Ηνωμένο Βασίλειο Λονδίνο για αρχάριους!!!!!!

mel

Member
Μηνύματα
359
Likes
200
Επόμενο Ταξίδι
Ξανά λατρεμένο Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Λέει οτι έχουν λεωφορειάκι που διαπιστώνω οτι με εξυπηρετεί, το θέμα είναι στο croydon πως φτάνουν κ σε πόσες μέρες? :shock:
Μωρέ δεν ξέρω αν θα πω βλακεία αλλά εκεί που λέει για την απόσταση 10 λεπτά με το αυτοκίνητο...μήπως έμμεσα σ λέει να νοικιάσεις;
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
Μωρέ δεν ξέρω αν θα πω βλακεία αλλά εκεί που λέει για την απόσταση 10 λεπτά με το αυτοκίνητο...μήπως έμμεσα σ λέει να νοικιάσεις;
πες!Τόσες κ τόσες διάβασα σήμερα αντέχω :D

Μπορεί..αλλά με το ζόρι οδηγάμε ευρωπαικά, φαντάζεσαι να οδηγήσουμε ανάποδα? :oscar: Ένα μικρό βήμα για την ελληνίδα οδηγό ένα μεγάλο για την ανθρωπότητα :haha:
εσυ mel που έκλεισες τελικά?
 

mel

Member
Μηνύματα
359
Likes
200
Επόμενο Ταξίδι
Ξανά λατρεμένο Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
πες!Τόσες κ τόσες διάβασα σήμερα αντέχω :D

Μπορεί..αλλά με το ζόρι οδηγάμε ευρωπαικά, φαντάζεσαι να οδηγήσουμε ανάποδα? :oscar: Ένα μικρό βήμα για την ελληνίδα οδηγό ένα μεγάλο για την ανθρωπότητα :haha:
εσυ mel που έκλεισες τελικά?
Hyde park έκλεισα κι ο κούκος αηδόνι αλλά χαλάλι, είναι δώρο στον εαυτό μετά από 8 χρόνια. Πάντως το ξενοδοχειάκι καλό είναι, δε λέω, αλλά κάτι λέει και για οικογένειες...ε αφού έχει και την οδήγηση...μήπως απευθύνεται σε Αγγλους; Πώς θα κολλήσεις τώρα εσύ κορίτσι της δράσης και της Γιουροντίσνευ; Ε; Λέω τώρα (ίσως και 2η χαζομάρα, δεν ξέρω). Και σε υποχρεώνει να πας κέντρο μόνο καθημερινές. Χμ εκτός κι αν θες απομόνωση ;)
 

mel

Member
Μηνύματα
359
Likes
200
Επόμενο Ταξίδι
Ξανά λατρεμένο Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Συμπληρώνω: αυτό το "πώς θα κολλήσεις με τους Αγγλους" το λέω μήπως είναι καμιά οικογενειο/παπουδοκατάσταση, ξέρεις, για πολλή ηρεμία κλπ
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
Hyde park έκλεισα κι ο κούκος αηδόνι αλλά χαλάλι, είναι δώρο στον εαυτό μετά από 8 χρόνια. Πάντως το ξενοδοχειάκι καλό είναι, δε λέω, αλλά κάτι λέει και για οικογένειες...ε αφού έχει και την οδήγηση...μήπως απευθύνεται σε Αγγλους; Πώς θα κολλήσεις τώρα εσύ κορίτσι της δράσης και της Γιουροντίσνευ; Ε; Λέω τώρα (ίσως και 2η χαζομάρα, δεν ξέρω). Και σε υποχρεώνει να πας κέντρο μόνο καθημερινές. Χμ εκτός κι αν θες απομόνωση ;)
χμ χλιδάτα ;) Καλά να περάσεις, 8 χρόνια μάζευες????Τι γουρουνάκι κουμπαρά είχες?Δωματίου?
όσο για τους Άγγλους ε με έθιξες :bleh: Για μένα ο Morrissey τραγούδησε το irish blood english heart :D μόνο τα "ψωμάκια" μου είναι ελληνικά :haha::haha::haha:

Την άνοιξη θα νοικιάσω αμάξι κ θα κάνω ένα τουρ uk οπότε θα πάω τότε, τώρα δεν βολεύει :(
 

mel

Member
Μηνύματα
359
Likes
200
Επόμενο Ταξίδι
Ξανά λατρεμένο Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
8 χρόνια μάζευα πίκρα. ο κουμπαράς μου είναι τρύπιος...Τώρα για το χλιδάτο δεν ξέρω, 3στερο είναι και το πλήρωσα για 4στερο :D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.290
Μέλη
38.934
Νεότερο μέλος
msayath

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom