Κρασιά του Κόσμου

Krazykat

Member
Μηνύματα
268
Likes
543
Και να φανταστείτε ότι δεν μπορώ να βρω δουλειά στο χώρο....
Και γιατί να μη γίνεις η ελληνική εκδοχή της Jancis Robinson, ανοίγοντας ένα ωραιότατο blog αντί να περιορίζεσαι σ' ένα ταξιδιωτικό φόρουμ; Και μετά, βλέπεις.
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Και γιατί να μη γίνεις η ελληνική εκδοχή της Jancis Robinson, ανοίγοντας ένα ωραιότατο blog αντί να περιορίζεσαι σ' ένα ταξιδιωτικό φόρουμ; Και μετά, βλέπεις.
Γκούχου,γκούχου.Να προσέχουμε καταρχήν τις συγκρίσεις.Η Jancis είναι πολύ ψηλά και μόνο για να την αναφέρουμε σε τέτοια συζήτηση.Επίσης υπάρχουν ήδη αξιόλογες προσπάθειες στη blogόσφαιρα κι έπειτα αυτό ούτε αποφέρει άμεσα εισόδημα,ούτε και εξασφαλίζει κάτι μελλοντικά.

Μη νομίζεις πως δεν το έχω σκεφτεί πάντως και πιθανόν να το υλοποιήσω κάποια στιγμή (μπορεί κι εντός ημερών αν μου τη βαρέσει κι έχω όρεξη),απλώς τώρα είμαι σε φάση αναζήτησης εργασίας.
 
Last edited:

Krazykat

Member
Μηνύματα
268
Likes
543
Γκούχου,γκούχου.Να προσέχουμε καταρχήν τις συγκρίσεις.Η Jancis είναι πολύ ψηλά και μόνο για να την αναφέρουμε σε τέτοια συζήτηση.Επίσης υπάρχουν ήδη αξιόλογες προσπάθειες στη blogόσφαιρα κι έπειτα αυτό ούτε αποφέρει άμεσα εισόδημα,ούτε και εξασφαλίζει κάτι μελλοντικά.
Δεν είπα ότι είσαι η Jancis της Ελλάδας.... αλλά, αν το θες, γιατί να μη γίνεις.. Πλάκα-πλάκα, τα σπάει η γυναίκα. Τώρα που το λες, τι αξιόλογες προσπάθειες υπάρχουν δηλαδή στην ελληνική blogόσφαιρα; Γιατί δεν έχει τύχει να βρω κάτι ενδιαφέρον. Τώρα, ως προς το εισόδημα, ναι μεν δεν είναι άμεσο, αλλά μπορεί να σου ανοίξουν πόρτες που δε φαντάζεσαι. Όσο για την εξασφάλιση.. άστο, δεν υπάρχει για κανέναν πλέον. Τεσπα, στο πρότεινα γιατί κάπου είχες γράψει νομίζω ότι είσαι άνεργος (άρα, έχεις χρόνο) - κι εγώ θα ήθελα ν' ανοίξω ένα blog στον δικό μου τομέα (χωρίς προοπτική κέρδους, για το κέφι μου κι ό,τι κάτσει) αλλά δεν προλαβαίνω όχι blog να φτιάξω, αλλά που λέει ο λόγος ούτε travelstories να μπω κάποιες μέρες... :bleh:οπότε εσύ που έχεις το χρόνο, τι έχεις να χάσεις;
 
Last edited:

Rebequita

Member
Μηνύματα
408
Likes
158
Ταξίδι-Όνειρο
Peru
Κρασ...Τεστ με κάρτα ανεργίας
Με μεγάλη χαρά, για πρώτη φορά φέτος, το Κτήμα Γεροβασιλείου διοργανώνει ένα Κρασ...Τεστ μόνο για τους άνεργους οινόφιλους. Οι οινολόγοι του Κτήματος ετοιμάζουν μία γευστική συνάντηση, εκπαιδευτικού ενδιαφέροντος, στον κόσμο του κρασιού και τον ελληνικό αμπελώνα.

Το έκτακτο Κρασ...Τεστ θα πραγματοποιηθεί στο Κτήμα Γεροβασιλείου, την Κυριακή 13 Απριλίου 2014 στις 11.00 π.μ.
Κόστος: 0€ (με ένδειξη της κάρτας ανεργίας)
Απαραίτητη η δήλωση συμμετοχής (Όνομα, Επώνυμο, Ιδιότητα, Email, Τηλέφωνο επικοινωνίας) στο [email protected] .
Περισσότερες πληροφορίες
Κτήμα Γεροβασιλείου
Επανομή Θεσσαλονίκης
Τ: 2392044567
 

XristinaK

Member
Μηνύματα
624
Likes
1.297
Ταξίδι-Όνειρο
Όπου "χορεύει" το Β.Σέλας
Κρασ...Τεστ με κάρτα ανεργίας
Με μεγάλη χαρά, για πρώτη φορά φέτος, το Κτήμα Γεροβασιλείου διοργανώνει ένα Κρασ...Τεστ μόνο για τους άνεργους οινόφιλους. Οι οινολόγοι του Κτήματος ετοιμάζουν μία γευστική συνάντηση, εκπαιδευτικού ενδιαφέροντος, στον κόσμο του κρασιού και τον ελληνικό αμπελώνα.

Το έκτακτο Κρασ...Τεστ θα πραγματοποιηθεί στο Κτήμα Γεροβασιλείου, την Κυριακή 13 Απριλίου 2014 στις 11.00 π.μ.
Κόστος: 0€ (με ένδειξη της κάρτας ανεργίας)
Απαραίτητη η δήλωση συμμετοχής (Όνομα, Επώνυμο, Ιδιότητα, Email, Τηλέφωνο επικοινωνίας) στο [email protected] .
Περισσότερες πληροφορίες
Κτήμα Γεροβασιλείου
Επανομή Θεσσαλονίκης
Τ: 2392044567
Αααχ, Γεροβασιλείου, Επανομή, Θεσσαλονίκη! Τι μου θύμισες...Όλα ωραία!Μπράβο στο Κτήμα!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.191
Μηνύματα
883.456
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom