Κοινωνικός τουρισμός 2009

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

elbono

Member
Μηνύματα
190
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
?????
γεια σας και παλι!!!!φετος επειδη ειπα να κανω οικονομικες καλοκαιρινες διακοπες,προηγειται χειμερινο ταξιδι-λεω να εκμεταλλευτω τα εισητηρια κοινωνικου τουρισμου.περιορισμος στον προορισμο δεν υπαρχει,θα ηθελα καποιος αν εχει να μο προτεινει καποι καταλυμα γιατι τα περισσοτερα στις φωτογραφιες δε βλεπονται...και λεω μηπως καποιος πολυταξιδεμενεος φιλος εχει να προτεινει καποιο μερος!!!ευχαριστω!!!
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
γεια σας και παλι!!!!φετος επειδη ειπα να κανω οικονομικες καλοκαιρινες διακοπες,προηγειται χειμερινο ταξιδι-λεω να εκμεταλλευτω τα εισητηρια κοινωνικου τουρισμου.περιορισμος στον προορισμο δεν υπαρχει,θα ηθελα καποιος αν εχει να μο προτεινει καποι καταλυμα γιατι τα περισσοτερα στις φωτογραφιες δε βλεπονται...και λεω μηπως καποιος πολυταξιδεμενεος φιλος εχει να προτεινει καποιο μερος!!!ευχαριστω!!!
χμ..εγω πριν 3 χρονια που ειχα παει τελευταια φορα, ειχα χρησιμοποιησει τα εισιτηρια χειμωνα (γιατι το καλοκαιρι θα με "περιοριζαν") και ειχαμε παει θυμαμαι σε ενα σουπερ χοτελ στην κατερινη, απο οπου καναμε ωραιοτατες εξορμησεις στις γυρω περιοχες!!αν σε ενδιαφερει σαν προορισμος, στειλε μου ενα pm και θα ψαξω να σου πω ποιο χοτελ ηταν!

τωρα αν οπως λες σκοπευεις να τα χρησιμοποιησεις καλοκαιρι, η συμβουλη μου ειναι να βιαστεις να κλεισεις, γιατι ετσι και φτασει μαιος δεν θα βρισκεις πουθενα..και σχετικα με την διαπιστωση σου οτι "δεν βλεπονται", κοινωνικος τουρισμος ειναι, μην τα θελουμε και ολα δικα μας!!
 

elbono

Member
Μηνύματα
190
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
?????
χμ..εγω πριν 3 χρονια που ειχα παει τελευταια φορα, ειχα χρησιμοποιησει τα εισιτηρια χειμωνα (γιατι το καλοκαιρι θα με "περιοριζαν") και ειχαμε παει θυμαμαι σε ενα σουπερ χοτελ στην κατερινη, απο οπου καναμε ωραιοτατες εξορμησεις στις γυρω περιοχες!!αν σε ενδιαφερει σαν προορισμος, στειλε μου ενα pm και θα ψαξω να σου πω ποιο χοτελ ηταν!

τωρα αν οπως λες σκοπευεις να τα χρησιμοποιησεις καλοκαιρι, η συμβουλη μου ειναι να βιαστεις να κλεισεις, γιατι ετσι και φτασει μαιος δεν θα βρισκεις πουθενα..και σχετικα με την διαπιστωση σου οτι "δεν βλεπονται", κοινωνικος τουρισμος ειναι, μην τα θελουμε και ολα δικα μας!!
ναι οντως κοινωνικος τουρισμος ειναι!!:pαλλα ειχα μεινει το 2004 στην παρο σενα πολυ ωραιο δωματιο!!!αν μπορεις να το βρεις ευκολα το ξενοδοχειο θα περιμενω...!!ευχαριστω!
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
ok!ευρηκα!στην λεπτοκαρυα ηταν το χοτελ και ειναι αυτο!

Poseidon Palace
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
γεια σας και παλι!!!!φετος επειδη ειπα να κανω οικονομικες καλοκαιρινες διακοπες,προηγειται χειμερινο ταξιδι-λεω να εκμεταλλευτω τα εισητηρια κοινωνικου τουρισμου.περιορισμος στον προορισμο δεν υπαρχει,θα ηθελα καποιος αν εχει να μο προτεινει καποι καταλυμα γιατι τα περισσοτερα στις φωτογραφιες δε βλεπονται...και λεω μηπως καποιος πολυταξιδεμενεος φιλος εχει να προτεινει καποιο μερος!!!ευχαριστω!!!
Πέρσυ που έψαχνε η αδερφή μου για Πήλιο, βρήκε τελικά ένα καταπληκτικό ξενοδοχείο. Αν σε ενδιαφέρει θα τη ρωτήσω και θα σου πω λεπτομέρειες.
 

elbono

Member
Μηνύματα
190
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
?????
θα ειμαι σε ανα μονη για τις προτασεις σας!!περιμενω κ για πηλιο!!!:Dευχαριστω!!
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
πολυ ωραιο ξενοδοχειο!!!οι παραλιες πως ειναι σεκεινη την περιοχη???
οπως προειπα εγω πηγα χειμωνα (θεωρω μαλιστα οτι γιαυτο ειχε διαθεσιμοτητα το εν λογω χοτελ), αρα δεν ξερω να σου πω τιποτα για τις παραλιες..ο cakenet λογικα θα ξερει να σου πει!αν θες ρωτα εκεινον!
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
θα ειμαι σε ανα μονη για τις προτασεις σας!!περιμενω κ για πηλιο!!!:Dευχαριστω!!
Λοιπόν, το ξενοδοχείο στο Πήλιο (συγκεκριμένα στη Μακρυράχη) λέγεται "Αστρομεριά". Το Ξενοδοχείο-astromeria.gr είναι καθαρό, περίπου 3χλμ από το Χορευτό (καταπληκτική παραλία) και έχει απίστευτη θέα. Η αδερφή μου πήγε πέρσυ με δελτίο κοινωνικού τουρισμού και έμεινε απόλυτα ευχαριστημένη.
 

Panagiota^

Member
Μηνύματα
658
Likes
276
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν, Εκουαδόρ, Τανζανία
Ευχαριστούμε! Για νησάκι έχει κάποιος κάποια εμπειρία/πληροφορία;
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
501
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
για καλοκαιρι ποτε κανουμαι αιτηση?απο μαιο στα κεπ?υπαρχει οριο εισοδηματος?
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
για καλοκαιρι ποτε κανουμαι αιτηση?απο μαιο στα κεπ?υπαρχει οριο εισοδηματος?
Η χορήγηση των δελτίων κοινωνικού τουρισμού έχει ήδη ξεκινήσει. Για δες και εδώ: http://www.oee.gr/news/docs/dt20-1-10.pdf
(και μόλις είδα ότι ήδη τελείωσε η απογραφή των δικαιούχων)
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.302
Μηνύματα
887.263
Μέλη
38.969
Νεότερο μέλος
Angeloti55

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom