Επιβραβεύσεις booking.com

gkalla

Member
Μηνύματα
1.257
Likes
6.754
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγράδι
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Καλά μην φανταστείτε ότι η έκπτωση που δίνει είναι και κάτι σοβαρό... Είναι 10% έκπτωση στην κράτηση και μέχρι το ποσό των 100€ η επιστροφή που πιστώνεται στο πορτοφόλι.
Γιατί σε χαλάει να έχεις δωρεάν κάποια / κάποιες νύχτες στην επόμενη διανυκτέρευση σου;
Εμένα πάλι μια χαρά μου έχει έρθει «έκπτωση» γύρω στα 180€ τον τελευταίο 1,5 χρόνο.
 

Elena2508

Member
Μηνύματα
1.114
Likes
3.747
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
N. Υόρκη
Γιατί σε χαλάει να έχεις δωρεάν κάποια / κάποιες νύχτες στην επόμενη διανυκτέρευση σου;
Εμένα πάλι μια χαρά μου έχει έρθει «έκπτωση» γύρω στα 180€ τον τελευταίο 1,5 χρόνο.
Μια χαρά είναι ότι παίρνεις! Τα 180 € είναι από κουπόνια επιβράβευσης σε email ή επιστροφές από κρατήσεις καταλυμάτων;
Γιατί εγώ σε 2 χρόνια πήρα επιστροφές από κρατήσεις 120 € και ένα κουπόνι επιβράβευσης που χρησιμοποίησα και περιμένω 13 € επιστροφή.
Έεεε... δεν σώθηκα με αυτές τις επιβραβεύσεις....
 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.257
Likes
6.754
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγράδι
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Μια χαρά είναι ότι παίρνεις! Τα 180 € είναι από κουπόνια επιβράβευσης σε email ή επιστροφές από κρατήσεις καταλυμάτων;
Γιατί εγώ σε 2 χρόνια πήρα επιστροφές από κρατήσεις 120 € και ένα κουπόνι επιβράβευσης που χρησιμοποίησα και περιμένω 13 € επιστροφή.
Έεεε... δεν σώθηκα με αυτές τις επιβραβεύσεις....
Μόνο από 10% επιστροφή, στο πορτοφόλι, σε 5, σύντομες σχετικά, κρατήσεις.
 

pennykk

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Καλησπέρα.Θελω να κάνω κράτηση μήπως έχει κάποιος κωδικό της booking; Ευχαριστώ!!!
 

pennykk

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Καλησπέρα.Εχει κάποιος κουπόνι έκπτωσης για booking που δεν το θέλει; Ευχαριστώ!
 

pennykk

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Αν κάποιος έχει κωδικό εκπτωσης booking ας μου στείλει προσωπικό μνμ γτ πάλι δεν θα προλάβω! Ευχαριστώ 🙂
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.285
Likes
1.349
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Καλημέρα και Χριστός Ανέστη! Αν έχει κανείς κωδικό θα με βόλευε πολύ! Με inbox αν μπορείτε! Και με την πρώτη ευκαιρία σας το ανταποδίδω...
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.002
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom