Ηνωμένο Βασίλειο Λονδίνο μόνη ή με γκρουπ;

Μηνύματα
87
Likes
40
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Παρίσι χριστούγεννα
Εχω δει αυτο, το chicago και το cabaret! Το the phanton ειναι μακραν οτι καλυτερο εχω δει...υπερπαραγωγη με τελεια μουσικη! Ειναι και πολυ ρομαντικο. Αν εμενα μου αρεσε μια...σα κοριτσακι εσυ, θα τρελαθεις...;)
Μμμμμ!!!!! Τώρα με έβαλες σε δίλλημα, άμα πάω σε κάτι ρομαντικό μόνη μου θα συγκινηθώ, θα με πάρουν τα κλάματα, θα χαλάσει το μακιγιάζ και πως θα βγω έξω μετά!!! Το έχω δυστυχώς στην τσέπη το δάκρυ, άσε άσε......
Καλύτερα να πάω σε κάτι χορευτικό, που μ' αρέσει κιόλας.
Καλέ δεν είμαι και μικρή, μη νομίζεις, απλά είμαι καραγκιοζάκος... εεεεεεεεεεεμ, εννοώ αυτοσαρκάζομαι!

Δες τι παίζει και για μία μόνο εβδομάδα! Για ασφάλεια πάντως μη φοβάσαι! Το έχω αφήσει πολλές φορές και δεν έχω πάθει τίποτα.

http://www.aia.gr/el/traveler/parking/parking-fee-calculator
Ναι, εδώ κοίταγα κι εγώ, το πετάει στο πλάι, δεν υπάρχει καλύτερη προσφορά, ούτε καν άλλη μέσω internet.
 
Last edited by a moderator:
Μηνύματα
87
Likes
40
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Παρίσι χριστούγεννα
Όχι, να διορθώσω κάτι, δεν είμαι καραγκιοζάκος, απλά επειδή έχω αυστηρό χαρακτήρα και παρουσιαστικό αλλά έχω και πολύ χιούμορ και μου αρέσει οι γύρω μου να γελούν το χρησιμοποιώ πρώτη και άφθονα, και μου βγαίνει κι εδώ.
Συγνώμη για το of topic αλλά δεν μου άρεσε η λέξη που χρησιμοποίησα και δεν μπορούσα να επεξεργαστώ το μήνυμά μου.
 

YIANNIS2008

Member
Μηνύματα
23
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
Νορβηγία
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Όχι, να διορθώσω κάτι, δεν είμαι καραγκιοζάκος, απλά επειδή έχω αυστηρό χαρακτήρα και παρουσιαστικό αλλά έχω και πολύ χιούμορ και μου αρέσει οι γύρω μου να γελούν το χρησιμοποιώ πρώτη και άφθονα, και μου βγαίνει κι εδώ.
Συγνώμη για το of topic αλλά δεν μου άρεσε η λέξη που χρησιμοποίησα και δεν μπορούσα να επεξεργαστώ το μήνυμά μου.
η αλήθεια είναι πως ήθελα να κάνω like απλά και μόνο για τον αυτοσαρκαστικό χαρακτηρισμό σου!! Αλλά έδινες πολλές απαντήσεις σε αυτό το post και θα χανόταν!!! Μεγάλο προσόν ο αυτοσαρκασμός!! (δηλαδή, είσαι κάτι σαν την αυστηρή δασκάλα της Α δημοτικού, που προσπαθεί να κρατήσει χαρακτήρα απέναντι στις δικαιολογίες των μικρών; )
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.559
Likes
4.014
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
Μμμμμ!!!!! Τώρα με έβαλες σε δίλλημα, άμα πάω σε κάτι ρομαντικό μόνη μου θα συγκινηθώ, θα με πάρουν τα κλάματα, θα χαλάσει το μακιγιάζ και πως θα βγω έξω μετά!!! Το έχω δυστυχώς στην τσέπη το δάκρυ, άσε άσε......
Καλύτερα να πάω σε κάτι χορευτικό, που μ' αρέσει κιόλας.
Καλέ δεν είμαι και μικρή, μη νομίζεις, απλά είμαι καραγκιοζάκος... εεεεεεεεεεεμ, εννοώ αυτοσαρκάζομαι!


Ναι, εδώ κοίταγα κι εγώ, το πετάει στο πλάι, δεν υπάρχει καλύτερη προσφορά, ούτε καν άλλη μέσω internet.
Το ξερω οτι δεν εισαι... Το προδιδει το 76! Ολες τις γυναικες ομως ετσι μου αρεσει να τις αντιμετωπιζω ανεξαρτητα απο την ηλικια! Την γυναικα μου, την μανα μου, την γιαγια μου! Δεν εχει να κανει... Και εγω 20 νιωθω! Οι ταξιδιαρες ψυχες δε μεγαλωνουν! :clap:
Οχι! στο phantom να πας! Δε συγκρινεται με κανενα αλλο! Ειναι παραμυθενιο σου λεω...σε ταξιδευει...
Υ.γ Το να εχεις αυτοσαρκασμο ειναι προσον και χαρακτηριστικο δειγμα ευφυϊας! Κακως το πηρες πισω και κακως απολογεισαι! Οποιος καταλαβε - καταλαβε!
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.559
Likes
4.014
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
panlek πάρτο πίσω! :haha:
To 76 προδίδει ότι είναι σαν τον παρθενώνα δηλαδη;; Νέα γυναίκα είναι!! (εκτός αν είναι όντως 76 :rolleyes:)
χαχαχα! 1976 εννοουσα εγω βασικα!
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
χαχαχα! 1976 εννοουσα εγω βασικα!
Το κατάλαβα! Γι'αυτό είπα να το πάρεις πίσω και πως είναι νέα γυναίκα! Τώρα αν το 76 ήταν η ηλικία, εντάξει, θα μιλούσαμε για ώριμη γυναίκα..

Μάλλον το 1976 σου φαίνεται πολύυυ μακρινό! Βέβαια αν κρίνουμε απ'το δικό σου "30" δεν είναι και τόσο! :bleh:
 
Μηνύματα
87
Likes
40
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Παρίσι χριστούγεννα
η αλήθεια είναι πως ήθελα να κάνω like απλά και μόνο για τον αυτοσαρκαστικό χαρακτηρισμό σου!! Αλλά έδινες πολλές απαντήσεις σε αυτό το post και θα χανόταν!!! Μεγάλο προσόν ο αυτοσαρκασμός!! (δηλαδή, είσαι κάτι σαν την αυστηρή δασκάλα της Α δημοτικού, που προσπαθεί να κρατήσει χαρακτήρα απέναντι στις δικαιολογίες των μικρών; )
Άστα, θα μπορούσες να απομονώσεις εκείνη την φράση μου......... :cry:

Εντάξει, καλά, αν ήμουν δασκάλα θα με έκαναν ότι ήθελαν, δεν παίζει αυστηρότητα στα παιδιά, λιώνω.... Και θα πάω και στο Λονδίνο για να μην είμαι πάλι of topic! :haha:

Το ξερω οτι δεν εισαι... Το προδιδει το 76! Ολες τις γυναικες ομως ετσι μου αρεσει να τις αντιμετωπιζω ανεξαρτητα απο την ηλικια! Την γυναικα μου, την μανα μου, την γιαγια μου! Δεν εχει να κανει... Και εγω 20 νιωθω! Οι ταξιδιαρες ψυχες δε μεγαλωνουν! :clap:
Οχι! στο phantom να πας! Δε συγκρινεται με κανενα αλλο! Ειναι παραμυθενιο σου λεω...σε ταξιδευει...
Υ.γ Το να εχεις αυτοσαρκασμο ειναι προσον και χαρακτηριστικο δειγμα ευφυϊας! Κακως το πηρες πισω και κακως απολογεισαι! Οποιος καταλαβε - καταλαβε!
Αχ!!!!!!!! Με πρόδωσε το άτιμο το 76!!! :bash:
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!! δεν σας λέω, δεν σας λέω!!!!!!!
Καλά παιδάκι μου καλό, στο phantom θα πάω, από όλες τις κριτικές αυτό ήταν η κορυφή, οπότε θα πάρω τα χαρτομάντηλα παραμάσχαλα και θα πάω, χαλάλι!
Καλέ, το καραγκιοζάκος δεν μου άρεσε, όχι το αυτοσαρκασμός! Αυτό το έχω και περηφανεύομαι!!!

Θα θέλατε να μου πείτε και την γνώμη σας για τις ώρες που θα είναι καλύτερα να επισκεφθώ τα αξιοθέατα; Ας πούμε για να περάσω τον Τάμεση, θα πρέπει να φύγω από το πρωί για να έχω όλη μέρα στην διάθεσή μου και να συνδιάσω έτσι όλα τα αξιοθέατα που είναι σε εκείνη την πλευρά. Τα άλλα στο κέντρο; Στα μουσεία; Πρωί ή απόγευμα;
Στα καταστήματα μη μου πείτε, ξέρω...;)

Η χαρα σου(και η αγωνια σου) για το ταξιδι...δεν σε αφηνει να κρυφτεις.....:)
Πραγματικά έχω χαρεί πάρα πολύ!
Έχω αγχωθεί το διπλάσιο! Αλλά...................... στα δύσκολα φαίνονται οι μάγκες!!!! :haha:
 
Last edited by a moderator:

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
panlek πάρτο πίσω! :haha:
To 76 προδίδει ότι είναι σαν τον παρθενώνα δηλαδη;; Νέα γυναίκα είναι!! (εκτός αν είναι όντως 76 :rolleyes:)
Δηλαδη εγω να αλλαξω σε Sokratis22; Ακομα τη θυμαμαι την Μικρασιατικη καταστροφη!
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Δηλαδη εγω να αλλαξω σε Sokratis22; Ακομα τη θυμαμαι την Μικρασιατικη καταστροφη!
εσυ εισαι μια καταστροφη απο μονος σου..Τρελοκομειο!!!:haha: παει το topic της το διαλύσαμε της κοπελας...
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.636
Likes
12.456
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Το θέμα καθαρίστηκε από τις πολύ εκτός θέματος απαντήσεις και τις ανούσιες αντιπαραθέσεις. Παρακαλώ προσπαθήστε να συνεχίσετε τη συζήτηση για το ταξίδι στο Λονδίνο και μόνο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.122
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom