Τουρκία Κωνσταντινούπολη

marilounaxos

Member
Μηνύματα
91
Likes
27
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
σοβαρα;;; ο συγκεκριμενος δηλαδη δρομος του ξενοδοχειου δεν ειναι απομονωμενος;;;αν ηταν καλοκαιρι σιγουρα θα ηξερα οτι θα υπαρχει κινηση, αλλα επειδη ειναι καταχειμωνο,βεβαια θα ναι και πριν τα χριστουγεννα..
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
πηγαινε προς Περαν η Ταξιμ ειδικα την εποχη που πας...
 
Μηνύματα
2.491
Likes
3.199
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
σοβαρα;;; ο συγκεκριμενος δηλαδη δρομος του ξενοδοχειου δεν ειναι απομονωμενος;;;αν ηταν καλοκαιρι σιγουρα θα ηξερα οτι θα υπαρχει κινηση, αλλα επειδη ειναι καταχειμωνο,βεβαια θα ναι και πριν τα χριστουγεννα..
ελα βρε ακόμα το σκέφτεσαι!!
(πού είσαι ΧRISTO 71;;:haha:)
αφού θα είσαι και με το αγόρι σου είστε ταμάμ για παλιά πόλη!
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.241
Likes
1.943
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Margialex said:
σοβαρα;;; ο συγκεκριμενος δηλαδη δρομος του ξενοδοχειου δεν ειναι απομονωμενος;;;αν ηταν καλοκαιρι σιγουρα θα ηξερα οτι θα υπαρχει κινηση, αλλα επειδη ειναι καταχειμωνο,βεβαια θα ναι και πριν τα χριστουγεννα..
Λοιπόν άκου να δεις μπέρδεμα: στη γειτονιά αυτή είδα ότι υπάρχουν δυο δρόμοι με το ίδιο όνομα Akbiyil! Ο πεζόδρομος με τα εστιατόρια-ταβέρνες-μπυραρίες ειναι στα 50 μέτρα απο το ξενοδοχείο αυτό αλλα στην γειτονιά εχει πολλά ξενοδοχεία και ξενώνες οπότε δεν νομίζω να ειναι ερημιά!!στην Πόλη εχει πάντα κόσμο και να σου πω κάτι; Δεν σε πειράζει κανένας , αυτό κατάλαβα την πρώτη φορα που πήγα, σε κοιτάνε αλλα δεν ειναι καθόλου επικίνδυνα, εχει σχεδόν παντου αστυνομία και δε θα νιώσεις άσχημα!
Αλλιώς ψάξε ακριβώς δίπλα στην Αγία Σοφια εχει πολυ ωραία ξενοδοχεία απλά θέλει ψάξιμο να πετύχεις και λίγη θέα! Κοιτά αν θες και το And hotel εγω εκει θα μείνω !! Το βρήκα σε κάποιο site στο 70% κάτω απο το booking, αλλιώς και στο Sirkeci που προτείνει ο Χρήστος 71 εχει πολλά ωραία ξενοδοχεία κι εκει εχει κίνηση το βράδυ!!!
 

marilounaxos

Member
Μηνύματα
91
Likes
27
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
παρα πολυ ωραιο..θες να μου στειλεις το σαιτ(πμ) γιατι στο booking το βρισκω 645ε (φοιτητες ειμαστε χαχα), αχ χιλια ευχαριστω για τη βοηθεια
 
Μηνύματα
2.491
Likes
3.199
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
φοιτητές είστε;;δηλ πολύ νεαρά παιδιά ε;;
ε ίσως ψυχοπλακωθείτε στην παλιά πόλη και μετά που θα ρθείτε μας πάρετε με τις πέτρες για τις συμβουλές μας,,,
εσάς το αίμα σας βράζει:haha:πάτε πάτε Ταξιμ σίγουρη συνταγή για να περάσετε καλά
 

marilounaxos

Member
Μηνύματα
91
Likes
27
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
χαχα καλα μη ''τρελενεσαι'', σου ξαναλεω ειμαστε του χαλαρου οχι του νταμπα ντουμπα, απλα λογω του φοβου μου θελω την πολυκοσμια
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.241
Likes
1.943
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Margialex said:
παρα πολυ ωραιο..θες να μου στειλεις το σαιτ(πμ) γιατι στο booking το βρισκω 645ε (φοιτητες ειμαστε χαχα), αχ χιλια ευχαριστω για τη βοηθεια
Το site ειναι το www.olotels.com κι εκει το βρήκα 50 ευρω! Συνήθως το προπληρωνεις αλλα αν συμβεί κάτι και δεν πας σου επιστρέφουν τα χρήματα. Το εχω χρησιμοποιήσει και σε άλλο ταξίδι και πάλι είχα βρει πολυ καλή τιμή.
 
Μηνύματα
2.491
Likes
3.199
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
το ξενοδοχειο λεγεται Sphedon και για 5 διανυκτερευσεις ειναι 225ε με δωρεαν μεταφορα απο και προς αεροδρομιο να δες το λινκ για να δεις τον χαρτη Booking.com: Hotel Sphendon, Κωνσταντινούπολη, Τουρκία - 163 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!

πάντως πέραν της πλάκας αυτό το ξενοδοχείο όπως το βλέπω τώρα στο χάρτη είναι αρκετά ..χαμηλά,σχετικά απομακρυσμένο από την πλατεία ,.όχι και τόσο κοντά στο τράμ,σε σοκάκια που τάχω περπατήσει μέρα,
όχι σ αυτό δε θα σας συμβούλευα να μείνετε.
 

marilounaxos

Member
Μηνύματα
91
Likes
27
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
ηδη αρχισα να ψαχνω, μπορει να μου πεις vickokka για την sirkesi,πως ειναι, για παραδειγμα μαρεσει αυτο παρα πολυ αλλα δεν ξερω για την περιοχη..να δες αν μπορεις να με βοηθησεις: Booking.com: Best Town Palace Hotel, Κωνσταντινούπολη, Τουρκία - 624 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!
και επισης το σαιτ που μου εδωσες πιστευεις οτι ειναι απολυτα ασφαλες???θεωρω οτι ειαι αρκετα εμπειρη μετα απο μια ματια στον χαρτη σου ;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.300
Μηνύματα
887.375
Μέλη
38.973
Νεότερο μέλος
vkaravasili@d-mar

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom