"Λουκέτο" στο Μακεδονία Παλλάς

fotast

Member
Μηνύματα
9.411
Likes
14.385
Θα ηθελα να μάθω και εγώ καθώς ξένοι συνεργάτες έχουν κλείσει δωμάτιο για τα μέσα Μαρτίου.Κανονικά έγινε το κλείσιμο απο booking.
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
Eρση....11 φεβρουαριου για ενα βραδυ...και εχω κανει κρατηση μεσω booking...
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.411
Likes
14.385
Αναμένουμε την ΕΡΣΗ λοιπόν,και φυσικά όποιον άλλον θελήσει να βοηθήσει.

Και τον άλλο μήνα θα ρωτήσουμε για εστιατόρια στο σχετικό θέμα της Θεσσαλονίκης.Τι είναι καλό αυτήν την περίοδο.
 
Μηνύματα
2.491
Likes
3.199
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Ναι ναί κανονικότατα λειτουργεί(αφού τόγραψα πιό πάνω),το διάστημα που ήταν κλειστό δεν μπορούσαν να γίνουν κρατήσεις,τώρα όλα οκ,γίνονται κρατήσεις δωματίων κανονικά,προγραμματίζονται και ήδη γίνονται συνέδρια,ημερίδες,όλα όπως πριν.
Μέχρι τον ερχόμενο Σεπτέμβριο.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.411
Likes
14.385
Ναι ναί κανονικότατα λειτουργεί(αφού τόγραψα πιό πάνω),το διάστημα που ήταν κλειστό δεν μπορούσαν να γίνουν κρατήσεις,τώρα όλα οκ,γίνονται κρατήσεις δωματίων κανονικά,προγραμματίζονται και ήδη γίνονται συνέδρια,ημερίδες,όλα όπως πριν.
Μέχρι τον ερχόμενο Σεπτέμβριο.
Ναι το είχα δει.Αλλά ξαναρώτησα για σιγουριά/:)
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
είχα μια διανυκτέρευση στο Μακεδονία Παλλάς και έμεινα εκπληκτη που το ξενοδοχείο αυτό διατηρεί ακόμα, παρά τα χρόνια που εχουν περασει απο επάνω του, την αίγλη και την πολυτέλειά του παρά τα οποια προβλήματα.
Πολύ εξυπηρετικό προσωπικό,τέλειο πρωινό..προτιμήστε το!!
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.411
Likes
14.385
είχα μια διανυκτέρευση στο Μακεδονία Παλλάς και έμεινα εκπληκτη που το ξενοδοχείο αυτό διατηρεί ακόμα, παρά τα χρόνια που εχουν περασει απο επάνω του, την αίγλη και την πολυτέλειά του παρά τα οποια προβλήματα.
Πολύ εξυπηρετικό προσωπικό,τέλειο πρωινό..προτιμήστε το!!
Ευχαριστώ για την ενημέρωση.Με ενδιαφέρει καθώς θα μείνω και εγω τον άλλο μήνα.
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
Ευχαριστώ για την ενημέρωση.Με ενδιαφέρει καθώς θα μείνω και εγω τον άλλο μήνα.

μην το σκέφτεσαι καθόλου!!μου αρεσε πολύ...και αν δεν εχεις αυτοκίνητο το ταξάκι για πλάτεια αριστοτέλους κοστιζει 3,20...
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.411
Likes
14.385
Ευχαριστώ για την ενημέρωση.Με ενδιαφέρει καθώς θα μείνω και εγω τον άλλο μήνα.

μην το σκέφτεσαι καθόλου!!μου αρεσε πολύ...και αν δεν εχεις αυτοκίνητο το ταξάκι για πλάτεια αριστοτέλους κοστιζει 3,20...
Εχει κλεισθεί ήδη.Ευχαριστώ.Μήπως να ενημερώνατε για εστιατόρια εδώ ή στο άλλο θέμα?
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
εμεινα για μια βραδια στην πόλη και το βραδυ ημασταν καλεσμενοι σε μια συνεστιαση..δεν εχω εμπειρια απο εστιατορια...το μεσημερακι ειπιαμε ενα ουζακι στο ''Μετεωρο βήμα της γαριδας" στην αγορα Μοδιάνο...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.270
Μηνύματα
885.860
Μέλη
38.949
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom