Τουρκία Κωνσταντινούπολη

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη

vickokka

Member
Μηνύματα
1.236
Likes
1.934
Ταξίδι-Όνειρο
παντου

thessaris

Member
Μηνύματα
599
Likes
871
Αντίστροφη Μέτρηση

Μετράω αντίστροφα για: αι σιχτιρ μαχαλα και μπουνταλα γωνια
7 μέρες 10 ώρες 26 Λεπτά :bounce:
Για 7 μέρες δεν μπορείς να έχεις ασφαλή πρόβλεψη καιρού. Ο καιρός πάντως της Κωνσταντινούπολης δεν διαφέρει πολύ από τον καιρό της βόρειας Ελλάδας. Ο Νοέμβρης σε γενικές γραμμές είναι βροχερός και ψυχρός. Γερά κρύα δύσκολα κατεβάζει από τόσο νωρίς εκτός από σπάνιες περιπτώσεις.
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498

vickokka

Member
Μηνύματα
1.236
Likes
1.934
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Μπουχαχαχαχαχαχ!!!!

Ελα κι εσύ Χρήστο ή μήπως προτιμάς να σου φέρουμε κανένα περιποιημένο λουκουμακι-μπακλαβαδακι;;;;;
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Μπουχαχαχαχαχαχ!!!!

Ελα κι εσύ Χρήστο ή μήπως προτιμάς να σου φέρουμε κανένα περιποιημένο λουκουμακι-μπακλαβαδακι;;;;;

γιατί όχι για την δευτερη επιλογή
αν και ακόμα έχω κουτάκια λουκούμια απο τον haci Bekir :bleh:
 

aggelos74

Member
Μηνύματα
23
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ψάχνω...
Ταξίδι-Όνειρο
Φίτζι
ο καιρός ήταν πολύ καλός αν και μας έκανε συννεφιά με ζέστη την τελευταία μέρα και έβρεχε όταν φεύγαμε.. αλλά μάλλον θα αρχίσει να χειμωνιάζει και περισσότερο οπότε να συμβουλευτείς και κάποιο site καιρού.Πάντως ακόμα και αν κάνει καλό καιρό το βράδυ πέφτει η θερμοκρασία και θα χρειαστείς ζακέτα ή ελαφρύ μπουφαν

Τίμησα το koska για απίστευτο μαντολάτο με φυστίκι αιγίνης και το hafiz mustafa για λουκούμι και φυσικα INCI για το απιστευτερότερο προφιτερόλ!!
 

marilounaxos

Member
Μηνύματα
91
Likes
27
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
σας ευχαριστω πολυ παιδια, ααα αυτο με την καρτα για τα μεσα μπορει να μου το εξηγησει καποιος κατι ειχα δει στα προηγουμενα ποστ για δυο ατομα βγαζεις μια καρτα με 30% εκπτωση ουσιαστικα για το δευτερο ατομο..επισης την προηγουμενη εβδομαδα γυρισε ο αδερφος μου απο την πολη και ο καιρος ηταν ιδιος με αθηνα μου ειπε,επισης μπορειτε να δειτε τον καιρο στο weather forecast που κανει προβλεψη για πολλες μερες,(εγω τοτε που χα παει τσεχια τον παρακολουθουσα συνεχεια απο κει και ημουν καλα προετοιμασμενη),ας επανελθω τωρα,απο τα πριγκηπονησια ποιο θεωρειτε οτι ειναι ωραιοτερο;;;
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.236
Likes
1.934
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
ταμαμ Στρατηγέ μου!!! γραψε λίστα,προλαβαίνεις, μετά την αναχώρηση δεν απαντώ σε τηλέφωνα...
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
ταμαμ Στρατηγέ μου!!! γραψε λίστα,προλαβαίνεις, μετά την αναχώρηση δεν απαντώ σε τηλέφωνα...
Οκ το σήμα σου δυνατό-καθαρό...Λιαν συντόμως θα λάβεις και τη λίστα...:bleh::bleh:
 

marilounaxos

Member
Μηνύματα
91
Likes
27
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
μηπως μπορει να μου πει καποιος τι ειναι το μεσο μεταφορας funiculer???? και επισης απο το αεροσρομιο ατατουρκ παει μετρο στην ταξιμ ετσι??ειναι ευκολο οταν βγει καποιος απο το αεροπλανο να ακτατοπιστει που ειναι το μετρο και γενικα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom