Λατινομανια!!!!

eugenia

Member
Μηνύματα
9
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλική πολυνησία
εγω που στην προηγουμενη ζωή μου ήμουν λατίνα?
ταιριάζω στο γκρούπ?????????/
 

YBONNH

Member
Μηνύματα
234
Likes
115
Ταξίδι-Όνειρο
γυρος του κοσμου
Χτες εκλεισα για Μεξικο-Κουβα!!! Καλως σας βρηκα!!!
 

dmantak

Member
Μηνύματα
9
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Το Φεβρουαριο Βενεζουελα
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Ζηλανδια-Αστραλια
γνησια Λατινολατρης,εχω ζησει 2 1/2χρονια εχω παει αλλες 4 φορες.
φευγω 14 Φεβρουαριου για 2 μηνες.
αρχικα Βενεζουελα,Κουβα κ βλεπουμε τι ........:D...καιρο 8α κανει στην Καραιβικη.
θα σας φερω νεα.:clap:
 

Dionysis...

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
dmantak σε ζηλευω...Θελω τοσο πολυ να ταξιδεψω λατινικη αμερικη...δεν μπορω να το εξηγισω αυτο ,αλλα κατι μεσα μου μου λεει οτι εκει επρεπε να ημουν...ειμαι φοιτητης και βρησκομαι ακομα στη φαση αποταμιευσης ομως αισιοδοξω μεχρι μετα το καλοκαιρι να εχω μαζεψει ολα τα χρηματα που χρηαζομαι...Πρεπει να ειναι φοβερη εμπειρια!!!!!
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.606
Likes
9.861
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
αγαπω Αργεντινη,αγαπω Boca Juniors,αγαπω latin χορους,αγαπω ο,τι εχει να κανει με Λατινικη Αμερικη ..
Μακαρι να ειχα την δυνατοτητα να βγαλω εισιτηριο χωρις επιστροφη ...
 

mitsos1964

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Χιλή
Ταξίδι-Όνειρο
Πουέρτο Μοντ
Ρε παιδιά δε κατέχω και πολλά από κομπιούτερ....πριν μέρες έκανα μια ερώτηση και δε ξέρω αν την είδατε...αν ξέρετε πώς θα πάω πιο γρήγορα και πιο ανέξοδα Χιλή ;Συγκεκριμένα θέλω να πάω να δω ένα φίλο στο Πουέρτο Μοντ...Αλλά δε ξέρω τι παίζει...έχει πάει κάποιος από σας για να με διαφωτίσει ;
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Ρε παιδιά δε κατέχω και πολλά από κομπιούτερ....πριν μέρες έκανα μια ερώτηση και δε ξέρω αν την είδατε...αν ξέρετε πώς θα πάω πιο γρήγορα και πιο ανέξοδα Χιλή ;Συγκεκριμένα θέλω να πάω να δω ένα φίλο στο Πουέρτο Μοντ...Αλλά δε ξέρω τι παίζει...έχει πάει κάποιος από σας για να με διαφωτίσει ;

Την ερωτηση την ειδανε καποιοι και σου απαντησανε: http://www.travelstories.gr/%EA%E5%...1%E9%EA%DE/17739-%F7%E9%EB%DE.html#post170714 αν θες μπορεις να συνεχισεις εκει με περισσοτερες διευκρινησεις.
 

leopoldo4

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Μανάος
Αφου χαιρετίσω όλους τους συμμετέχοντες στο γκρούπ,θα ήθελα να πω σε όσους αγαπάνε την Λατινική Αμερική,όταν την επισκέπτονται να προσπαθούν να γνωρίζουν τον απλό κόσμο να τον συναναστρέφονται.Μόνο έτσι θα καταλάβουν την κουλτούρα τη μουσική,τιε γεύσεις.Αλλά και κάτι ακόμα πιό σπουδαίο,την εικόνα,το θαυμασμό και τη λατρεία των ντοπιων για την Ελλάδα και τους Έλληνες.Μέσα στα 25 χρόνια που ταξιδεύω στην περιοχή,αυτο που με συγκλόνισε πιό πολύ από όλα ήταν η χάρη που μπυ ζήτησε μια δασκαλα ενός χωριού στην μέση του πουθενά.Να πάω στο σχολείο της
για να δουν οι μαθητές της ένα σπαρτιατη.
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.701
Likes
6.315
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Αφου χαιρετίσω όλους τους συμμετέχοντες στο γκρούπ,θα ήθελα να πω σε όσους αγαπάνε την Λατινική Αμερική,όταν την επισκέπτονται να προσπαθούν να γνωρίζουν τον απλό κόσμο να τον συναναστρέφονται.Μόνο έτσι θα καταλάβουν την κουλτούρα τη μουσική,τιε γεύσεις.Αλλά και κάτι ακόμα πιό σπουδαίο,την εικόνα,το θαυμασμό και τη λατρεία των ντοπιων για την Ελλάδα και τους Έλληνες.Μέσα στα 25 χρόνια που ταξιδεύω στην περιοχή,αυτο που με συγκλόνισε πιό πολύ από όλα ήταν η χάρη που μπυ ζήτησε μια δασκαλα ενός χωριού στην μέση του πουθενά.Να πάω στο σχολείο της
για να δουν οι μαθητές της ένα σπαρτιατη.
Επιβεβαιώνεις αυτά που έγραψα στην ιστορία μου 'Veracruz Mexico". νομίζω βρίσκονται στην παρ. "κοινωνικά" τη ιστορίας.
για ρίξε μια ματιά;);)
ίσως να φαίνονται υπερβολές.....αλλά έτσι είναι
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.533
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom