Καλώς ήρθατε.

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Πηγα με ενα αυτοκινητο που δεν ηξερα τι βλαβες θα βγαλει μετα απο πολλα χλμ (δεν ηταν δικο μου) ,δεν ηξερα καθολου τη γλωσσα, πηγα με 1 μετρο χιονι στους δρομους (χωρις αλυσιδες) και μετα χαρη σε φιλους ρουμανους πηγα απο ενα αυτοκινητοδρομο (ο θεος να τον κανει) που ηταν υπο κατασκευη αλλα ακρως επικινδυνος..
τοτε το ταξιδι το έκανες εσύ ριψοκίνδυνο. πήγα μέσω Pitesti (αυτοκινητόδρομος ευρωπαικών προδιαγραφών + ορεινός δρόμος μετά σχετικά νορμάλ) και γύρισα μέσω Ploiesti (επαρχιακός άνετος υψηλών ταχυτήτων). άνετα, γενικά πολύ καλύτερα από το να πας Αθήνα-Καλάβρυτα, Πάτρα κλπ. και πολύ ωραία διαδρομή.
 

nickolasbab

Member
Μηνύματα
21
Likes
1
hi everybody let"s get going...
επι 10 ετη ταξιδια ανα τον κοσμο (florida-europe-καναρια νησια-egypt-ταυλανδη-canada)
επομενα 10 ετη πηξιμο σκυμμενο κεφαλι κενη ζωη
χα ... ερχονται ομως τα καινουργια 10 ετη που θα τους πιω το αιμα.ξεκιναω με 20μερο
ιταλια αυστρια βαυαρια τσεχια
βρε μπας και ζησω και μετα τα 100?? ποσες 10ετιες εβαλα βγαινουν??...μμμμ....μια χαρα και περισευουν
αντε παμε και φυγαμε καλες βολτες για ολους μας με υγεια και καλη παρεα
byeeeeeeeeeeee
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.496
Likes
8.014
hi everybody let"s get going...
επι 10 ετη ταξιδια ανα τον κοσμο (florida-europe-καναρια νησια-egypt-ταυλανδη-canada)
επομενα 10 ετη πηξιμο σκυμμενο κεφαλι κενη ζωη
χα ... ερχονται ομως τα καινουργια 10 ετη που θα τους πιω το αιμα.ξεκιναω με 20μερο
ιταλια αυστρια βαυαρια τσεχια
βρε μπας και ζησω και μετα τα 100?? ποσες 10ετιες εβαλα βγαινουν??...μμμμ....μια χαρα και περισευουν
αντε παμε και φυγαμε καλες βολτες για ολους μας με υγεια και καλη παρεα
byeeeeeeeeeeee
Εσένα δεν σε έχουμε ξανακαλωσορίσει??? :roll: Τέλος πάντων! :lol:
Καλωσόρισες nickolasbab!!! Τη δεκαετία, που αναφέρεις, μια χαρά δυναμικά την ξεκινάς!
Άντε, με το καλό!!!
 

vamvakoolas

Member
Μηνύματα
27
Likes
2
τοτε το ταξιδι το έκανες εσύ ριψοκίνδυνο. πήγα μέσω Pitesti (αυτοκινητόδρομος ευρωπαικών προδιαγραφών + ορεινός δρόμος μετά σχετικά νορμάλ) και γύρισα μέσω Ploiesti (επαρχιακός άνετος υψηλών ταχυτήτων). άνετα, γενικά πολύ καλύτερα από το να πας Αθήνα-Καλάβρυτα, Πάτρα κλπ. και πολύ ωραία διαδρομή.

Συγνωμη που δεν πηγα με το πουλμαν ή δεν με πηγαν, αλλα με το αυτο ενος φιλου Ρουμανου....Επισης μαλλον εγω ταξιδεψα σε αλλη χωρα και δεν ειδα τις νταλικες που διπλωναν και τις απιστευτες ουρες κοντα στα χιονοδρομικα (μια λωριδα ανα κατευθυνση)...δεν εμεινα μια μερα 'η μια εβδομαδα αλλα παραπανω ;)
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
καλώς ήρθατε όοοοολοι οι καινούργιοι των τελευταίων ημερών,υγεία πάνω απ όλα και καλά ταξίδια σε όλους!!
 

getxoman

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Στοκχολμη
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγωνια
Γεια σασ!!
Ειμαι ο Getxoman, ειμαι Βασκος και μου αρεσουν τα ταξιδια. Εχω κανει πολλα ταξιδια στιη Ευρωπη, και αρκετα ταξιδια στιη Ελλαδα, γιατι μου αρεσει πολυ το φαγητω και το κοσμο.
Επεισις, εχω παει εξω απο την Ευρωπη, οπος στην Νεα Ζηλανδια, η πιο ομρφει χορα οτι εχο παει. Καταπληχτικα!!! Να πατε!!!
Η γιναικα μου μου εχει διαβασει πολεσ ιστοριες απο το Φορουμ και μου αρεσε. "Σορρει" για τα ελληνικα μου.
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
καλώς όρισες!καλά ταξίδια σου εύχομαι,βέβαια ήδη έχεις κάνει σούπερ ταξίδι....Ν.Ζηλανδία!σε ζηλεύω!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.383
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλως ηρθες getxoman!
Διαβασαμε για τις περιπετειες σας στη Ν.Ζηλανδια και στην Κοστα Ρικα και ζηλεψαμε. Να εισαστε καλα παιδια να ταξιδευετε :).

Μην ανησυχεις για τα ελληνικα σου , ειναι καλυτερα απο μερικων Ελληνων :haha:
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
:welcome2: getxoman, στην παρέα μας...

Καλοτάξιδοι να είστε πάντοτε !
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
Kαλωσήρθες κι από μένα και καλά ταξίδια.Τώρα δηλαδή έχουμε στο φόρουμ ένα....
getxocouple......:D
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Καλως τον gextoman! Πολυ χαιρομαστε που σε εχουμε στην παρεα μας! Καλα ταξιδια να εχετε σε ολα τα μηκη και τα πλατη της γης!
 

pap65

Member
Μηνύματα
21
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Νότια Ιταλία -Σικελία
Ταξίδι-Όνειρο
παταγονία
Στο παρών topic θα μπορούν τα νέα μέλη να λένε ένα γεια στην παρέα μας και τα παλαιότερα να τους καλωσορίζουν.

Φυσικά είστε ευπρόσδεκτοι όλοι να ανοίξετε δικά σας τόπικ και να μας γράψετε δυο λόγια για τον εαυτό σας και τη σχέση που έχετε με τα ταξίδια. :)
Καλώς σας βρήκα !!! :D :clap: - pap 65 , καινούριος ( :haha: )από Ξάνθη
Εύχομαι να περάσουμε καλά.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.760
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom