Κοπή πίτας Αθήνα 2023

Συνάντηση


  • Total voters
    40

Triplover

Member
Μηνύματα
1.189
Likes
4.046
Δεν είναι αυστηρή συμμετοχή. Θέλουμε να ξέρουμε περίπου πόσοι θα είμαστε κυρίως για την κράτηση του χώρου και δευτερευόντως για την πίτα. Αν θα είναι συν πλην 3 άτομα, δεν έγινε κάτι.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.532
Likes
8.109
εχουμε απαντηση;
Λοιπον, για 30 ατομα εσωτερικος χωρος δεν απαιτειται ελαχιστη καταναλωση αλλα σιγουρα να παραγγειλει κατι ο καθενας.
Το προβλημα, για το οποιο περιμενω απαντηση, ειναι αν μπορουν να μας το διαθεσουν απο τις 19.00 για οσο παει ή για 3ωρο λογω του οτι ειναι Σαββατο. Αναμενω τηλεφωνο απο τον υπευθυνο.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.532
Likes
8.109
Update: με πηρε τηλεφωνο ο υπευθυνος. Μπορουν να μας διαθεσουν τελικα και την αυλη.
Πιο συγκεκριμενα, μας δινει 2 εναλλακτικες: ειτε 2 τραπεζακια μεσα ωστε να καθομαστε εκ περιτροπης ειτε την αυλη οπου θα εχουμε περισσοτερο χωρο, βολευει τους καπνιστες κ εχει τεντα κ σομπες-μανιταρια.
Ελαχιστη καταναλωση δεν εχει, αυτονοητο ομως ειναι να κανουμε καταναλωση δεδομενου οτι δεν θα μας το διαθεσει για 3ωρο-4ωρο αλλα για οσο παει.
Οριστικη απαντηση πρεπει να δωσω τη Δευτερα.
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Θα μου πει κάποιος καλός συμφορουμίτης για ποιο μαγαζί μιλάμε τελικά; Ενδεχομένως να μπορέσω να παρευρεθώ, αλλά θα ξέρω τελευταία στιγμή.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.532
Likes
8.109
Προτεινω να δηλωσουν μεσα στο σ/κ ποσοι ακομα μπορουν για να δωσω τη Δευτερα οριστικο αριθμο ατομων στο μαγαζι.
Συμφωνειτε;
 

Triplover

Member
Μηνύματα
1.189
Likes
4.046
Παιδιά προτείνω να προσανατολιστούμε σε εσωτερικό χώρο. Αν δεν βρείτε κάτι, μπορώ να μιλήσω για το cafe bistrot ilision, που είναι δίπλα στο Μέγαρο Μουσικής.
Επίσης, σήμερα ρώτησα στο φούρνο στη γειτονιά για πίτα και μου είπαν 16 ευρώ το κιλό και παραγγελία 3ημέρες νωρίτερα.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.261
Μηνύματα
885.425
Μέλη
38.938
Νεότερο μέλος
Geo Yfa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom