Κουβεντούλα και συμβουλές γύρω από τα gps

LDG

Member
Μηνύματα
5
Likes
9
Γειά σας.Θα μπορούσατε να μου προτείνετε κάποιο αξιόπιστο GPS για εξωτερικό ; Κάποιο δοκιμασμένο GPS θα το προτιμούσα προκειμένου να μη βρεθώ προ εκπλήξεων.
Ευχαριστώ.
 

kokoui

Member
Μηνύματα
375
Likes
495
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινικη Αμερικη
Συγνώμη αν ρωτώ για κάτι που ξαναγραφτεικε αλλά κάτι δεν καταλαβαίνω:( . Τις προάλλες χρησιμοποίησα συσκευή gps Ιταλία Αυστρία και έμεινα ευχαριστημένος. Όμως σκέφτηκα για το επόμενο ταξίδι, αφού θα έχω μαζί μου το κινητό (iPhone 5s), υπάρχει gps για τηλέφωνο;;;; Εψαξα αλλά μην κατεβάσω καμία βλακεία και πληρώσω άδικα . Κοίταξα στο App Store για tomtom αλλά δεν. Παει και ένας χρόνος από το τελευταίο μήνυμα, άλλαξε κάτι;
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.653
Likes
12.493
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Συγνώμη αν ρωτώ για κάτι που ξαναγραφτεικε αλλά κάτι δεν καταλαβαίνω:( . Τις προάλλες χρησιμοποίησα συσκευή gps Ιταλία Αυστρία και έμεινα ευχαριστημένος. Όμως σκέφτηκα για το επόμενο ταξίδι, αφού θα έχω μαζί μου το κινητό (iPhone 5s), υπάρχει gps για τηλέφωνο;;;; Εψαξα αλλά μην κατεβάσω καμία βλακεία και πληρώσω άδικα . Κοίταξα στο App Store για tomtom αλλά δεν. Παει και ένας χρόνος από το τελευταίο μήνυμα, άλλαξε κάτι;
Διάβασε κι εδώ
http://www.travelstories.gr/community/threads/gps.50241/#post-552551
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.706
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom