Κινηματογραφική κουβέντα....

underwater

Member
Μηνύματα
2.733
Likes
11.752
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Συγνώμη για το off-topic αλλά ο πειρασμός είναι μεγάλος...:xmas_twisted:

Εντάξει Nedelja! :xmas_cool:
Αν και σε έχω κόψει εγώ, πρώτη και καλύτερη θα πας να το νοικιάσεις στα μουλωχτά από το dvdάδικο, όπως και αμέτρητοι άλλοι "συκοφάντες"! :bleh:
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.158
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Εντάξει Nedelja! :xmas_cool:
Αν και σε έχω κόψει εγώ, πρώτη και καλύτερη θα πας να το νοικιάσεις στα μουλωχτά από το dvdάδικο, όπως και αμέτρητοι άλλοι "συκοφάντες"! :bleh:
Σιγά μην περιμένω να βγει σε DVD θα μασκαρευτώ και θα πάω να τη δω κρυφά...:bleh::bleh::bleh:
Πλάκα σου έκανα πιο πολύ, αν και η αλήθεια είναι οτι ο Χριστόφορος πολύ με κουράζει και επίσης σπάνια βλέπω ελληνικές ταινίες ειδικά στο σινεμά.
Μα Μοναξιά...;;;
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.733
Likes
11.752
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Σιγά μην περιμένω να βγει σε DVD θα μασκαρευτώ και θα πάω να τη δω κρυφά...:bleh::bleh::bleh:
Πλάκα σου έκανα πιο πολύ, αν και η αλήθεια είναι οτι ο Χριστόφορος πολύ με κουράζει και επίσης σπάνια βλέπω ελληνικές ταινίες ειδικά στο σινεμά.
Μα Μοναξιά...;;;
Ναι βρε, το κατάλαβα ότι μου έκανες πλάκα! :xmas_biggrin:

Όσο για τη Μοναξιά, μπορώ να πω ότι ακόμα και εγώ, η ύψιστη σαβουροταινιοφάγος, αισθάνθηκα μια ελαφριά αμηχανία με το συγκεκριμένο concept. :xmas_redface:

Αλλά κατά τα άλλα πέρασα ένα όμορφο απόγευμα παρακολουθώντας την ταινία. :xmas_biggrin:
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.148
Likes
41.483
Συγνώμη για το off-topic αλλά ο πειρασμός είναι μεγάλος...:xmas_twisted:

Το συζητάω να την δω αν με πληρώσουν. Όχι να πληρώσω.. Τον θεωρώ δε τον χειρότερο ηθοποιό ever. Και τον χειρότερο σκηνοθέτη ever. Και τον χειρότερο σεναριογράφο ever. Αλλά κάνει καλό μοντάζ συνήθως.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.892
Likes
14.596
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Μπα, χειρότερος ειναι ο Τζωρτζογλου ως ηθοποιός ή ο Ρενος Χαραλαμπίδης.Κατα τ'αλλα συμφωνώ. Ασε που σε ολα τα σεναρια βασικοτερο ρολο παιζουν οι "παπακαλιατιες συμπτωσεις" , ανεδαφικά πλήρως, σα συγχρονες ελληνικές σαπουνοπερες.
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.733
Likes
11.752
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Μπα, χειρότερος ειναι ο Τζωρτζογλου
Σωστή! :xmas_mrgreen:

Πάντως νομίζω μετά το post μου για την ταινία του Παπακαλιάτη δεν θα με ξαναπάρετε στα σοβαρά ό, τι ταινία και να προτείνω! :xmas_cheesygrin:
Στιγματίστηκα για πάντα! :haha:
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Δεν τρελάθηκα με την ταινία αλλά ήταν από τα καλύτερα τραγούδια τίτλων Bond.

 
Last edited by a moderator:

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.158
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Εγώ πάλι θεωρώ και τον Τζώρτζογλου και τον Παπακαλιάτη το ίδιο χάλια...sorry αλλά από τον Εργένη (είχα διαβάσει και το βιβλίο) το μόνο που θυμάμαι είναι τις γυναικείες ερμηνείες...:xmas_cheesygrin:
Το κακό και με τους δύο είναι οτι παίζουν πλασσάροντας τον εαυτό τους ως γκόμενους ενώ είναι απίστευτα ασεξουάλ και οι 2!
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Εγώ πάλι θεωρώ και τον Τζώρτζογλου και τον Παπακαλιάτη το ίδιο χάλια...sorry αλλά από τον Εργένη (είχα διαβάσει και το βιβλίο) το μόνο που θυμάμαι είναι τις γυναικείες ερμηνείες...:xmas_cheesygrin:
Το κακό και με τους δύο είναι οτι παίζουν πλασσάροντας τον εαυτό τους ως γκόμενους ενώ είναι απίστευτα ασεξουάλ και οι 2!
ε οχι τωρα ..... τα παραλες αχαχαχχααααχαχαχχαα
Βαλτε καμια σοβαρη ταινια τωρα , εχω να παω καιρο στο σινεμα !
Τι να δω ?
 

liopyr

Member
Μηνύματα
322
Likes
627
Εγώ πάλι θεωρώ και τον Τζώρτζογλου και τον Παπακαλιάτη το ίδιο χάλια...sorry αλλά από τον Εργένη (είχα διαβάσει και το βιβλίο) το μόνο που θυμάμαι είναι τις γυναικείες ερμηνείες...:xmas_cheesygrin:
Το κακό και με τους δύο είναι οτι παίζουν πλασσάροντας τον εαυτό τους ως γκόμενους ενώ είναι απίστευτα ασεξουάλ και οι 2!

Ναι, η αλήθεια είναι πως η ..ερμηνεία της Δραγούμη δε ξεχνιέται εύκολα. ;p
Αλλά τον Τζώρτζογλου νομίζω τον αδικείς τουλάχιστον στη συγκεκριμένη ταινία, μη ξεχνάς πως δε κάνουν μόνο οι ηθοποιοί τις ταινίες αλλά και οι ταινίες τους ηθοποιούς.

Και ο Brad Pitt σα γκόμενο λανσάρει τον εαυτό του (άσχετα αν είναι), αλλά συγκρίνοντάς τον στο Fight Club π.χ και στο Meet Joe Black νομίζεις πως πρόκειται για άλλο τύπο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.284
Μηνύματα
886.626
Μέλη
38.954
Νεότερο μέλος
panatsitsi123

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom