Κουβαλάτε πολλά στα ταξίδια σας;

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Βασικα αν ειναι 3ημερο εννοω αυτο που φοραω κατα τη διαρκεια του ταξιδιου! Αν ειναι παραπανω μερες 1/3 η αναλογια.
Ελα τραγικο! ( η κοπελα σου τα ξερει αυτα ?)
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.492
Likes
7.995
Καλά εντάξει δάκρυσα :p

Παλαιότερα κουβαλούσα την Άρτα και τα Γιάννενα σιχτιρίζοντας ταυτόχρονα για τα κιλά που σήκωνα. Τα τελευταία δυο χρόνια συνήθως ταξιδεύω με μια χειραποσκευή. Πάντα έχω ένα με δυο ζευγάρια παπούτσια χώρια αυτών που φοράω και δυο τρεις αλλαξιές ρούχα. Το φαρμακείο δεν λείπει καθώς και τα μπισκότα και κρακεράκια.

Όσον αφορα στα βρακιά και εγώ παίρνω πάντα παραπάνω από τις μέρες που θα μείνω για παν ενδεχόμενο. Μπορεί να χρειαστεί να δανείσω μερικά :p

Oλα καλα αλλα την ξηρα τροφη τι την θες?
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Εγω κουβαλαω ορισμενη μαρκα τσιχλες..στο τελευταιο μου ταξιδι με το σοι,κουβαλησαν βαζα σπιτικη μαρμελαδα,λιοσπορο και πασατεμπο σε σακουλες,κατι μπαστουνακια κρακερ,τραπουλα,και φυσικα ποσοτητα τσιπουρο.Με το που κατεβηκαμε Βενετια τους εσπασε η μια βαλιτσα..
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.492
Likes
7.995
Εγω κουβαλαω ορισμενη μαρκα τσιχλες..στο τελευταιο μου ταξιδι με το σοι,κουβαλησαν βαζα σπιτικη μαρμελαδα,λιοσπορο και πασατεμπο σε σακουλες,κατι μπαστουνακια κρακερ,τραπουλα,και φυσικα ποσοτητα τσιπουρο.Με το που κατεβηκαμε Βενετια τους εσπασε η μια βαλιτσα..
Σε αποστολη με διαστημικο λεωφορειο ησασταν?
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Oχι καλε,25 μερες Ευρωπη..αλλα εχουν τσιπουρο αυτοι?οοοοοχι!
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.193
Μηνύματα
883.498
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom