Μήλος Μήλος - Διαμονή

{tinkerbell}

Member
Μηνύματα
86
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
στο απειρο+ακομα παραπερα
Ταξίδι-Όνειρο
Κινα, Αργεντινη, Ινδια
επισης(γινομαι εκνευριστικη:p), επειδη ειδα οτι ψαχνεσαι για ιουνιο, κοιτα κ εδω...μπορει να βρεις καμια καλη τιμουλα..πχ 70..δεν περιμενω πιο κατω παντως..:p homepage_gr
 

rulakigo

Member
Μηνύματα
200
Likes
79
Επόμενο Ταξίδι
Vienna
Ταξίδι-Όνειρο
Αγία Πετρούπολη,Ρωσσία
rulakigo φυσικα κ για σενα teoxen εκλεισα στο kastro milos studios apartments rooms / !!!ναι , ναι καλα καταλαβατε!εκλεισα στο καστρο!!!!:cool::LOL::xalara: εχουν εκπληκτικη θεα!!!βεβαια, μας ειπαν οτι ειναι λιγο κουραστικο το ανεβα, αλλα δε πειραζει!!!για τη θεα αυτη..χαλαλι!!χεχε ΚΑΙ! το καλυτερο!αν προσεξετε στην υψηλη περιοδο, αλλα τα εχουν στα 100 κ αλλα στα 110! οταν ειχα παρει απλα τηλεφωνο για να κανω καποιες ερωτησεις μου ειπε οτι θα μας κανει -30% εκπτωση επειδη ειμαστε ελληνες!:clap: φυσικα εγω 100 δεν προκειται να εδινα, 70 ομως πιο ευκολα!:) κ οταν πηρα για να το κλεισω, μου ειπε επειδη εχω την ηλικια της κορης του :p θα μας εκανε -35% εκπτωση!!!!!:shock::shock::clap::lol::lol: χαχα τελειο??που σημαινε 65 ευρω τη βραδια που δινεις κ στο πιο χαλια δωματιο!!!:shock: ενταξει, προφανως θα κανει σε ολους την ιδια εκπτωση , αλλα σε περιπτωση που δεν , ζητηστε το εσεις! παντως απο το τηλεφωνημα κ μονο μου φανηκε πολυ εξυπηρετικος!!

υ.γ. φυσικα το δωματιο που εκλεισα δεν θα μπορουσε να ειναι αλλο απο τον Διονυσόδωρο...!!! α κ πρεπει οπωσδηποτε να τα δειτε απο το youtube τα δωματια γτ απο τις φωτογραφιες δεν φαινεται τιποτα...σας τα παραθετω ερωτευμενα παιδια..:D


Όπα μεγαλεία!!! Σε ευχαριστώ-φαντάζομαι επίσης ερωτευμένη(αφού πας Μήλο)-Tinkerbell!! Θέλει γερά πνευμόνια για να ανεβαίνεις εκεί πάνω,ε??? πω πω πω!!!!!!!! Ελπίζω να μην καπνίζεις!!!χαχαχα θα κάνεις και κορμί από το ανέβα κατέβα!!!!!!Να περάσεις τέλεια!!!!!!!!
 

teoxen

Member
Μηνύματα
51
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
μηλος
Ταξίδι-Όνειρο
μαλβιδες
αχ έχω προβληματιστεί.... είναι τόσο ωραία οσα μου στέλνεται και ειχα πιστεί για το Mary Elen Δωμάτια και Διαμερίσματα στη Μήλο, Πολλώνια με 35 και έλεγα μετα αν με πέρνει η να κάτσω λίγω παραπάνω η να πεταχτώ και πουθενά απέναντη μιας και εχω βρεί καλή τιμη ξενοδωχείο.ξέρω θα υστερεί σε αρκετά το τιμή 35 σε προβληματίζει γιατι καμιά φορά οτι πληρώνεις περνεις... και τώρα σκέφτομαι η πάω καπου αρκετά οικονομικά και μου μένουν και λεφτά στην τσέπη για κάτι άλλο ή παω σε καλό δωμάτιο να το ευχαριστηθώ και αν μου περισέψουν κάνω και τίποτα άλλο χωρίς να σκέφτομαι τοοσο την τσέπη....:rolleyes:
 

teoxen

Member
Μηνύματα
51
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
μηλος
Ταξίδι-Όνειρο
μαλβιδες
επισης(γινομαι εκνευριστικη:p), επειδη ειδα οτι ψαχνεσαι για ιουνιο, κοιτα κ εδω...μπορει να βρεις καμια καλη τιμουλα..πχ 70..δεν περιμενω πιο κατω παντως..:p homepage_gr

το homepage_gr έχει 40 το δωμάτιο taylors και 50 το oven για ιούνιο που ρώτησα
 

{tinkerbell}

Member
Μηνύματα
86
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
στο απειρο+ακομα παραπερα
Ταξίδι-Όνειρο
Κινα, Αργεντινη, Ινδια
πραγματικα rulakigo, δεν ξερω πως θα τα καταφερνουμε καθε φορα!:p αλλα αν σταματας καθε 3 βηματα, δεν θα ειναι κ τοσο κουραστικο ε?:p χαχα οχι ευτυχως δεν καπνιζω ουτε εγω, ουτε ο φιλος μου!..ε, μηλος ειναι αυτη..δεν παμε τυχαια..!:D

:O:O 40 και 50???ομολογω δεν το περιμενα..!αλλα τα αποκλειεις λογω ελλειψης θεας ε?το syrma δεν ειναι διαθεσιμο που ειναι κ πανω στη θαλασσα?:/
 

teoxen

Member
Μηνύματα
51
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
μηλος
Ταξίδι-Όνειρο
μαλβιδες
το oven δεν έχει θέα το taylor έχει λίγω στην πόλη. εγώ ήθελα anoi. τουλάχτιστον την ημερομηνία που ζήτησα δεν είχε.τωρα δεν ξερω για άλλη
 

panosblueyez

Member
Μηνύματα
7
Likes
3
καλημερα...για τα δωματια machis house στην πλακα ξερουμε τιποτα παιδια?εχει μεινει κανεις?
 

rulakigo

Member
Μηνύματα
200
Likes
79
Επόμενο Ταξίδι
Vienna
Ταξίδι-Όνειρο
Αγία Πετρούπολη,Ρωσσία
Για τα δωμάτια της Μάχης έχω δει πολλές φορές να τα προτείνουν εδώ μέσα, οπότε θεωρώ ότι θα αξίζουν. teoxen το ότι πληρώνεις παίρνεις εδώ στην Ελλάδα δεν ισχύει(εκτός από λίγες περιπτώσεις σοβαρών επαγγελματιών). Άλλωστε εσύ θα πας Ιούνη, όπως γράφεις οπότε τα 35 ευρώ για ένα ενοικιαζόμενο τύπου Mary Elen είναι πάρα πολύ καλή λύση.
 

{tinkerbell}

Member
Μηνύματα
86
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
στο απειρο+ακομα παραπερα
Ταξίδι-Όνειρο
Κινα, Αργεντινη, Ινδια
χαχα διλημματα!!:p κανε λιστα τα συν κ τα πλην του καθενος για να αποφασισεις!γιατι η περιοδος που πας ειναι πολυ καλη κ ειναι λογικο να εισαι σε σκεψεις!! σημειωση οι νηρηιδες ειναι στην παχαινα ε?! ελπιζω να το χεις δει!κ προσπαθησε να υποθεσεις ποιο θα αρεσει περισσοτερο κ στην γυναικουλα σου!!;) γενικα, τι θες οπωσδηποτε να εχει το δωματιο, για να σε βοηθησουμε..κ τι ξερεις για τη συντροφο σου οτι θελει απαραιτητα απο ενα δωματιο??

οχι , pano blue eyes δεν ξερω!!:roll:
 

{tinkerbell}

Member
Μηνύματα
86
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
στο απειρο+ακομα παραπερα
Ταξίδι-Όνειρο
Κινα, Αργεντινη, Ινδια
α!παντως, παρε να ρωτησεις για το anoi ποιες ημερομηνιες ειναι διαθεσιμο!μπορει να ειναι για μια ημερα διαφορα(σου λεω εγω τωρα..αλλα που ξερεις)!
 

teoxen

Member
Μηνύματα
51
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
μηλος
Ταξίδι-Όνειρο
μαλβιδες
για το mary elen με βλέπω χάνει λίγω σε ποιότητα δωματίου αλλα έχεις το μπαλκονακι σου και την θέα σου.και θα γλυτώσω μερικά ευράκια...να μου μείνουν γιατι σκέφτομαι μήπως πεταχτώ πουθενά απέναντη για κανα 2 μέρες επιπλέον η να σταματίσω πουθενά στον γυρισμό...ακούω προτάσεις... κίμολο...φολέγανδρο...σίφνο... σέριφο..κτλ....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.333
Μηνύματα
888.613
Μέλη
38.999
Νεότερο μέλος
MARGI HPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom