Κοινωνικές ειδήσεις & παράξενα

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
οτι προλαβες να φας εφαγες, αποσυρθηκαν λογω μουχλας:haha::haha:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.409
Likes
17.243
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ωραίο, αλλά ερώτηση: έχετε άδεια για όλες αυτές τις φωτογραφίες που ποστάρετε από το kazani.gr? Διότι άλλο να βάλουμε μια φωτο στο τόσο, και άλλο να ποστάρουμε κατά συρροή φωτογραφίες άλλου σάιτ.
 

katerina

Member
Μηνύματα
53
Likes
3
δεν εχω καποια αδεια γιατι τις παιρνω απο αλλο forum και οχι απο το kazani...
δεν ξερω ομως αν υπαρχει καποιο προβλημα..
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.409
Likes
17.243
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Κατάλαβα. Απλά θα έλεγα γενικά να ξέρουμε αν μπορούμε να ποστάρουμε υλικό από άλλα σάιτς όταν γίνεται σε τόσο έντονο βαθμό όπως με το συγκεκριμένο σάιτ. Να είμαστε σωστοί. :)
 

katerina

Member
Μηνύματα
53
Likes
3
εχεις δικιο θα μπω στο συγκεκριμενο σαιτ κ θα δω αν μπορω να παρω αδεια...:D
 

katerina

Member
Μηνύματα
53
Likes
3
Άντρας είναι πέντε μηνών έγκυος!




Ένας άντρας, από τις ΗΠΑ, που υπήρξε στο παρελθόν γυναίκα ανακοίνωσε πως είναι πέντε μηνών έγκυος!

Ο κύριος Thomas Beatie, που γεννήθηκε γυναίκα αλλά στην πορεία έγινε άντρας, όταν οι γιατροί του ανακοίνωσαν ότι η σύζυγος του ότι δεν μπορεί να κυοφορήσει παιδί αποφάσισε να το πράξει ο ίδιος!

Ο κύριος Beatie που νομικά είναι άντρας και ζει με την σύζυγο του, Nancy, στη περιοχή Bend, του Oregon θέλει να κάνει παιδί!

Ο κύριος Beatie όταν αποφάσισε να αλλάξει φύλλο υποβλήθηκε σε θεραπεία τεστοστερόνης και άλλαξε το στήθος του αλλά δεν πείραξε τα γεννητικά όργανα με τα οποία γεννήθηκε.

Έτσι λοιπόν αφού η Nancy δεν μπορούσε να κυοφορήσει αποφάσισαν πως μπορούσε να το κάνει ο σύζυγος!

Σταμάτησε την ορμονοθεραπεία και μετά από ένα χρόνο και εννέα διαφορετικούς γιατρούς έμεινε τελικά έγκυος χρησιμοποιώντας κατεψυγμένο σπέρμα από δωρητή!

«Παρόλο που η κοιλιά μου έχει φουσκώσει και έχω μια νέα ζωή μέσα μου διακατέχομαι με την αυτοπεποίθηση ενός άντρα,» είπε ο κύριος Thomas Beatie.

Σύμφωνα με τους θεράποντες γιατρούς το ο κύριος Thomas Beatie θα γεννήσει στις 3 Ιουλίου ένα κοριτσάκι!


ΕΘΝΟΣ
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Τι αλλο θα δουμε!!!:shock:
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.888
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ



Ένας άντρας, από τις ΗΠΑ, που υπήρξε στο παρελθόν γυναίκα ανακοίνωσε πως είναι πέντε μηνών έγκυος!

Ο κύριος Thomas Beatie, που γεννήθηκε γυναίκα αλλά στην πορεία έγινε άντρας, όταν οι γιατροί του ανακοίνωσαν ότι η σύζυγος του ότι δεν μπορεί να κυοφορήσει παιδί αποφάσισε να το πράξει ο ίδιος!

Ο κύριος Beatie που νομικά είναι άντρας και ζει με την σύζυγο του, Nancy, στη περιοχή Bend, του Oregon θέλει να κάνει παιδί!

Ο κύριος Beatie όταν αποφάσισε να αλλάξει φύλλο υποβλήθηκε σε θεραπεία τεστοστερόνης και άλλαξε το στήθος του αλλά δεν πείραξε τα γεννητικά όργανα με τα οποία γεννήθηκε.

Έτσι λοιπόν αφού η Nancy δεν μπορούσε να κυοφορήσει αποφάσισαν πως μπορούσε να το κάνει ο σύζυγος!

Σταμάτησε την ορμονοθεραπεία και μετά από ένα χρόνο και εννέα διαφορετικούς γιατρούς έμεινε τελικά έγκυος χρησιμοποιώντας κατεψυγμένο σπέρμα από δωρητή!

«Παρόλο που η κοιλιά μου έχει φουσκώσει και έχω μια νέα ζωή μέσα μου διακατέχομαι με την αυτοπεποίθηση ενός άντρα,» είπε ο κύριος Thomas Beatie.

Σύμφωνα με τους θεράποντες γιατρούς το ο κύριος Thomas Beatie θα γεννήσει στις 3 Ιουλίου ένα κοριτσάκι!


ΕΘΝΟΣ
Μην τρελένεστε. Δεν είναι άντρας ο άνθρωπος. Άλλο τι αισθάνεται καθένας και άλλο πως τον έφτιαξε ο "Γιαραμπής"
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Αν κρινεις απο τη φωτογραφια,τοτε πως να μην τρελλενεσαι?
Μονο το θεαμα που βλεπεις,ειναι αντιαισθητικο.:shock:
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.888
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Αν κρινεις απο τη φωτογραφια,τοτε πως να μην τρελλενεσαι?
Μονο το θεαμα που βλεπεις,ειναι αντιαισθητικο.:shock:
Πολλές φορές η εικόνα του να παραποιείς την πραγματικότητα είναι αντιαισθητική. Συμφωνώ λοιπόν με την αισθητική της παραπάνω εικόνας. :(
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.329
Μηνύματα
888.452
Μέλη
38.995
Νεότερο μέλος
ntinio

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom