξίδια σου!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.974
Likes
9.405
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Μαζευτηκατε πολλοι νεοι τελευταια :D. Οπως κι αν μας βρηκατε , καλως ηρθατε!
 

Giorgos1986

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μονεμβασιά
Ταξίδι-Όνειρο
Ιρλανδία
Νέος κι εγώ καλώς σας βρήκα. Γιώργος από Αργυρούπολη και λάτρεις των ταξιδιών.
 

Picos Apicos

Member
Μηνύματα
94
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Κίνα&ίσως Ταιλάνδη πάλι!!
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Κίνας-Ιαπωνία-Περού
Καλώς ορίσατε παιδιά, tontros, babbism, RTW, cheesed και Γιώργο και καλά ταξίδια να έχουμε!!
 
Μηνύματα
2.491
Likes
3.199
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
καλώς τον Γιώργο!ήρθες στο κατάλληλο περιβάλλον αφού είσαι λάτρης των ταξιδιών!καλό καλοκαίρι να ευχηθώ και....νάχουμε να λέμε ή μάλλον να μπορούμε να ...πηγαίνουμε για να λέμε!
 

Vally

Member
Μηνύματα
98
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο (;)
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΥ,Καραϊβική, Μαρόκο
Καλησπέρα και από εμένα... σας ανακάλυψα τυχαία, διότι ψάχνω να πάω γιορτές (ή Χριστούγεννα ή 1η εβδομάδα του Γενάρη) Λονδίνο... Μπορώ να πω ότι τρελάθηκα με τις τόσες πληροφορίες!! Να είστε καλά!! :D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.280
Μηνύματα
886.317
Μέλη
38.948
Νεότερο μέλος
nicktherigk

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom