Κοινωνικές ειδήσεις & παράξενα

FOYFOY

Member
Μηνύματα
71
Likes
17
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ευρώπης (οδικός)
Δεν έχω αποφασίσει ακόμα τίποτα, για την τύχη σας...
Ούτε κι εχω εξουσιοδοτήσει κάποιον να μεταφέρει τις βουλές μου.




:innocent::innocent::innocent::innocent::innocent::innocent::innocent::innocent::innocent::innocent::innocent::innocent::innocent::innocent::innocent:

vagantos νομιζω πως ειναι καλη ιδεα για το νεο σου avatar....:haha:
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Δεν πρόκειται βέβαια για πρόσφατη φωτό...

Ωχ, ετσι και επιστρέψουν απ τους Χαιρετισμούς οι θρήσκοι του φόρουμ την έβαψα :rolleyes:
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Αυτό να το θυμηθείς όταν θα πας για εξομολόγηση στο Αγιο Όρος
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Δεν το βλέπω Δημήτρη μου.
Δεν μου βγάζουν διαμονητήριο.
Μάλλον καποιος καλόγερος θα ναι μελος του φόρουμ και διέδωσε οτι ειμαι αντίχριστος.
Εγω πάντως το προσπαθώ.
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Δεν το βλέπω Δημήτρη μου.
Δεν μου βγάζουν διαμονητήριο.
Μάλλον καποιος καλόγερος θα ναι μελος του φόρουμ και διέδωσε οτι ειμαι αντίχριστος.
Εγω πάντως το προσπαθώ.
Εχω βαλει τα μεγαλα μεσα (βλεπε Doug)συντομα θα εχεις νεα του.
 

katerina

Member
Μηνύματα
53
Likes
3
Γενεαλογικό δέντρο: Η Χίλαρι Κλίντον ξαδέλφη της Αντζελίνα Τζολί και ο....

Γενεαλογικό δέντρο: Η Χίλαρι Κλίντον ξαδέλφη της Αντζελίνα Τζολί και ο Μπαρακ Ομπάμα ξάδερφος του Μπραντ Πιτ...


Μια μελέτη της Ιστορικής Γενεαλογικής Υπηρεσίας της Νέας Αγγλίας (NEHGS), η οποία δημοσιοποιήθηκε σήμερα, εμφανίζει τη Χίλαρι Κλίντον να είναι ένατη ξαδέλφη της Αντζελίνα Τζολί και τον Μπαράκ Ομπάμα μακρινός ξάδερφος του Μπραντ Πιτ.
Η έρευνα εξέτασε τα γενεαλογικά δέντρα και των τριών υποψηφίων για την αμερικανική προεδρία και όπως διαπιστώθηκε και οι τρεις τους έχουν διάσημους, μακρινούς συγγενείς, που όμως δεν βρίσκονται όλοι εν ζωή.

Σύμφωνα με την ίδια πηγή, ο γερουσιαστής από το Ιλινόις, του οποίου η μητέρα είναι από το Κάνσας, είναι μακρινός ξάδερφος τουλάχιστον έξι αμερικανών προέδρων, ανάμεσά τους ο Τζορτζ Μπους και ο πατέρας του, ο Τζέραλντ Φορντ, ο Λίντον Τζόνσον, ο Χάρι Τρούμαν και ο Τζέιμς Μάντισον.

Ένατος ξάδερφος του Ομπάμα είναι ο Μπραντ Πιτ, ενώ ένας ακόμη μακρινός του ξάδερφος ήταν ο σερ Ουίνστον Τσόρτσιλ. Η πρώην Πρώτη Κυρία των ΗΠΑ είναι επίσης ένατη εξαδέλφη της Μαντόνα και μακρινή ξαδέλφη της Σελίν Ντιόν, της Αλάνις Μόρισετ, του συγγραφέα Τζακ Κέρουακ, αλλά και της συζύγου του πρίγκιπα Καρόλου, Καμίλα Πάρκερ Μπόουλς.

Όσο για τον υποψήφιο των Ρεπουμπλικάνων, Τζον Μακέιν, όπως προέκυψε από την έρευνα, είναι έκτος ξάδερφος της Λόρα Μπους.
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
σε λιγο θα μας πουν οτι ειναι και κουμπαροι τηνς κυρα κατινας που μετακομισε προ 50ετιας στο Boston... ελεος πια αυτοι οι αμερικανοι!!!!!!!:bash:
 

Fanh

Member
Μηνύματα
60
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Σκανδιναβία
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ-Λάος-Καμπότζη
Εμένα μου κάνει και κάτι από μπυροκοίλι :lol::lol::bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.247
Μέλη
38.935
Νεότερο μέλος
newrevie

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom